Hubert Urbański w programie Milionerzy | Foto: TVN

„Milionerzy” i „Taniec z Gwiazdami 20” z najlepszą oglądalnością

Ranking najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w zeszłym tygodniu zdominowały teleturniej „Milionerz” oraz show „Taniec z Gwiazdami 20”.

W minionym tygodniu, tj. w okresie od 17 do 23 kwietnia, wśród programów rozrywkowych najwięcej widzów zgromadził specjalny odcinek „Milionerów”, w którym walkę o milion złotych stoczyły gwiazdy TVN, a wygrane zostały przekazane na cele charytatywne. Produkcję tę w poniedziałek, 17 kwietnia, śledziło w TVN 4,04 mln widzów, przy 23,78 proc. udziału – wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

Na drugim miejscu znalazł się kolejny epizod 20 edycji „Tańca z Gwiazdami”, wyemitowany 21 kwietnia w Polsacie (3,21 mln widzów; 20,62% udziału).

Wśród widzów w grupie komercyjnej 16-49 liderem oglądalności również był teleturniej „Milionerzy”, który oglądało średnio 1,95 mln osób (28,23% udziału). Drugie miejsce zajął show „Kuchenne rewolucje 15”, wyemitowany 20 kwietnia w TVN (1,39 mln widzów; 24,71% udziału), zaś trzecie – „MasterChef Junior 2”, pokazany 23 kwietnia w TVN (1,29 mln widzów; 19,38% udziału).

Wyniki oglądalności za ubiegły tydzień publikowane są z opoźnieniem wskutek problemów technicznych jednego z operatorów GSM Nielsen Audience Measurement.

Kinga Rusin i Stefano Terrazzino | fot. MW Media

Kinga Rusin o udziale w „Tańcu z Gwiazdami”: „Byłam zażenowana, to nie była moja decyzja”

Kinga Rusin po udziale w programie „Taniec z Gwiazdami” w 2006 roku znów przeżyła renesans swojej kariery telewizyjnej. Jej partnerem był, debiutujący wówczas jako trener tańca, Stefano Terrazzino. Prezenterka „Dzień Dobry TVN” ostatecznie wygrała z nim czwartą edycję show, wówczas emitowanego jeszcze w TVN. Jak się okazuje, decyzja o udziale w widowisku nie należała do Kingi Rusin. Czytaj