Twisty i zadania

• 8 odpowiedzi
  • 4012 wyświetleń
*

Offline chatiflatt

• *
  • 2360
  • Fall In Love
Twisty i zadania
Sob, 23 Lut 2008, 15:09:52
Podsuńmy produkcji parę ciekawych pomysłów ;)
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

*

marekforrester

Twisty i zadania
Sob, 23 Lut 2008, 16:06:29
Moim zdaniem produkcja powinna zajrzeć do innych edycji i jeśli tak bardzo lubią kopiować to niech i zadania zabiorą z innych edycji. Znam jedynie zadania z Big Brother w UK i nie było dnia aby tam się nudzili czy spali. Inną moją prośbą jest aby mieszkańcy nie spali do 17 ale budzili się o przyzwoitej porze...

*

Offline podmark

• *
  • 2445
Twisty i zadania
Sob, 23 Lut 2008, 17:51:49
Cytat: "marekforrester"
jeśli tak bardzo lubią kopiować to niech i zadania zabiorą z innych edycji.

Nie rozumiem Cię. Przecież po to jest format, żeby z niego korzystać. Co Ty pleciesz o kopiowaniu ? Nikt Ci nie każe oglądać zagranicznych edycji, żeby wiedzieć, że taki twist był już wykonywany na świecie. Czy według Ciebie każda edycja na świecie jest innowacyjna ? Nawet nie wiesz, ile jest państw, które równo jadą z formatu nie dokładając nic od siebie.

aby mieszkańcy nie spali do 17 ale budzili się o przyzwoitej porze...

Jakbyś chodził spać późno w nocy, albo już rano, to też byś spał do którejś tam popołudniu. No i wątpię, by spali do 17, jak piszesz, bo wiele razy po pobudce działali coś w ogrodzie, w którym było widno, a jesienią o 17 jest już ciemno :)

*

marekforrester

Twisty i zadania
Sob, 23 Lut 2008, 18:45:51
Widać podmark lubisz gasić ludzi... Wybacz ,że nie znam się tak jak Ty na formatach tv...
A wstawali o 17 wiem bo znam jedengo z uczestników z BB i mówił ,że byli i tacy którzy wstawali jedli i odrazu siadali na sofy na "Prosto z domu"...

*

Offline chatiflatt

• *
  • 2360
  • Fall In Love
Twisty i zadania
Sob, 23 Lut 2008, 19:39:18
Niedawno widziałem w tv ludzi biegle mówiących wspak. I teraz mi do głowy przyszło, że śmiesznym byłoby przyjrzeć się uczestnikom [np. vipom] uczącym się jakiegoś "Stoi na stacji lokomotywa" od tyłu :)
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

*

Mortadela

Twisty i zadania
Wto, 26 Lut 2008, 14:41:01
Lepiej. Niech dadzą jeden dzien przymusowego mówienia wierszem. ;)

*

Bagieta

Twisty i zadania
Wto, 26 Lut 2008, 14:48:43
Tak i jeden dzien spiewu. Albo chodzenia tylem :P

*

ziolo2

Twisty i zadania
Pią, 14 Mar 2008, 14:38:39
Mnie osobiście bardziej podoba sie BB V aniżeli BB 4.1. W tej edycji mozna zauwazyc wieksza liczbe zadan dla uczestników. W tygodniu mają ich kilka do zaliczenia.Praktycznie caly czas cos sie dzieje w domku i na zewnątrz. A w 4.1 jak mieli zadanie cyrkowe to caly tydzien sie tego uczyli zeby zaprezentowac, chociaz bylo wiadomo ze i tak nie naucza sie tych sztuczek...
Wiec niech produkcja dalej podąża tą drogą i zeby bb V stał do końca na takim poziomie... napewno bedą mieli jeszcze wiele ciekawych pomysłów które zaskoczą widza :)

*

Offline Pudelek

• *
  • 3021
    • http://www.amazingrace.cba.pl/
Twisty i zadania
Wto, 08 Kwi 2008, 21:37:24
Głodzenie uczestników - świetny pomysł na zadanie tygodniowe. Taki interesujący i oryginalny...