Wyspa przetrwania

Zaczęty przez Luxis, So, 07 Maj 2005, 15:54:23

Kardines

LoL, tak jak z ciekawością obejrzałem wszystkie edycje US+Australię, NZ i Polską w TVN, tak obejrzenie w całości tej będzie wyczynem, do którego nie jestem pewien czy się zmuszę. Nie wyobrażałem sobie jak mocno można skopać coś tak fajnego. Swoją drogą, jeśli pierwszy odcinek miał tak słabe wyniki, to jestem ciekawy jakie miał drugi i czy dotrwa do końća sezonu bez przesuwania pory emisji. O S2 chyba już można zapomnieć.


chatiflatt

W styczniu 2017 r. wystartowała pierwsza czeska edycja "Survivor" na licencji "Expedition Robinson". To dlatego Polsat zainteresował się tym formatem. Tylko że Czechom się udało.

"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

podmark

Pierwsza edycja czeska to był "Trosecnik" w 2006 na Primie.
Czesi wrócili do formatu "Expedition Robinson" podobnie jak Słowacy, którzy po "Celebrity Camp" zrobili w poprzednim roku "Ostrov" (emisja na Markizie, ale bez sukcesu).

chatiflatt

Dzięki za wyjaśnienie. Ale chyba będzie drugi sezon czeskiego "Ostrova"?
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

podmark

Drugi sezon "Robinsonuv ostrov" już jest nakręcony. Zdjęcia zaczęli w czerwcu na Filipinach, a emisja pewnie znowu na wiosnę.


Rosa

Obejrzałem w życiu ponad 50 rożnych edycji Survivor czy W Robinson. Honorowa nagroda za absolutnie najgorszą wersje, najgorszą realizację i najnudniejszych i najbardziej bezbarwnych (czy tez tak pokazanych) uczestników po prostu musi zostać przyznana Wyspie Przetrwania.
Tu można poradnik wydac jak sie nie powinno robić programow tego typu. Nie potrafie podać jednego elementu który został wykonany poprawnie przez JV pod nadzorem Niny T.

Showmag

Gratuluje wytrwalosci, ale czasem lepiej jest odpuscic :)

Odpadłem po drugim odcinku, kiedy to caly czas przedstawiano uczestnikow... Drugi odcinek oglądałem przez 3 wieczory i zasypiałem co 10 minut. Wrocilem na 20 minut ostatniego odcinka zeby zobaczyc jak spartolili finał, a to co zobaczyłem przeszło moje wyobrazenie :S
Finałowa rada wykastrowana ze WSZYSTKIEGO. Ani jednego pytania do uczestników. Żadnych rozważań. Za to te przemowy! "Jestem szczera, uczciwa. proszę o głosy. Zasłużyłam na to, bo wygrałam", "Nie będę wygłaszał expose. Chciałbym po prostu żeby... ee..yyy..ee... wdzięcznosc z waszej strony i prosić o wasze głosy. Zagłosujcie i będę bardzo wdzięczny".

A kiedyś mówiliśmy na forum, że tv upadła wraz z emisją "BBV".

Politowanie wzbudził we mnie tylko ten łamaga, prowadzący (bo imienia nie pomnę). Na 10 minut przed końcem zaprasza finalistów do studia i mówi ochoczo: "Poznajmy ich! Uff, alleee emocje". Taki młody pan dziadek. A potem 10 minut pitolenia o tych jak się zmieniło życie uczestników po programie i reklama jakiegoś nowego arcydzieła polskiej kinematografii. Że też mu nie wstyd... tak grzebać swoją karierę.

A tych 16 statystów? Wszyscy mogliby czyścić buty uczestnikom "Wyprawy Robinson". Wliczając Kena.

Showmag


chriss

To był super program. Lubie takie wyzwania. Sam z chęcią bym wziął w nim udział :D