Gwiezdny Cyrk

 • 49 odpowiedzi
 • 10568 wyświetleń
*

Offline podmark

 • *
 • 2445
Gwiezdny Cyrk
śro, 30 Sty 2008, 08:59:25
Gwiazdy już tańczyły, śpiewały, jeździły na łyżwach. Teraz przyszła pora na sztukę cyrkową. Na początku marca Polsat wystartuje z nowym programem, w którym gwiazdy zmierzą się z iluzją, tresurą i żonglerką. Będą Grażyna Wolszczak, Szymon Wydra, Marek Siudym, a show poprowadzi Zygmunt Chajzer.

"Mogę już potwierdzić, że ruszamy z wielkim show <Gwiazdy w cyrku>, który realizujemy we współpracy z Cyrkiem Zalewski" - mówi DZIENNIKOWI Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu. Będzie to polski odpowiednik formatu produkowanego przez Endemol "Celebrity Circus". Przez kilka tygodni gwiazdy pod okiem profesjonalistów będą się uczyć sztuki cyrkowej. Co tydzień zaprezentują się w nowej dyscyplinie. Ich występy oceni jury, a widzowie zdecydują, kto odpadnie z programu.

Jak się dowiedzieliśmy, w polskiej edycji wystąpi dziewięć gwiazd, m.in. Grażyna Wolszczak, Szymon Wydra, Piotr Pręgowski, Marek Siudym i Anna Powierza. Show poprowadzi Zygmunt Chajzer, a będzie mu towarzyszyć Agnieszka Popielewicz. Wiemy także, że w jury zasiądą m.in. Ewa Zalewska z Cyrku Zalewski, Przemysław Saleta i iluzjonista Maciej Pol. Widzowie obejrzą program na żywo z namiotu cyrkowego. Polsat na razie nie zdecydował, w jaki dzień tygodnia będzie emitowany show. Wstępnie planowany jest na czwartkowe wieczory.

Czy Polacy będą chcieli oglądać gwiazdy w cyrku? Dziś już każda stacja ma program z rywalizującymi ze sobą "celebrytami". Wiadomo, że wiosną startują kolejne edycje "Tańca z gwiazdami" w TVN, "Gwiazd tańczących na lodzie" w TVP 2 i "Jak oni śpiewają" w Polsacie. Wszystkie te programy miały kilkumilionową widownię. "Chcemy oglądać gwiazdy, które uczą się czegoś nowego. Programy z udziałem znanych osób cieszą się niesłabnącą popularnością w naszej części Europy" - mówi Katarzyna Burzawa, dyrektor kreatywna firmy producenckiej Endemol Polska.

W tym roku w USA ma wystartować kilka formatów cyrkowych z gwiazdami w roli głównej. Przygotowują się do tego największe stacje telewizyjne, m.in. NBC i ABC. "Celebrity Circus" pokazywany był m.in. w Portugalii, Włoszech, Argentynie, Brazylii, Rosji czy na Białorusi. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, do podobnego programu z gwiazdami w cyrku przygotowuje się TVP 1. Licencja oparta jest na francuskim pomyśle. Pierwotnie show miał wystartować już wiosną, ale ostatecznie jego premierę przełożono na jesień. W czerwcu widzowie zobaczą pilot programu. Ma go poprowadzić Natasza Urbańska, gwiazda "Przebojowej Nocy".

"Po parkiecie tanecznym było lodowisko, teraz cyrk. Wypada zapytać: co dalej, czy są jeszcze miejsca, w których nie było gwiazd?" - zastanawia się prof. Wiesław Godzic, medioznawca ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

Debiut show "Gwiazdy z cyrku" nie oznacza, że Polsat rezygnuje z pozostałych programów rozrywkowych. Jak się dowiedzieliśmy, w trzeciej edycji "Jak oni śpiewają" wystąpi Grażyna Szapołowska. To niewątpliwie największa gwiazda, która do tej pory występowała w tym programie. Oprócz niej o kontrakt płytowy będą walczyć m.in. Olga Bończyk i Dariusz Kordek. "Startujemy także z nowym programem, w którym śpiewać będą maluchy. Poprowadzą go Edyta Herbuś i Maciej Rock. Będzie on powstawać pod auspicjami Fundacji Polsat" - zapowiada Nina Terentiew.

[Dziennik.pl]

Szczerze mówiąc, bardzo ucieszyła mnie ta informacja. Jestem wielkim fanem sztuki cyrkowej :). No i patrząc na bardzo dobre wyniki, jakie osiągały festiwale cyrkowe w Dwójce, nie ma się, co dziwić, że Nina postawiła na tę dziedzinę - zawsze to coś nowego :)

*

Offline chatiflatt

 • *
 • 2360
 • Fall In Love
Gwiezdny Cyrk
śro, 30 Sty 2008, 09:32:44
Podmark, pomysł może i dobry, ale popatrz na gwiazdy - czy to są wielkie polskie celebrities? [Olga Bończyk już chyba po raz 3 będzie występować w talent show] Ale w sumie, gdyby mnie ktoś zaprosił do takiego show, zebym za 10 tysięcy za odcinek tresował tygrysy - czemu nie, swietne źródło gotówki..
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

*

Offline Showmag

 • *
 • 8444
  • http://www.showmag.info
Gwiezdny Cyrk
Pon, 11 Lut 2008, 19:40:52
Nowe informacje o show "Gwiazdy w Cyrku"
Już wkrótce telewizja Polsat emitować będzie nowy program talent-search show. Tym razem będzie to widowisko "Gwiazdy w Cyrku", w którym gwiazdy szklanego ekranu będą uczyły się sztuczek pod okiem profesjonalnych aktorów cyrkowych.

Program emitowany będzie od marca tego roku. Występujące w nim gwiazdy będą miały za zadanie jak najlepiej opanować sztukę cyrkową. W reality show mają wziąć udział: Grażyna Wolszczak, Anna Powierza, Szymon Wydra, Marek Siudym, Piotr Pręgowski oraz czwórka innych uczestników.

Całość poprowadzą Zygmunt Chajzer i Agnieszka Popielewicz, a w jury zasiądą: Ewa Zalewska - dyrektor Cyrku Zalewski, iluzjonista Maciej Pol, oraz sportowiec Przemysław Saleta.

W "Gwiazdy w Cyrku" gwiazdy szklanego ekranu będą uczyły się sztuczek pod okiem profesjonalnych aktorów cyrkowych. Uczestnicy programu do pokazów ze zwierzętami przygotowani zostaną najprawdopodobniej przez Ludmiłę Sergejevą, która w 2007 roku występowała u Zalewskich prezentując pokaz psów. Znana jest również fanom "Przebojowej nocy", gdzie występowała w towarzystwie Nataszy Urbańskiej do francuskiej piosenki. Kolejnym numerem, którego można się spodziewać będzie transformacja i iluzja, którą w sezonie wykonuje Kamil Zalewski wraz z asystentką Anetą. W programie ma znaleźć się także "tresura mieszana lwów i tygrysów", która przewiduje zamknięcie się w klatce z dzikimi zwierzętami. Nie wiadomo jeszcze, czy któraś z gwiazd zdecyduje się na wykonanie tego numeru.

Tymczasem Igor Kryszyłowicz - juror show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" - jest przekonany, że udział w show "Gwiazdy w Cyrku" wymaga od uczestników niesamowitej odwagi. Kryszyłowicz ma w pamięci wciąż program o podobnej formule z Dwójki. Tam również gwiazdy występowały zamiast cyrkowców. Jeden z takich występów zakończył się dla Dariusza Szpakowskiego złamaną ręką. "To czyste szaleństwo. Nigdy nie zdecydowałbym się na coś podobnego i to za żadne pieniądze. Sądzę, że udział w tym programie wymaga nie lada sprawności i przede wszystkim odwagi. Nie wiem jaka będzie formuła tego show, ale zdecydowanie nie odważyłbym się na udział w nim. To przecież może zakończyć się kalectwem" - powiedział Plotkowi Kryszłowicz.

[cyrk-portal.pl / plotek.pl]

*

Offline podmark

 • *
 • 2445
Gwiezdny Cyrk
Pon, 11 Lut 2008, 19:46:26
Nazwa jest potwierdzona przez Ninę Terentiew - "Gwiazdy w cyrku". A cyrk-portal sobie ubzdurał tę nazwę... Ale co się dziwić - 17-latek nie miał co robić, to sobie wymyślił kompletnie niedorzeczną nazwę - gwiezdny cyrk.

I czy ktoś nagrywa program w jakiejś wiosce ? Przecież nie opłacałoby się nawet dowozić statystów na plan. A tak to, postawią namiot w Warszawie to się zlezie wiele chętnych.

*

Offline Pudelek

 • *
 • 3021
  • http://www.amazingrace.cba.pl/
Gwiezdny Cyrk
Pon, 11 Lut 2008, 21:04:47
Cytat: "Aaragorn"
Całość poprowadzą Zygmunt Chajzer i Agnieszka Popielewicz


Duże podobieństwo do "Jak oni śpiewają" zaczyna się choćby od sprawy prowadzących. Chajzer to jak Ibisz ikona telewizji ( :P ). Ale ta panienka Popielewicz to taki sam niewypał jak Cichopek...
A ja i tak mam juz dosyć tych wszystkich show z gwiazdami...

*

Offline podmark

 • *
 • 2445
Gwiezdny Cyrk
Pon, 11 Lut 2008, 21:37:06
Cytat: "Pudelek"
panienka Popielewicz to taki sam niewypał jak Cichopek...

Moim zdaniem gorszy :) . To beztalencie bez wyrazu. Gdyby nie Ibisz, to polożyłaby zupełnie Galę 15-lecia Polsatu. Kompletna amatorka. Czemu ta Terentiew ją tak promuje, to nie wiem. Porażka.

Miejmy nadzieję, że pannie Popielewicz przypadną w udziale relacje z różnych miejsc, byle nie areny- z bufetu, spod ławek, może dadzą jej przeprowadzić wywiad z tygrysami  :devil:

*

Offline chatiflatt

 • *
 • 2360
 • Fall In Love
Gwiezdny Cyrk
Pon, 11 Lut 2008, 22:04:50
Cytat: "podmark"
Popielewicz [...] spod ławek

taka WiśniewskaDwa? Na kolana Popielewicz! xD xD

dziewczyna zaczyna już gwiazdorzyć. Pojawiła się nie wiadomo skąd, była znana z tego że jest dziewczyną Mroczka. Teraz kiedy już poprowadziła parę imprez i jej pozycja się umacnia, Mroczek oferma nie jest potrzebny. Ponoć się rozstali.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

*

Offline podmark

 • *
 • 2445
Gwiezdny Cyrk
Pon, 11 Lut 2008, 22:33:42
Chati - dawno chyba w cyrku nie byłeś i zapomniałeś, jak wyglądają ławki w takich miejscach. Na pewno nie ma tyle miejsca na wychylanie się z nich, co biurka :).

Ano zaczyna się wyrabiać (albo ktoś ją na siłę wyrabia) na twarz Polsatu. Kto by pomyślał, że z małej rólki korespondentki w "Się kręci" urośnie do takiej rangi.

*

Offline Showmag

 • *
 • 8444
  • http://www.showmag.info
Gwiezdny Cyrk
śro, 13 Lut 2008, 03:43:24
Lista uczestników show "Gwiazdy w Cyrku"
Znamy nazwiska dziewięciu gwiazd, które już niebawem wezmą udział w pierwszej polskiej edycji reality show "Celebrity Circus" ("Gwiazdy w Cyrku"). Program już wiosną tego roku zagości na antenie Polsatu.

W widowisku przez kilka tygodni gwiazdy będą uczyć się sztuki cyrkowej. Co tydzień zaprezentują się w nowej dyscyplinie. Ich występy oceni jury, a widzowie zdecydują, kto odpadnie z programu.

W reality show udział wezmą:
- Anna Powierza
- Grażyna Wolszczak
- Kamila Porczyk
- Marek Siudym
- Mariusz Zalejski
- Marysia Góralczyk
- Piotr Pręgowskiv
- Szymon Wydra
- Władek Grzywna

Program poprowadzą Zygmunt Chajzer i Agnieszka Popielewicz, zaś jury stanowić będą: Ewa Zalewska, Maciej Pol i Przemek Saleta. Reality show pojawi się 6 marca na antenie telewizji Polsat. Format wyprodukuje firma Endemol Polska.

*

Offline podmark

 • *
 • 2445
Gwiezdny Cyrk
śro, 13 Lut 2008, 10:46:47
2 osób w ogóle nie kojarzę, ale i tak nieźle :). Z każdym programem będzie teraz coraz gorzej w doborze gwiazd.

Ciekawe rzeczy dzieją się z nazwą :). Raz podają "Gwiazdy w cyrku" (zresztą potwierdzona przez Terentiew), a raz "Gwiezdny cyrk" - wczoraj WirtualneMedia podały jedną nazwę, dziś drugą. Pewnie będzie jeszcze inna   :los:  Zobaczymy w marcu.

*

Offline Pudelek

 • *
 • 3021
  • http://www.amazingrace.cba.pl/
Gwiezdny Cyrk
śro, 13 Lut 2008, 11:23:44
A mieli zaangażować Edytę Herbuś.
Jaka szkoda... :(

*

Offline podmark

 • *
 • 2445
Gwiezdny Cyrk
śro, 13 Lut 2008, 11:27:04
Nie mieli :P

Przecież to wymysł pudelka :). Zobaczyli zdjęcia z imprezy ramówkowej Polsatu, gdzie sobie Edytka zrobiła zdjęcie z klownem, to od razu napisali, że wystąpi w tym programie. Nie chciało im sie nawet przeczytać innych serwisów.

Ja jestem ciekaw, w jakim wieku są "redaktorzy" pudelka  :hmm:

*

Offline Showmag

 • *
 • 8444
  • http://www.showmag.info
Gwiezdny Cyrk
Pon, 18 Lut 2008, 07:42:59
Kontuzjowane "Gwiazdy w Cyrku"
Ledwo co zaczęły się treningi do nowego show "Gwiazdy w Cyrku", a już mamy pierwszą listę kontuzjowanych. Gwiazdy, które robią niesamowite i często bardzo niebezpieczne sztuczki, sypią się jedna po drugiej.

Już w pierwszych dniach ćwiczeń Kamila Porczyk  skręciła stopę. "Chodzenie po linie nie jest wcale tak proste, jak wygląda" - tłumaczy swoją kontuzję. Jak się okazuje, kontuzje stopy są najczęstszymi, które łapią gwiazdy. Marysia Góralczyk tak przyłożyła się do ćwiczeń, że musi teraz chodzić o kulach. "Mam usztywnione wiązadła i torebkę stawową. Niestety, nie mogę teraz ćwiczyć wszystkich popisów" - powiedziała Marysia. Anna Powierza i Mariusz Zalejski również doznali niegroźnych kontuzji.

[Super Express]

*

Offline podmark

 • *
 • 2445
Gwiezdny Cyrk
Czw, 21 Lut 2008, 13:45:45
Polsat już zaczął reklamować "Gwiezdny cyrk" (ostatecznie taką nazwę wybrano :/ - moim zdaniem beznadziejna). Promocja ma schemat znany z reklamy "Skazanego na śmierć" - przed przerwą reklamową jest ogień, z tego ognia wyłania się hasło "Kogo pożre strach ?", w tle słychać tygrysy, no a za chwilę pojawia się logo Gwiezdnego Cyrku, które prezentuje się tak:

*

Offline chatiflatt

 • *
 • 2360
 • Fall In Love
Gwiezdny Cyrk
Sob, 01 Mar 2008, 17:56:11
W marcu do księgarni wchodzi książka Anny Powierzy "Jak zostać sławną". Tresura dzikich kotów - świetny sposób promocji.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston