Wyspa przetrwania

Zaczęty przez Luxis, So, 07 Maj 2005, 15:54:23

Luxis

Niemoge się doczekać drugiej edycji ROBINSONA... wiecie może kiedy bedzie?

Showmag

niestety ale coraz bardziej wątpię w powstanie drugiej edycji "Robinsona".. np w szwecji juz rozpoczal sie casting do edycji, ktora bedzie emitowana w telewizji jesienią. a u nas głucho.
niestety tvn woli produkować marne programy typu 'ciao darwin' i emitowac powtorki, niz wylozyc duze pieniadze na cos, co bedzie wymagalo wiele pracy, a odnotuje podobną ogladalnosc.
Polacy wolą oglądac seriale, komedie i ewentualnie tanie produkcje reality typu BAR.
Robinson już zbytnio ludziom nie podpasowal, a wyniki ogladalnosci zapewne nie były dla tvn wyjatkowo satysfakcjonujące.

Mau

i są dupy wołowe ...

By chociaz podkupili S-np 9 :)
radioactive. dalej zła

Luxis

ale musicie przyznać, że ROBINSON miał coraz  większą oglądalnosć z odcinka na odcinek...
na początku prawie 2 mln, w srodku 3 200 000, a finał 4 400 000... więc była tędencja wzrostowa... więc nierozumiem czemu nierobią drugiej...
być może jest tak, że myslą, żeby ludzia sie to nieznudziło, robią edycje na jesień, ale już by były castingi...  :hmm:

supperraff

Z tego co mi wiadomo TVn ma prawa do 2 edycji więc takowa powinna powstać jak nie na jesień to na wiosne przyszłego roku.

Kryla

ciekawe czy w tym roku powstatnie druga edycjia tego programu mam taka ogromna nadzieje:)

bobaas

moze i powstanie ale szkoda ze nie bedzie w niej Kaski:))))

podmark

Słyszałem, że emisja jest zaplanowana na okres zimy : od końca grudnia do marca, tak, żeby jeszcze bardziej zazdroscić i oglądać egzotykę. A więc castingi powinny zacząć się w wakacje, jesienią realizacja a zimą emisja. A tak swoją drogą, jesli to prawda, to wreszcie będzie co oglądać w zimne wieczory, wtedy , gdy konkurencja pokazuje pasmo powtórkowe my oglądamy Afrykę, albo jakis inny ciepły zakątek swiata.

Luxis

Cytat: "podmark"Słyszałem, że emisja jest zaplanowana na okres zimy : od końca grudnia do marca, tak, żeby jeszcze bardziej zazdroscić i oglądać egzotykę. A więc castingi powinny zacząć się w wakacje, jesienią realizacja a zimą emisja. A tak swoją drogą, jesli to prawda, to wreszcie będzie co oglądać w zimne wieczory, wtedy , gdy konkurencja pokazuje pasmo powtórkowe my oglądamy Afrykę, albo jakis inny ciepły zakątek swiata.

ty faktycznie... to może być prawda, nawet maja dobrą strategię, jesli to prawda będzie... całkiem całkiem możliwe  :hmm:

Pudelek

Cytat: "bobaas"moze i powstanie ale szkoda ze nie bedzie w niej Kaski:))))


Ja osobiscie nie polubiłem Kasi, która naprawdę przypominała typ modelki -blondynki, zwłaszcza na początku. Potem pokazała że nie jest taka do końca chociaż czasem wyglądało to na atak desperacji z jej strony. Ale to moje zdanie.
Zalożę się, że w 2edycji znajdzie się pewnie jakas laska podobna do niej z charakteru. Ale to już będzie porażka i pewnie szybko odpadnie.

podmark

W kolejnej edycji na pewno nie będzie osoby podobnej charakterem do Siaski. Wszystkie typy bohaterów producent wersji lokalnej otrzymuje jeszcze przed castingiem, aby podczas rekrutacji można było dopasować osoby do tych, które wymyslił sobie własciciel formatu, czyli w przypadku "Robinsona" firmy Castaway i Strix.

Przemek

Szkoda. WR. to wyjątkowy i swietny program. Mam nadzieję że będzie Robinson 2006...

sharkan

Ale na tym serwisie własnie tu było powiedziane że TVN chce zrobic 2 edycję

Showmag

..pod warunkiem ze pierwsza edycja odniesie sukces.

Kotelet

Chyba nie odniosla takiego sukcesu? TVN powinien teraz cos zrobic ale sadze ze nawet pupy nie ruszy i nie zrobi drugiej edycji xD