Casting na uczestników - Big Brother: Wyścig

Zaczęty przez Jason, Śr, 30 Mar 2008, 01:32:40

Jason

ruszyła strona bb wyscig:
https://bb.tivi.pl/Default.aspx
Cytat
Rozpoczyna się BB Wyścig, czyli internetowa zabawa z jak najbardziej poważną wygraną. Nagrodą jest bowiem wejście do domu Wielkiego Brata w roli pełnoprawnego mieszkańca podczas następnej edycji programu!!!

Trwają już oficjalne castingi do piątej edycji programu Big Brother prowadzone przez firmę Endemol, my natomiast rozpoczynamy casting internetowy, który będzie się toczył równolegle i niezależnie od oficjalnego. W ciągu dziewięciu tygodni postawimy przed Wami osiem zadań, z których każde będzie wymagało rozmaitych wyzwań! Czekamy głównie na Wasze odpowiedzi video – tę formę szacowne jury lubi najbardziej, choć będzie także miejsce na zdjęcia i teksty. Pamiętajcie! Jury, choć srogie, jest tylko i wyłącznie tutaj do udzielania swoich opinii. O tym, kto wygrywa zadanie, decydują tylko i wyłącznie internauci, oddając swoje głosy. Pierwsze zadanie już przed Wami. Do dzieła! Na odpowiedzi czekamy aż do 10 lutego!

Pierwsze zadanie:
CytatZgłoś się! Załóż profil zawodnika BB Wyścigu i przedstaw się Wielkiemu Bratu! Tak brzmi pierwsze zadanie BB Wyścigu. Wyślij wideo lub zdjęcie z autoprezentacją. Listę zgłoszeń do pierwszego zadania zamykamy 10 lutego, ale swoje materiały warto nadesłać wcześniej, tak, by społeczność serwisu miała okazję się z nimi zapoznać i na nie zagłosować. Bo to właśnie internauci zadecydują kto w pierwszym zadaniu (a później w kolejnych siedmiu) będzie najlepszy i najbardziej spodoba się społeczności. Co najmniej dziesiątkę najlepszych zaprosimy do Warszawy na cotygodniowy ,,casting dla zwycięzców zadań internetowych", z którego zawsze jedna osoba wyjdzie zwycięsko i trafi do ścisłego finału podczas programu na żywo otwierającego piątą edycję! Z grupy finalistów jedna osoba wejdzie do programu jako mieszkaniec!
Pamiętajcie! Wielki Brat Patrzy! I Czeka!
źródło:
https://bb.tivi.pl/ChallengeDisplay.aspx?ChallengeId=13


I dali tez filmik z castingu z 4 edycji:

https://bb.tivi.pl/VideoWatch.aspx?MediaId=55922

Showmag

Trwa "Big Brother: Wyścig"
W ten poniedziałek ruszyła internetowa akcja "Big Brother: Wyścig", w wyniku której jedna osoba otrzyma szansę zamieszkania w Domu Wielkiego Brata.

"Big Brother: Wyścig" toczy się niezależnie od oficjalnego castingu do programu. W trwającej 9 tygodni zabawie mogą wziąć udział osoby posiadające konto na oficjalnej stronie "Big Brothera" oraz wyposażone w kamerę internetową. Użytkownikom serwisu będą zlecane zadania specjalne. W każdym tygodniu najwyżej oceniona dziesiątka internautów zostanie zaproszona na casting do siedziby firmy Endemol Polska. Internetowe zmagania podsumowywać będą Jolanta Rutowicz i jej koń, Outlaw oraz Emigrobot. Ostatecznie z każdej dziesiątki uczestników na polu bitwy pozostanie tylko jedna osoba. Łącznie 8 zwycięzców zadań tygodniowych i jedna osoba, która cieszyła się największą popularnością, trafią do ścisłego finału, gdzie w trakcie trwania dziewiątego tygodnia "Wyścigu" zmierzą się z ostatnim zadaniem.

Finał zostanie rozegrany w podczas programu otwierającego piątą edycję "Big Brothera". Do reality show wejdzie tylko jedna osoba, wskazana przez Wielkiego Brata. Towarzyszyć jej będzie kilkanaście osób wyłonionych w wyniku tradycyjnego castingu. Wiadomo, że w widowisku weźmie udział ponad 20 osób. Jednocześnie start programu będzie miał miejsce później, niż to wcześniej zakładano. Emisja "Big Brother 5" rozpocznie się na początku kwietnia.

antuanet77

rozpoczął się kasting internetowy, jest juz 180uczestników, na pierwszym miejscu jest malcia,
i to co dziwi, lub juz nie dziwi ona nie ma juz najwięcej głosów, jeden koles od 2 dni ja przewyższa plusami, nawet minusów ma mniej od niej i powinien on byc na pierwszym miejscu. Dlaczego nie jest? Nie mam pojęcia. Jeśli od plisów odjać minusy, to malcia byłaby na 40 miejscu, o co chodzi? Kolejna manipulacja wynikami?
:?!:

joker

Jak patrzę na niektórych uczestników to aż mnie dreszcze przechodzą... jedna dziewczyna (TOTALa) przez cały film robiła striptiz i na koniec przez problemów pokazała piersi, materiał nie został usunięty przez moderatorów!!!

marekforrester

Oni pewnie nie przywiązują do tego wagi a program liczący głosy jest źle napisany... Ta dziewczyna która jest na pierwszym miejscu jest wulgarna i nie jest przyjemna... Nie chce jej widzieć w BB.

antuanet77

malcia jest bezczelna, wszystkich obraza, ja przez kilka dni nie mogłam wgrać filmiku do zadania tygodniowego, wkurzyłam sie kiedy okazało się że sa odrzucone, gdzie tu uczciwa konkurencja, potem wkleiłam ffotke ze stanikiem na wierzchu, a niech maja i się wypchają, przeciez TV lubi gołe dupy, czy tam cos innego, a co do głosowania, to malcia bezczelnie mnie nawyzywała,że czego się czepiam itp, skoro głosy sa z jednego adresu IP od jednych osób mających po kilka kont, to nie sa brane pod uwagę i dlatego jest na 1 miejscu, nawet fotke dali .Ok, rozumiem, ale po co wyzwiska i groźby.NI, takiej osoby ja tez nie chce ogladac tam. Jest taki fajny łepek tam, ale z niego ciacho, jakby pod prysznic wlazł to byłoby co pooglądać.

marekforrester

Wcale nie podoba mi się pomysł wyłonienia osób przez iternet, są manipulacje choćby przez uczestników i nie jestem za.

Rosa

Jęśli wybiorą tylko jedną osobę to nic zlego się nie stanie. Niech ludzie sobie wysyłaja filmiki, zawsze zwiększa to nieco zainteresowanie przyszłym BB.

antuanet77

maja wybrac jedną kazdego tygodnia z zadań tygodniowych=filmików i jedną z najpopularniejszych. W sumie ma byc 8 osób i ci pojada na casting do ostatniej części, w programie na żywo w dniu wejscia uczestników z tej 8-ki wybrana będzie jedna osoba i ona bedzie pełnoprawnym mieszkańcem, myślę,ze chcą w ten sposób zamkąć usta internautom, jak będa mieli swojego człowieka w domu to nie będą atakawać, chytre.

molko

jest filmik na stronie naszego forumowicza czy może się myle?

podmark

Co on chce uczynić, jako pierwszy człowiek na świecie ? Bo nie zrozumiałem :P . Jak dla mnie cwaniaczek bez wyrazu. Wyżej s_a niż d_pę ma.


podmark

O Voytassa - https://bb.tivi.pl/Default.aspx?MediaId=56457 - mówi tam coś, że jego marzeniem jest wejść do domu BB i coś by chciał zrobić, jako pierwszy człowiek na świecie, ale nie mogę zrozumieć. Jak ktoś zrozumie - niech napisze, o co mu chodzi :)

ixa86


Showmag

Podmark, zawsze możesz dołączyć :)
On chce zdawać jako pierwsza osoba maturę w domu BB.