Zostań posłem

Zaczęty przez Showmag, Wt, 18 Mar 2005, 18:24:46

Pudelek

Cytat: "Łuki"czemu? by była wieeelka beeka, tak jak z Begger, by sie można było posmaić do łez, do bólu, z drugiego Leppera czy Beger... ;D ;P

Już lepiej gdyby zrobili wersję "Jestem jaki jestem" z oryginałem. Lepper potrakowałby to pewnie jako kampanię prezydencką.
Oj chyba musieliby puszczać po 23.

podmark

Głupi - nie głupi, ja tam bym oglądał, bo jestem strasznie wyposzczony jezeli chodzi o wszelkie reality shows.

limak86

Głupi - nie głupi, ale go nie ma i nie będzie... A ludzie znowu zostali wykorzystani przez "Posłów" i nie otrzymali zwrotu za sms'y...  :boks:

grzybowski11

wystarczy włączyć sejm a już mamy RS i to prawdziwego a takiej "jaja" się w nim dzieją że aż chce się płakać

/ps/

no troche ludzi przekrecili na tych smsach, bo ale coz widocznie tak musi byc. :)

podmark

No i wybory się zbliżają a tego reality show nie ma. Jednak oficjalne oswiadczenie TV4 o odwołaniu "Zostań posłem" z powodu przeniesienia terminu wyborów okazały się fałszywe. TV4 po prostu boi się rządu i polityków, a oni mogliby im np. odebrać koncesję.

Pudelek

Oj, gdyby w programie "Zostań posłem" byłoby więcej takich osób jak Dorota z Baru (która podobno zgłaszała się pierwotnie własnie do tego reality) to:
1 politycy byliby grupą dalej wysmiewaną
2 zwycięzca programu wątpie, że by się dostał do sejmu - więc efekt programu marny
3 jak już wiemy kariera takiego reality polityka trwałaby pewnie tylko jedną kadencję.

alexander

Gdyby Dorota (Bar6 Europa) była w programie posłem i wygrałaby to znowu mielibysmy zakłamanego i nie sczezrego posła! Dobrze ,że ten program nie powstał!

Showmag

a czy ona myslala o karierze politycznej? :szok:
w jakim ugrupowaniu, przepraszam? czlonek mlodziezy wszechpolskiej? :lol:

podmark

Cytat: "Admin"a czy ona myslala o karierze politycznej? :szok:

Widocznie myslała - na OTWARCIU mówiła, że to nie ona się zgłosiła, a odezwali się do niej producenci, bo zgłaszała się do innego programu, a mianowicie "Zostań Posłem". A to jakim by tym posłem była zostawiam bez komentarza...

sharkan

Młodzież Wszechpolska jest brzydka utażsamiają się z dziedzictwem ND i Dmowskim a nie powinni !!!

Pudelek

Teraz mam już pewność co do mojej teorii. A mianowicie nie było sensu i efektu tworzenia tego programu. ATM darłby łacha z uczestników jak to się robi w Big Brotherze. Nie wierzę by wybrano realnych kandydatów do sejmu. Nawet jeśli wygrałby ktoś normalny to jaki byłby prestiż takiej osoby, która zwyciężyłą z pozostałymi uczestnikmi, którzy byliby pokroju większości uczestników aktualnego Big Brothera?

Showmag

Ja myslę, ze ten program nigdy nie mial powstac.
Chcieli zrobic trochę szumu i sprawdzic, czy o takich programach jeszcze moze byc glosno.

Owszem, moze. Ale to pod warunkiem ze za produkcje nie wezmie sie atm ]:->

Goku

Cytat: Pudelek w Pn, 12 Maj 2008, 15:50:30
Teraz mam już pewność co do mojej teorii. A mianowicie nie było sensu i efektu tworzenia tego programu. ATM darłby łacha z uczestników jak to się robi w Big Brotherze. Nie wierzę by wybrano realnych kandydatów do sejmu. Nawet jeśli wygrałby ktoś normalny to jaki byłby prestiż takiej osoby, która zwyciężyłą z pozostałymi uczestnikmi, którzy byliby pokroju większości uczestników aktualnego Big Brothera?

Gdyby ten program powstał to pewnie już byśmy mieli posłankę Jolantę Rutowicz. :ubaw:  :plask:

Pudelek

Tak myślę, że jest to jakiś argument ZA. Ludzie pośmialiby się z uczestników-szaleńców. A najbardziej walnięci może w polityce kariery by nie zrobili ale mieliby szansę w mediach; Taki Kononowicz podobno ma teraz zagrać w filmie prokuratora!

A no i jak zawsze są zapotrzebowania na felietony znanych w "Fakcie". Dobre miejsce na głoszenie swoich opinii jeśli jakiś szaleniec dalej łudziłby się, że o popularność polityczną miało chodzić.