Jak Oni Śpiewają 2

Zaczęty przez Showmag, Śr, 09 Maj 2007, 13:18:34

Pudelek

Co raz trudniej namówić aktorów serialowych na udział w takich programach. Liszowska po za kontraktem płytowym dostała jeszcze samochód. Pewnie po to by na kolejną edycję dali się łatwiej namówić jacyś aktorzy (którzy akurat myślą o zakupie nowego samochodu).

Showmag

Oglądalność drugiej edycji "Jak Oni Śpiewają"
W ubiegłym tygodniu w Polsacie zakończyła się druga edycja reality show "Jak Oni Śpiewają". Czas na podsumowanie wyników oglądalności widowiska.

W finale "Jak Oni Śpiewają" Joanna Liszowska pokonała Piotra Polka i została zwyciężczynią. Aktorka została uhonorowana Brylantowym Mikrofonem. Oprócz statuetki otrzymała kontrakt płytowy z wytwórnią My Music i sportowego seata. Zwycięstwo przyniosła gwieździe piosenka "Sunny" z repertuaru Boney M.

Telewizja Polsat na reklamach towarzyszących drugiej edycji show "Jak Oni Śpiewają", zarobiła około 48 milionów złotych. Jak wynika z danych AGB Nielsen Media Research, program oglądało średnio 4,1 miliona osób. Najmniej widzów przyciągnął pierwszy odcinek programu - 3,5 miliona osób, a najwięcej finał - 4,8 miliona widzów.

Show wyprodukowała firma Rochstar, która zajmie się także realizację trzeciej odsłony programu.

[Wirtualnemedia.pl]

Showmag

Najlepsze piosenki z "Jak Oni Śpiewają"
Poznańska wytwórnia My Music przygotowała kompilację nagrań, które pojawiły się w trakcie telewizyjnego show "Jak Oni Śpiewają". Tytuł krążka to po prostu "Jak Oni Śpiewają - The best of".

Tytuł krążka to po prostu "Jak Oni Śpiewają - The best of". Na pojedynczym dysku znalazły się piosenki w wykonaniu zwyciężczyń i finalistów obu edycji programu - Agnieszki Włodarczyk (triumfatorka pierwszej edycji show), Joanny Liszowskiej (wygrała drugą edycję), Roberta Moskwy, Nataszy Urbańskiej, Piotra Polka i Patricii Kazadi. Dodatkowo na płycie znalazły się dwie najnowsze produkcje Edyty Górniak, jurorki show, utwory "List" oraz "Dziękuję Ci".

Album trafił do sklepów 22 lutego. Znajdują się na nim następujące piosenki:
01. Agnieszka Włodarczyk - Brzydcy
02. Agnieszka Włodarczyk - Małe tęsknoty
03. Agnieszka Włodarczyk - Co mi panie dasz
04. Agnieszka Włodarczyk - Tyle słońca w całym mieście
05. Joanna Liszowska - Conga
06. Joanna Liszowska - I Will Survive
07. Joanna Liszowska - To były piękne dni
08. Joanna Liszowska - Bamboleo
09. Robert Moskwa - Nie dokazuj
10. Robert Moskwa - 40 lat minęło
11. Natasza Urbańska - I Feel Good
12. Piotr Polk - Za młodzi za starzy
13. Patricia Kazadi - Szybki Bill
14. Patricia Kazadi - Supermenka

Bonusy:
Edyta Górniak - List
Edyta Górniak - Dziękuję Ci

[My Music]

Pudelek

A gdzie Edyta Herbuś!!! :P
Nie podoba mi się takie zestawienie. Mogliby dać maksymalnie dwie piosenki wykonawywane przez zwyciężczynie. A zamiast tego piosenki w wykonaniu tych co wypadli przed finałem. Już nie mówiąc o tym, że z tego co pamiętam to Włodarczyk i Urbańska miały lepsze wykonania niż to co zostało tu zaproponowane.
Ale w zasadzie i tak bym tego nie kupił.  :terefere:

Rosa

Nie ma żadnej z piosenek Wlodarczyk które mi się podobały czyli Hi-Fi, Aleja Gwiazd i Odkryjemy Miłość Nieznaną.
Dziwny wybór ale związany pewnie z prawami autorskimi a nie z tym co sie naprawde podobało.

chatiflatt

Cytat: "Rosa"Nie ma żadnej z piosenek Wlodarczyk które mi się podobały czyli Hi-Fi, Aleja Gwiazd i Odkryjemy Miłość Nieznaną.
Dokładnie, ja uwielbiam piosenkę "Co mi panie dasz", jest wspaniała, wykonanie Włodarczyk nie było złe. Ale popieram Pudelka - nie kupię jej ;)
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

marekforrester

Płyty powinny ukazywać się jak już po każdej edycji i na płycie powinny być utwory wszystkich uczestników.

Luxis

a czy znalazłyby one tyle nabywców, żeby nakład był opłacalny?? wątpie...

Jason

hehe, tylko jedna piosenka Urbanskiej :D

Pudelek

Według serwisów plotkarskich po za Joanną Liszowską i Piotrem Polkiem również Jakub Tolak nagrywa płytę. Z tego powodu opuścił obsadę "Klanu". Lepsze śpiewanie "gorzkich żalów" niż granie w tej kaszanie!

chatiflatt

Piotr Polk nagrał płytę, tytuł "Polk in Love". Z tego co wiem, nie sprzedaje się wspaniale, ale jakiś poziom sprzedaży utrzymuje, wyższy zapewne niż płyta Włodarczyk. Mijam Polka codziennie obok muzycznej topki i zapomniałem o tym wspomnieć :)
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston