The Golden Cage

Zaczęty przez Showmag, Pn, 12 Lut 2007, 03:19:49

illumanti

No to odbiegało trochę od BB, bo jak kiedyś patrzyłem na fimiki na yt, to z okien było widać inne domy, mogli oglądać TV, mieli gazety...

Damian

A więc tak, ja myślałem że Oni byli odcięci od świata. Mogli więc opuszczać willę? Czy była tak jak w BB jakoś ogrodzona.

illumanti

Opuszczać to chyba nie mogli. Nie oglądałem, nie znam holenderskiego, widzialem tylko pojedyńcze fragmenty na yt. Co do tego telewizora, to może nie oglądali czegos. To była willa w środku jakiegoś parku. Z wyglądu to w sumie tak jak dom wiśniewskiego w Jestem Jaki Jestem.
Tu widać dokładnie: https://youtube.com/watch?v=mQOpgVrrMdg&feature=related

Toni

Pamiętam ten program emitowany w Holandii (start w internecie był 23. września, w telewizji 1. października 2006r, koniec był 31. maja 2008r).
Na początku program emitował kanał Tien (wcześniej pod nazwą Talpa, stacja John'a de Mola).
Później program powędrował do RTL5. W programie wzięło udział "aż" 19 uczestników. :)
Start obejrzało ponad 900 tysięcy widzów tak więc zainteresowanie programem było.
Codzienne daily odcinki sledziło od 350 do 500 tysięcy widzów.
Program wygrał uczestnik o imieniu Jaap. Otrzymał 1,3 miliona euro. Do programu wszedł pięć miesięcy po starcie.
Program mi się podobał, najdłużej trwający reality show. :)
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!