Kinga Rusin i Stefano Terrazzino | fot. MW Media

Kinga Rusin o udziale w „Tańcu z Gwiazdami”: „Byłam zażenowana, to nie była moja decyzja”

Kinga Rusin po udziale w programie „Taniec z Gwiazdami” w 2006 roku znów przeżyła renesans swojej kariery telewizyjnej. Jej partnerem był, debiutujący wówczas jako trener tańca, Stefano Terrazzino. Prezenterka „Dzień Dobry TVN” ostatecznie wygrała z nim czwartą edycję show, wówczas emitowanego jeszcze w TVN. Jak się okazuje, decyzja o udziale w widowisku nie należała do Kingi Rusin. Czytaj

Zbigniew Wodecki i Iwona Pavlović | Foto: Pudelek.pl

Scheda po „Tańcu z Gwiazdami”: TTV wyemituje program z udziałem Gąsowskiego i Pavlović

Iwona Pavlović, czyli słynna „Czarna mamba”, która uczestnikom „Tańca z Gwiazdami” wytykała najmniejsze błędy, i Piotr Gąsowski, charyzmatyczny prowadzący, który zawsze stał po stronie tancerzy, wezmą udział w nowym programie TTV pt. „Zakręceni”. Czytaj

Anna Guzik | Foto: EAST NEWS

Wygrali Taniec z Gwiazdami. Co się z nimi stało?

Tabloid „Fakt” ocenił, który ze zwycięzców Tańca z Gwiazdami najlepiej wykorzystał swoją szansę po zwycięstwie w show. Na którym miejscu uplasowali się poszczególni laureaci? Czytaj

Rusin i Terrazzino otrzymali Kryształową Dziesiątkę

Kinga Rusin i Stefano Terrazzino – para, która wygrała „Taniec z Gwiazdami 4″, zgarnęła Kryształową Dziesiątkę.

”Moja królowo rumby” – tymi słowy rozpoczęła swoją pochwalną przemowę Iwona Pavlović po występie Kingi Rusin. Potem posypały się same komplementy, choć tym razem nie było żadnej punktacji, a jedynie krótkie opinie. Okazało się, iż od zdobycia Kryształowej Kuli prezenterka telewizji TVN chętnie uczęszcza na lekcje tańca do Stefano Terrazzino. „Odpłynęliśmy w rumbie” – wtórował koleżance z jury Piotr Galiński. Publiczność w studio biła brawa, a widzowie głosowali. Rusin i Terrazzino okazali się najlepsi po raz drugi. O włos wygrali ze zwycięzcami piątej edycji „Tańca z Gwiazdami” – Krzysztofem Tyńcem i Kamilą Kajak, niekwestionowanymi mistrzami foxtrota. Czytaj

Najlepsze tańce „Tańca z Gwiazdami”

Już dziś TVN wyemituje specjalną galę z udziałem najpopularniejszych par „Tańca z Gwiazdami”. Wielkim wydarzeniem odcinka będzie występ jurorów.

W dzisiejszym odcinku wystąpią: Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak, Kinga Rusin i Stefano Terrazzino, Przemysław Sadowski i Ewa Szabatin, Joanna Liszowska i Robert Kochanek, Aleksandra Kwaśniewska i Michał Skawiński, a także Joanna Jabłczyńska i Piotr Kiszka. Wielkim wydarzeniem dzisiejszego odcinka będą taneczne popisy jurorów: Piotr Galiński zatańczy z Beatą Tyszkiewicz, a Zbigniew Wodecki z Iwoną Pavlowić. Pary oceniane będą przez jury w składzie: Szymon Majewski, Kuba Wojewódzki oraz Kazimiera Szczuka.

Adam Sztaba zagra dla Paris Hilton?

Adam Sztaba wystąpi z Orkiestrą 31 maja 2007 roku podczas WW Hilton Brand Conference w Duesseldorfie. Jest szansa, że koncert obserwować będzie Paris Hilton z siostrą Nicky.

To niezwykle prestiżowa konferencja, goszcząca kadrę zarządzającą sieci Hilton z całego świata. Adam Sztaba współpracować będzie z marką luksusowych hoteli po raz drugi. Nieoficjalnie mówi się o wizycie sióstr Hilton podczas gali konferencji w Duesseldorfie.

[Onet.pl]

Najlepsi uczestnicy „Tańca z Gwiazdami” wystąpią ponownie

Już 13 maja, w tydzień po zakończeniu emisji piątego sezonu „Tańca z Gwiazdami”, TVN wyemituje specjalną galę z udziałem najpopularniejszych par dotychczasowych edycji.

W widowisku wystąpią nie tylko laureaci Kryształowej Kuli, ale także ci, którzy z jakiegoś powodu zapadli w pamięć widzów, m.in. Joanna Liszowska i Małgorzata Foremniak. Czytaj

O co chodzi z tym całym „Tańcem z Gwiazdami”?

„Taniec z Gwiazdami”: średnia oglądalność od kilku do kilkunastu milionów widzów w zależności od wielkości kraju. Boom na szkoły tańca. Dziesiątki alternatywnych wersji. Płyty i książki. O co w tym wszystkim chodzi? Dlaczego? Po co?

Podobno oglądając taniec na ekranie, telewidzowie czują się dokładnie tak samo, jakby sami pląsali. Czy rzeczywiście? To zagadnienie należy pozostawić naukowcom. Niech mierzą poziom hormonów, badają pracę serca oraz czynność poszczególnych obszarów mózgu i sprawdzają, co dzieje się z naszym organizmem w trakcie emisji kolejnego odcinka „Tańca z Gwiazdami”. Faktem jednak pozostaje to, iż program nie traci na popularności, a po jego pojawieniu się na telewizyjnej antenie ludzie zaczęli chętniej tańczyć. Czytaj

Iza Mika: lubi ostrą jazdę

Iza Mika – znana z „Kawalera do wzięcia” oraz z „Tańca z Gwiazdami”, straciła prawo jazdy za zbyt szybką jazdę samochodem.

Policja kilkakrotnie wlepiała jej mandat za przekraczanie prędkości, a w końcu zabrała dokumenty. Iza musiała więc ponownie zdawać egzaminy. „Na szczęście zdałam i znów mogę jeździć samochodem. Już taka jestem: trudno mnie dogonić, a jeszcze trudniej zatrzymać” – powiedziała Iza „Super Expressowi”. Tancerka uwielbia szybką jazdę samochodem, bo jak twierdzi, to dla niej sposób na odprężenie. „Taki mały rajdowiec ze mnie. Znajomi twierdzą nawet, że jeżdżę jak facet” – mówi.

[Super Express]

Oglądalność „Tańca z Gwiazdami 4”

W ubiegłą niedzielę zakończył się „Taniec z Gwiazdami 4”. Program wciąż cieszy się dużą popularnością wśród widzów.

Średnio każdy odcinek czwartej edycji oglądało 6,4 mln widzów (oglądalność pierwszej edycji wyniosła 3,4 mln widzów, drugiej 5 mln, a trzeciej 6,7 mln) przy udziale w rynku na poziomie 38,75%, a finał zgromadził przed telewizorami 6,9 mln (finał pierwszej edycji oglądało 3,9 mln widzów, drugiej 7,7 mln, a trzeciej 7,4 mln), dając stacji TVN udział w rynku na poziomie 40%. Warto dodać, że finał „Tańca z Gwiazdami 4” przyciągnął więcej widzów, niż wieczory wyborcze emitowane w dwóch kanałach TVP oraz w TVN24, a telewizja TVN zajęła drugie miejsce w tygodniowym rankingu polskich stacji. Wiosną 2007 w TVN będzie można oglądać piąty sezon „Tańca z Gwiazdami”.

[AGB Nielsen Media Research]