The Golden Cage

• 18 odpowiedzi
  • 4343 wyświetleń
*

illumanti

The Golden Cage
Czw, 11 Sie 2011, 20:32:14
No to odbiegało trochę od BB, bo jak kiedyś patrzyłem na fimiki na yt, to z okien było widać inne domy, mogli oglądać TV, mieli gazety...

*

Offline Damian

• *
  • 3014
The Golden Cage
Czw, 11 Sie 2011, 20:37:03
A więc tak, ja myślałem że Oni byli odcięci od świata. Mogli więc opuszczać willę? Czy była tak jak w BB jakoś ogrodzona.

*

illumanti

The Golden Cage
Czw, 11 Sie 2011, 20:52:11
Opuszczać to chyba nie mogli. Nie oglądałem, nie znam holenderskiego, widzialem tylko pojedyńcze fragmenty na yt. Co do tego telewizora, to może nie oglądali czegos. To była willa w środku jakiegoś parku. Z wyglądu to w sumie tak jak dom wiśniewskiego w Jestem Jaki Jestem.
Tu widać dokładnie:

*

Offline Toni

• *
  • 4050
The Golden Cage
Pią, 12 Sie 2011, 08:24:13
Pamiętam ten program emitowany w Holandii (start w internecie był 23. września, w telewizji 1. października 2006r, koniec był 31. maja 2008r).
Na początku program emitował kanał Tien (wcześniej pod nazwą Talpa, stacja John'a de Mola).
Później program powędrował do RTL5. W programie wzięło udział "aż" 19 uczestników. :)
Start obejrzało ponad 900 tysięcy widzów tak więc zainteresowanie programem było.
Codzienne daily odcinki sledziło od 350 do 500 tysięcy widzów.
Program wygrał uczestnik o imieniu Jaap. Otrzymał 1,3 miliona euro. Do programu wszedł pięć miesięcy po starcie.
Program mi się podobał, najdłużej trwający reality show. :)
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!