Dzień Kangura

Zaczęty przez joker, Pt, 15 Cze 2007, 01:47:42

Pudelek

Najgorsza to chyba ta piosenka w wykonaniu Golca i dzieci. :los:

ixa86

uff nie doczekałam tego momentu :terefere:

Luxis

Zapomniałem oglądać ten program, ale nie żałuje po Waszych postach ;) dla mnie za bardzo kolorowe to wszystko :P hehe

Pudelek

Udany debiut programu Agaty Młynarskiej

Nowy familijny program 'Dzień kangura' zanotował udany debiut. Pierwszy odcinek formatu obejrzało 1,71 mln widzów przy udziałach w rynku na poziomie 19, 21 proc. Dało to Polsatowi pozycję lidera.

Oparty na hiszpańskiej licencji program dobrze poradził sobie także w komercyjnej grupie 16-49. Oglądało go w niej 780 tysięcy widzów.

- To dla mnie duże zaskoczenie. Miałam obawy co do godziny emisji programu. Sobotnie popołudnie to bardzo trudne pasmo. Bardzo przeżywał debiut formatu - komentuje dla portalu Wirtualnemedia.pl wynik prowadząca Agata Młynarska.- Wynik bardzo dobrze rokuje na przyszłosć zwłaszcza, że pierwsza emisja miała miejsce 1 wrzesnia jeszcze przed startem całej jesiennej ramówki kanału- dodaje.

"Dzień kangura" to program rozrywkowy z udziałem gwiazd i dzieci. Osobistosci swiata filmu i telewizji próbują okiełznać gromadkę maluchów. W każdym odcinku do udziału zaproszona zostanie wielodzietna rodzina, a każda z dwóch gwiazd, stających do rywalizacji o tytuł najlepszej niani, spędzi w ich domu jeden dzień. Pod nieobecnosć rodziców będzie musiała zaopiekować się rodzeństwem. Na początek zaplanowano 8 odcinków.
Wirtualnemedia.pl

Dam głowę, że za dwa tygodnie te wyniki nie będę już takie dobre.

Sympatyk

Czysta rozrywka. Jesli uczestnicy będą zabawni (niekoniecznie muszą się co minuta wycierać z potu, bo to srednio estetyczne) może być niezła oglądalnosć. O tej porze robi sie już coraz ciemniej ...

Cytat: "joker"Kryszak nie nadaje się do prowadzenia programów w duecie - cały czas cos gada i skupia tylko uwagę na sobie, czasem miałem wrażenie, że Młynarska jest tam tylko dla ozdoby - próbowała cos wtrącać od siebie, ale Kryszak zaraz znowu gadał o swoim
Też mi sie to rzuciło w oczy. Ale IMPO to tylko na dobre wyszło programowi. Agata M. wygląda na osobę z jakiejs innej bajki ! To może lepiej, że Kryszak ją przytłacza ? Po co biedaczka ma się zmuszać do prowadzenia programu, którego wyraźnie wydaje się nie lubić ?

chatiflatt

dlatego, że to ona sprowadziła ten format do Polski...
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Pudelek

Dzień Kangura powyżej średniej

Nowy program Agaty Młynarskiej 'Dzień kangura' ogląda średnio 1, 75 mln osób dając słonecznemu kanałowi udziały na poziomie 18, 3 proc. Widownia programu z odcinka na odcinek rośnie.

Rywalizacja w sobotnim paśmie między 17.45 a 18.50 jest zacięta. Mimo dobrych wyników, hiszpański format daje Polsatowi dopiero trzecią pozycję w peletonie nadawców. Stację minimalnie wyprzedza TVP1 oraz Dwójka. TVN jest czwarta -wynika z danych przygotowanych dla Wirtualnemedia.pl przez AGB Nielsen Media Research.
   
Kanał może być zadowolony z wyników serialu w komercyjnej grupie 16-49. "Dzień kangura" jest w niej liderem pasma z udziałem na poziomie 21, 5 proc.

"Dzień kangura" to program rozrywkowy z udziałem gwiazd i dzieci. Osobistości świata filmu i telewizji próbują okiełznać gromadkę maluchów. W każdym odcinku do udziału zaproszona zostanie wielodzietna rodzina, a każda z dwóch gwiazd, stających do rywalizacji o tytuł najlepszej niani, spędzi w ich domu jeden dzień. Pod nieobecność rodziców będzie musiała zaopiekować się rodzeństwem. Na początek zaplanowano 8 odcinków.
wirtualnemedia.pl

Pudelek

Program Agaty Młynarskiej będzie kontynuowany

Telewizja Polsat zdecydowała się na realizację kolejnych odcinków 'Dnia kangura'. Słoneczny kanał jest zadowolony z wyników pierwszych wydań programu.

Stacja wprowadzając do ramówki rozrywkowy projekt Agaty Młynarskiej przyjęła asekuracyjną postawę. Zdecydowano, że na próbę powstanie zaledwie osiem odcinków programu. Decyzja o realizacji kolejnych wydań "Dnia Kangura", została uwarunkowana od oglądalności startowych epizodów formatu.

Po trzech emisjach "Dzień kangura" zapewnił Polsatowi pasmową pozycję lidera w grupie 16-49 (21, 50 proc udziału) i 18, 83 proc udziału w grupie 4+ . Wyniki te przekonały władze kanału i tym samym zatwierdzono dalszą produkcję opartego na hiszpańskiej licencji projektu

Program będzie emitowany co najmniej do końca jesiennego sezonu. Jak zdradzam nam Agata Młynarska, zaproszenie na kolejne sesje nagraniowe przyjęli m.in.: Wiktor Zborowski, Emilia Krakowska oraz Joanna Liszowska.

"Dzień kangura" to rozrywkowy format z udziałem gwiazd i dzieci. Osobistości świata filmu i telewizji próbują okiełznać gromadkę maluchów. W każdym odcinku do udziału zaproszona zostanie wielodzietna rodzina, a każda z dwóch gwiazd, stających do rywalizacji o tytuł najlepszej niani, spędzi w ich domu jeden dzień. Pod nieobecność rodziców będzie musiała zaopiekować się rodzeństwem. Program obok Agaty Młynarskiej, prowadzi Jerzy Kryszak.

wirtualnemedia.pl

chatiflatt

fajne jest to, że w cytowanym przez Pudelka newsie Kryszak został tylko wspomniany..
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Luxis

nie oglądałem w dalszym ciągu ani odcinka, jakoś nie mogę trafić na ten program.. poza tym nie bardzo mnie zainteresował dotychczas z zapowiedzi

FK

Dla mnie bez rewelacji. Po pierwsze dlatego, że nie przepadam za A. Młynarską, jako prowadzącą a po drugie, drażni mnie taki sam scenariusz każdego odcinka. Zmieniają się tylko Rodziny i Uczestnicy.

chatiflatt

fajny odcinek - Edyta Górniak sobie poradziła
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Don

Cytat: "chatiflatt"dlatego, że to ona sprowadziła ten format do Polski...
Zdaje się, że to gotowy format ! Chociaż nigdzie na ten temat w materiałach prasowych o tym nie ma. To na czym polega "wkład" Agaty M., poza tym, że jest blisko z Cesarzową ?
A program fajny ! Mam nadzieję, że następne odcinki będą też rozrywkowe. A i jest tam miejsce na chwilę wzruszenia ...

joker

Agata Młynarska: Znikam na zawsze
Agata Młynarska postanowiła zniknąć ze szklanego ekranu

Wydawało się, że kto jak kto, ale ona nigdy się nie podda. Tak długo była ulubienicą widzów. I to niezależnie od tego, w której stacji pracowała. A tymczasem Agata Młynarska po blisko siedemnastu latach postanowiła zniknąć ze szklanego ekranu - pisze wyraźnie zasmucony "Fakt".

Przez kilkanaście lat była jedną z najpopularniejszych osobowości telewizyjnej Dwójki - uważa "Fakt". Potem, we wrześniu 2006 roku, przeszła do Polsatu i od razu została współprowadzącą program "Dzień kangura". Równie przebojowo dziennikarka załatwiała swoje sprawy osobiste. Gdy przestało się jej układać z mężem Jerzym Porębskim, szybko się z nim rozwiodła. Zakończyła też związek ze znanym prezenterem pogody Jarosławem Kretem, z którym była związana od rozstania z mężem. Jak widać, Agata Młynarska nowych wyzwań się nie boi - twierdzi bulwarówka.

Co zatem będzie teraz robić? Przebojowa, z głową pełną pomysłów, dziennikarka postanowiła stanąć po drugiej stronie kamery. W Polsacie pełni obecnie funkcję producenta kreatywnego.

"Trzymam pieczę nad większością polsatowskich produkcji. Niebawem jadę do Cannes szukać nowych projektów. To dla mnie bardzo odpowiedzialne zadanie. Wyzwanie naprawdę dużego kalibru" - opowiada "Faktowi" dziennikarka.

Agata Młynarska jest odpowiedzialna nie tylko za poszczególne elementy programów i ich końcowy efekt. Jedną z jej licznych produkcji jest polsatowski show "Jak oni śpiewają". To właśnie ona ma decydujący wpływ na to, jak będzie wyglądał każdy z emitowanych odcinków. Młynarska po zmianie stacji nadal pracuje pod przenikliwym okiem Niny Terentiew. Nie jest tajemnicą, że Terentiew, od lat zwana Carycą, to wymagająca przełożona, która potrafi wycisnąć z pracowników siódme poty. "Mam dzień wypełniony pracą od rana do wieczora. Jako osoba blisko współpracująca z panią Niną muszę wykazać się także jako producent" – tłumaczy "Faktowi" Agata.

Czy zatem wielbiciele Młynarskiej już nigdy nie zobaczą jej na szklanym ekranie? - martwi się bulwarówka. Dziennikarka na szczęście nie zatrzaskuje za sobą furtki. "W planach mam letnie koncerty. Nie rozstaję się więc z widzami na zawsze" - wyjaśnia.
/dziennik.pl

Pudelek

Młynarska zdemenstowała tego newsa. W programie "Happy Hours" powiedziała, że jej przekręcona przez SE wypowiedź dotyczyła zniknięcia programu "Dzień kangura", a nie jej odejścia z TV Polsat. I dobrze to był słaby program.