You Can Dance - Po prostu tańcz!

Zaczęty przez lol, Cz, 21 Cze 2007, 14:41:27

joker

Oglądałem dzisiaj 3 sezon amerykańskiej edycji i jedna para tańczyła ten układ zombie, którego u nas uczestnicy nauczyli się w Paryżu.

FK

Nie bardzo wiedziałam, gdzie to wkleić...
W związku z tym, że chodziło o eliminacje do YCD - wklejam tutaj.
A sam materiał dotyczy jednej z obecnych uczestniczek BB 4.1.
Materiał w szczególności dedykowany TK ;)
https://youtube.com/watch?v=61H88hlowkI

Tom Kruz

No proszę. Nie wiedziałem, że Iga posiada także talent taneczny hehe. Jeśli kiedyś otworzę knajpę z tańcem erotycznym Iga ma szansę na etat, a Weronika Pazura nie :P
 
Abstra**jąc od jej tańca. Zauważyliście, że na tym castingu zachowywała się zupełnie inaczej niż w BB 4.1? Zero chichotania, zero ''zejebistości''. To najlepiej świadczy o tym, iż jej zachowanie w BB 4.1 to w dużej mierze kreacja na potrzeby tego programu, podobnie jak jej siostry. Tylko JR 7232 jest tam głupkowata ''w sposób naturalny''.

Jutro finał YCD. Skład trochę nieoczekiwany i chyba nieadekwatny do umiejętności tancerzy. Gdybym miał oceniać umiejętności taneczne i charyzmę na scenie to w finale powinni się znaleźć Natalia, Maria i Gleba. Gdybym brał po uwagę osobiste sympatie byłyby to Agata :biglove:, Maria i Ania. Jutro będę wspierał Ankę i Maćka.

Goku

Piróg miał racje - między "Tanim barem pełnym pijaków", a "Big Brotherem 4.1." nie ma dużej różnicy xP...

Już dzisiaj finał!!! :D Wieczorem będę trzymał kciuki za Maćka :). I jakoś nie mam dylematu, czy oglądać YCD czy BB: Ring :D. A do wyników i tak YCD zdąży się skończyć.

Luxis

Nie mogę się doczekać dzisiejszego finału :) Nie mam faworytów, obojętnie kto wygra to będzie dobrze, chociaż minimalnie wyżej jest u mnie Anka.
P.S.Ale mam dziwne przeczucie, że Roofi wygra.

FK

Ciekawa fota Agaty:
Spoiler
[Zamknij]

Tom Kruz

FK - jesteś chyba moją dobrą wróżką - spełniasz moje życzenia, także te ukryte i nie wypowiedziane. Agata jest wspaniała.

Mimo, że akurat takiej fryzury, w jakiej jest na zdjęciu nie cierpię.

FK

Tom - zabiję Cię za to 'chyba'...
Ta fryzura bardziej Ci odpowiada..?
Spoiler
[Zamknij]

Tom Kruz

Zdecydowanie tak. Zdjęcie nr 2 jest lepsze nie tylko ze względu na korzystniejszą fryzurę Agaty, ale także dlatego, iż ........... nie widać tak bardzo tych obdrapanych ścian  :zabek:
Cofam to ''chyba'' :).

Goku

Mam nadzieję, że Gleba wygra!!! Nie wiem czemu Roofi ma tak dużo głosów - wg. mnie jest najgorszy z tej trójki... Pewnie "napalone dwunastolaty" wysyłają setki SMS-ów, by ich faworyt wygrał...

FK

I ja trzymam kciuki za Glebę


EDIT:

TAK! TAK! TAK!

chatiflatt

Zdjęcie - fajne
roznegliżowane 2 atrybuty kobiecości - nie bardzo
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Goku

Maciek wygraaał!!! :D :D :D

A za tydzień Taniec z Gwiazdami vs. You Can Dance czyli "Po prostu taniec". Zastanawiam się czy będą tańczyli tylko tak, żeby tańczyć, czy też będą oceniani i czy przez jurorów tego i tego programu(zobaczyłbym starcie Piróg vs. Pavlovic xD)  :)...

Tom Kruz

Cytat: "chatiflatt"roznegliżowane 2 atrybuty kobiecości - nie bardzo

Nie wybrzydzaj. Nie każda kobieta ma taki biust jak M. Bellucci. A poza tym kiedy Agata zostanie wielką gwiazdą zrobi mały retusz i będzie gitara :P

Gratulacje dla Gleby. Po tym jak odpadły Natalia i Maria z pewnością zasłużył na wygraną. Znakomity program, świetni ludzie. Mam nadzieję, że kolejna edycja będzie równie udana. A ja odnajdę w niej swoją kolejną Agatę :).

FK

No to ja zaczynam kolekcjonować dla Ciebie zdjęcia. Mam nadzieję, że będą równie zaGLEBiste, jak powyższe.