Jak Oni Śpiewają 3

Zaczęty przez Pudelek, Pt, 26 Paź 2007, 09:47:11

joker

W ostatnią sobotę widziałem pierwszy raz w życiu cały odcinek JOŚ i jestem pozytywnie zaskoczony! Myślałem, że to tania szmira typu "gwiazdy tańczą na lodzie" czy "gwiezdny cyrk", ale okazał się ciekawy program... o wiele lepszy niż kolejne edycje TzG ;)

maniakTV

No joker! ;) :) Dobrze, że się zmusiłeś bo jeden odcinek długo trwa. :) 
Moim zdaniem to najlepszy celebrity-talent-show. ;) I muszę powiedzieć, że Rochstar świetnie produkuje ten program. :)

Tak dla ciekawostki. Zapowiada się ciekawy finał, a w ostatnim odcinku odpadła Aneta Zając. Wreszcie.  :prosi:

Goku

Głupia Zając dała jokera temu lalusiowi i teraz odpadnie Olga albo Joasia :/. Moim zdecydowanym faworytem jest Respondek, ale Olga i Joasia też bardzo dobrze śpiewają i cała trójka mogłaby wydać płyty ;).

Pudelek

A ja się cieszę, że Kacper Kuszewski dostał jokera i będzie mógł jeszcze pozostać w programie. Pozytywnie postrzegam jego udział w tym programie pomimo, że reprezentuje "M jak miłosć".
Ostatnio czwórka wykonawców jest na prawdę udana.  Wolałbym aby teraz odpadła Olga.

Showmag

Krzysztof Respondek zwycięzcą "Jak Oni Śpiewają 3"
Wczoraj wieczorem w Polsacie zakończyła się trzecia edycja programu "Jak Oni Śpiewają". Zwycięzcą widowiska został Krzysztof Respondek.

Po 3 miesiącach, dobiegła końca emisja "Jak Oni Śpiewają 3". W formacie wzięły udział takie gwiazdy, jak Aneta Zając, Anna Janocha, Dariusz Kordek, Grażyna Szapołowska, Joanna Jabłczyńska, Joanna Kurowska, Kacper Kuszewski, Krzysztof Respondek, Monika Dryl, Olga Bończyk, Tomasz Bednarek i Wojciech Medyński. W każdym tygodniu gwiazdy prezentowały swoje umiejętności wokalne, które były poddawane ocenie jury w składzie Edyta Górniak, Elżbieta Zapendowska i Rudi Schuberth.

Zwycięzca zmagań został Krzysztof Respondek, który otrzymał w nagrodę Brylantowy Mikrofon i szansę na nagranie płyty.

Goku

Jupii!!!  :yeah: :yeah: :yeah: Ale kręcili z tymi wynikami. W ciągu kilkunastu sekund zmieniały się diametralnie.

Pudelek

Odda wygrany samochód

Krzysztof Respondek ma gest. Wygrany w ,,Jak oni śpiewają" samochód, fiata 500, postanowił oddać na cele charytatywne. Podobnie jak Brylantowy Mikrofon.

Dla siebie zostawił jednak kontrakt na nagranie płyty, czyżbyśmy więc mogli w najbliższym czasie spodziewać się jego debiutanckiego krążka?

Trzeba przyznać, że chłopak zrobił na nas pozytywne wrażenie. To pierwsza gwiazda, która zdecydowała się tak dużą wygraną w show poświecić dla potrzebujących. Widać więc, że Krzyśkowi zależało przede wszystkim na dobrej zabawie i rozwinięciu swoich umiejętności, a nie na wygranej. I za to go lubimy.
ukaraj.pl

Showmag

Oglądalność "Jak Oni Śpiewają 3"
W ubiegłą sobotę Polsat zakończył emisję trzeciej edycji show "Jak Oni Śpiewają". Mimo, iż program oglądało średnio pół mln. osób mniej niż jesienią, stacja po raz kolejny zarobiła na nim blisko 48 mln złotych.

Średnia oglądalność programu wyniosła 3,58 mln widzów,przy udziale na poziomie 26,47%. Najmniej widzów przyciągnął odcinek wyemitowany 10 maja. Obejrzało go 3,13 mln widzów (25,55% udziału) - wynika z danych AGB Nielsen Media Research. Największą popularnością cieszyło się wydanie pokazane 5 kwietnia. Zobaczyło je 4,05 mln osób (28,01 proc. udziału).

Wśród widowni programu dominowały kobiety oraz mieszkańcy wsi i małych miast. Na emisji bloków reklamowych stacja zarobiła - podobnie jak w przypadku jesiennej edycji - blisko 48 mln złotych (dane cennikowe, nie uwzględniające rabatów). Widowisko wyprodukowała firma Rochstar, która zajmie się także realizacją czwartej odsłony "Jak Oni Śpiewają".

Przypomnijmy, że pierwszą edycję reality show, emitowaną wiosną 2007 roku, śledziło średnio 4,5 mln widzów, przy udziale w rynku na poziomie 31%. Wpływy reklamowe wyniosły wówczas 32,4 mln złotych. Druga edycja, emitowana jesienią 2007 roku, zgromadziła 4,1 mln widzów i uzyskała 28,24% udziału w rynku.

Dzięki emisji "Jak Oni Śpiewają 3", Polsat z udziałem na poziomie 26,47% był liderem pasma. Druga pozycja z udziałem w rynku na poziomie 25,23% przypadła TVP1 (głównie filmy fabularne),a trzecia - telewizji TVN, która zdobyła 17,09% udziału w rynku ("Niania","Kryminalni", filmy fabularne).

[WirtualneMedia.pl]

Showmag

Maxi singel zwycięzcy "Jak Oni Śpiewają 3"
W czwartek, 5 czerwca, ukazał się maxi singel zwycięzcy 3 edycji show "Jak Oni Śpiewają", Krzysztofa Respondka. Wydawcą materiału jest wytwórnia My Music.

Krążek zawiera dwa utwory: cover "Szczęśliwej drogi już czas" oraz parodię piłkarskiego hitu "Do przodu Polsko", śpiewanego przez Marka Torzewskiego. Interpretacja m.in. tych utworów w wykonaniu Krzysztofa zachwyciła jurorów oraz publiczność programu. Maxi singel jest dostępny w cenie 9,99 zł.

chatiflatt

W moim salonie zbiera kurz na stojaku.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Pudelek

W Empikach na Śląsku sprawa pewnie wygląda inaczej. :D
Dojdzie do tego, że zacznie śpiewać śląską gwarą. :los:

chatiflatt

Włodarczyk chyba pochodzi z mazowsza a jej płyta też nam zalega :P
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Goku

Ale jednego nie rozumiem - co za bezużyteczny jełop nazwał to "maxisinglem"?? Dwie piosenki to maxisingiel?  :sciana: W ogóle wg. mnie dali ma ten singiel najgorsze piosenki jakie mogli dać...

Pudelek

Cytat: chatiflatt w So, 07 Cze 2008, 00:19:45
Włodarczyk chyba pochodzi z mazowsza a jej płyta też nam zalega :P

Ale Ślązacy zdecydowanie patrzą na miejsce pochodzenia i gwarę jaką się mówi. Trzeba pamiętać, że nie tak dawno chcieli utworzyć własne państwo!
A Włodarczyk według mnie ma po prostu słabą reklamę i brak potencjalnego hitu który możnaby było grać ciągle na Vivie lub MTV. Ja osobiście uważam, że i tak nagrała niezłą płytę jak na kogoś kto na codzień nie zajmuje się muzyką.