Jak Oni Śpiewają 2

 • 70 odpowiedzi
 • 13674 wyświetleń
*

Offline Showmag

 • *
 • 8444
  • http://www.showmag.info
Jak Oni Śpiewają 2
śro, 09 Maj 2007, 13:18:34
Powstanie "Jak Oni Spiewają 2"
Serialowe gwiazdy znowu zaspiewają. Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu przyznała, że kanał planuje kolejną edycję "Jak Oni Spiewają".

Jak wynika z danych AGB Nielsen Media Research, dziewięć wyemitowanych dotychczas odcinków programu przyniosło komercyjnej stacji 19,7 mln reklamowych wpływów. Dla porównania zakończona w niedzielę, dziesięcioodcinkowa piąta edycja "Tańca z Gwiazdami", jednego z najbardziej dochodowych formatów w historii TVN, zarobiła 22,4 mln złotych.

Polsat cieszą także bardzo dobre wyniki raitingowe "Jak Oni Spiewają". W sobotnie wieczory show gromadzi srednio 4,56 ml osób i daje kanałowi 30,42% udziału w rynku. Wygrywa z filmowymi propozycjami TVP1 (25,85% udziału, 3,87 mln), serialowymi TVN (18,05% udziału, 2,70 mln) oraz Dwójką emitującą głównie programy rozrywkowe (11,4% udziału, 1,67 mln).

Druga odsłona wokalnych popisów serialowych bohaterów pojawi się prawdopodobnie jesienią. Trudno jednak obecnie spekulować o ewentualnych zmianach czekających program. "Jeszcze przez miesiąc na naszej antenie goscić będzie pierwsza edycja 'Jak Oni Spiewają', chcemy skupić swoje zaangażowanie na niej" - tłumaczy Katarzyna Wyszomirska, rzecznik prasowy Polsatu.

Niemal pewne jest jednak, że słoneczna telewizja będzie musiała wyłożyć na przygotowanie programu więcej funduszy. Edward Miszczak z TVN, zapowiedział na łamach "Dziennika", że jesienna, szósta edycja "Tańca z Gwizdami" będzie prawdopodobnie ostatnią, ale jedną z najmocniejszych z dotychczas emitowanych. Kanał chce zaprosić do udziału w show bardzo silną obsadę gwiazd. Dyrektorowi programowemu zależy m.in. na występie Agnieszki Dygant.

[Wirtualne Media]

*

Luxis

Jak Oni Śpiewają 2
śro, 16 Maj 2007, 14:39:40
To będzie na jesień JOS2 czy TXF1? Bo chyba 2 programy muzyczne to na jedną telewizje trochę za dużo... ????

*

Offline Pudelek

 • *
 • 3021
  • http://www.amazingrace.cba.pl/
Jak Oni Śpiewają 2
Pią, 01 Cze 2007, 16:46:06
Widzę, że po tylu doniesieniach dotyczących przygotowań do poprzednich edycji "Tańca z gwiazdami" mało kogo już interesują takie dnewsy związane z tego typu programami. Zbiorę to co do tej pory już napisano:
1 Prowadzący będą Ci sami: Krzysztof Ibisz i Kasia Cichopek
2 Jury prawdopodobnie się nie zmieni chociaż Edyta Górniak wciąż pertraktuje. I wcale się nie dziwie. Edyta Górniak jest drugą skandalistką programu po Edycie Herbus, którą tym razem nie zobaczymy.
3 Rafał Mroczek prawdopodobnie zostanie uczestnikiem tej edycji. Dobrze, że Kasia Cichopek jest prowadzącą. Jeszcze jej by brakowało na scenie...

*

Offline Showmag

 • *
 • 8444
  • http://www.showmag.info
Jak Oni Śpiewają 2
Czw, 19 Lip 2007, 04:30:24
Kto wystąpi w "Jak Oni Spiewają 2"?
Pojawiły się pierwsze nieoficjalne informacje na temat osób, które miałyby się pojawić w drugiej odsłonie programu "Jak Oni Spiewają".

Mówi się, że w widowisku mieliby się pojawić: znany z "Klanu" Jakub Tolak, grająca w "Złotopolskich" Aleksandra Woźniak, Joanna Liszowska ("Na dobre i na złe"), Jacek Poniedziałek ("M jak miłosć", "Magda M.") oraz Piotr Skarga ("Bulionerzy"). Na oficjalną listę uczestników trzeba będzie jeszcze poczekać.

Wiadomo już, że w jury ponownie zasiądą Edyta Górniak, Elżbieta Zapendowska i Rudi Schubert. Drugą edycją "Jak Oni Spiewają" będzie można oglądać od wrzesnia w Polsacie.

*

Exile

Jak Oni Śpiewają 2
Czw, 19 Lip 2007, 07:54:05
Kaja Paschalska? No nie, to już przegieli...znowu profesjonalistka, tak jak Urbańska. Myslałem, że Polsat się czegos nauczył po aferze z głosowaniem, ale jak widać nie...

*

Offline podmark

 • *
 • 2445
Jak Oni Śpiewają 2
Czw, 19 Lip 2007, 11:38:48
Adminie, jestes pewien, że się mówi, iż to Paschalska ma wystąpić ? Bo mi się wydaje, że SE napisał tylko o Tolaku i Woźniak (Paschalska była tylko na zdjęciu obok tego chłopaka).

Co do nieoficjalnej listy, to zapraszam na Wikipedię - tam jest bardzo często edytowana "Lista marzeń". A tak naprawdę wierzyć można jedynie w Liszowską, Poniedziałka i Skargę - te osoby wymieniła sama Nina Terentiew.

*

Offline joker

 • *
 • 1186
Jak Oni Śpiewają 2
Czw, 19 Lip 2007, 12:53:21
Jesli to co napisał admin jest prawdą, to troche smieszne że polsat lansuje tylko "gwiazdy" TVP i nie dadzą nikogo swojego.

*

Offline Showmag

 • *
 • 8444
  • http://www.showmag.info
Jak Oni Śpiewają 2
Czw, 19 Lip 2007, 12:58:42
racja; tak to jest się sklada newsy do kupy o 4 nad ranem ;]

*

Luxis

Jak Oni Śpiewają 2
Pią, 20 Lip 2007, 23:38:36
hehe, też czytałem to na wikipedii, tych uczestników i musze powiedziec, że na 100 % mogę sie załozyc, że nawet połowa sie nie sprawdzi... ;) jestem przekonany :)

*

Offline Showmag

 • *
 • 8444
  • http://www.showmag.info
Jak Oni Śpiewają 2
Sob, 28 Lip 2007, 02:49:17
Premiera "Jak Oni Spiewają 2" 8 wrzesnia
Pierwszy epizod drugiej edycji "Jak Oni Spiewają" zostanie wyemitowany 8 wrzesnia. Znana już jest cząstkowa lista uczestników.

Wiadomo, że w widowisku wystąpi 13 osób. Wsród serialowych gwiazd znaleźli się między innymi: Joanna Liszowska ("Na dobre i na złe"), Jacek Poniedziałek ("M jak miłosć"), Piotr Skarga ("Mamuski"), Joanna Trzepiecińska ("Rodzina Zastępcza Plus") oraz Dariusz Jakubowski ("Na dobre i na złe"). Program po raz kolejny poprowadzą Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz. W jury zobaczymy zas Elżbietę Zapendowską, Edytę Górniak i Rudiego Shuberta.

Widowisko będzie emitowane w soboty o godzinie 20:00 w Polsacie.

*

Luxis

Jak Oni Śpiewają 2
Sob, 28 Lip 2007, 21:55:44
ciekawa jest reszta uczestników i cos mi się wydaje, że większosć będzie dobrze spiewała, już Ci którzy są na liscie oficjalnie umieją spiewać, widziałem nie których w kabaretach czy ogólnie w tv jak spiewali... szkoda, myslałem bardziej o neutralnych aktorach do spiewania, a nie o w miare umiejących

*

Offline Pudelek

 • *
 • 3021
  • http://www.amazingrace.cba.pl/
Jak Oni Śpiewają 2
Sob, 28 Lip 2007, 22:16:39
Przypomnij sobie całą tą sytuację z Herbus. I teraz sobie pomysl jak tacy neutralni aktorzy (którzy mogą nawet być dobrzy w swoim fachu) zostaliby zjechani przez Zapendowską!

*

Offline Pudelek

 • *
 • 3021
  • http://www.amazingrace.cba.pl/
Jak Oni Śpiewają 2
śro, 08 Sie 2007, 11:09:13
Gwiazdy seriali zaspiewają
Wiadomo już kto wystąpi w drugiej edycji programu "Jak oni spiewają". Wsród uczestników znaleźli się przede wszystkim aktorzy znani z najpopularniejszych polskich seriali.

W programie będzie można zobaczyć m.in. gwiazdę "M jak miłosć" Kacpra Kuszewskiego, Patricię Kazadi znaną z "Egzaminu z życia" oraz oglądaną w "Klanie" Kasię Zielińską. Do walki o Brylantowy Mikrofon i kontrakt płytowy staną również: Joanna Liszowska ("Na dobre i na złe"), Joanna Trzepiecińska ("Rodzina zastępcza"), Aleksandra Woźniak ("13. posterunek"), Małgorzata Teodorska ("Plebania").

Jesli chodzi o aktorów znanych z małego ekranu, to swoje wokalne możliwosci zaprezentują: Kuba Tolak ("Klan"), Mikołaj Krawczyk ("Pierwsza miłosć"), Dariusz Jakubowski ("Na dobre i na złe") i Piotr Skarga ("Bulionerzy"). Jeszcze do końca nie wiadomo czy w show wystąpią Piotr Polk ("Samo życie") oraz Jakub Przebindowski ("Pensjonat pod Różą").

Motto programu brzmi: "Wezmą cię przebojem". Spiewających aktorów oceniają: Edyta Górniak, Elżbieta Zapendowska, Rudi Schuberth oraz osoba, która odpadła na początku odcinka. Prowadzącymi są Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz.

Pierwszy z programów z nowej serii zostanie nadany 8 wrzesnia.

Super Express

*

Offline podmark

 • *
 • 2445
Jak Oni Śpiewają 2
śro, 08 Sie 2007, 11:17:52
Polsat chyba sobie odpuscił przy doborze uczestników drugiej edycji. A może po prostu szczędzili pieniędzy na wynagrodzenie ?

Pierwsza edycja odniosła sukces, bo brały w niej udział znani aktorzy ze znanych seriali. Teraz są już znane seriale, ale aktorzy są mniej znani :).

Widownia może nie być oszałamiająca - Polsat  za bardzo poszedł tropem tego, że Polacy już przyzwyczaili się do programu i będą go oglądać mimo gwiazd. Podobnym tokiem rozumowania dysponował TVN przy "Tańcu z Gwiazdami", tylko, że do trzeciej edycji włącznie w programie brały mniejsze lub większe gwiazdy. Dopiero w czwartej zaczęli bazować na znanym formacie i brali coraz to gorsze nazwiska (czytaj: te znane osoby nie zgodziły się wystąpić :D ). A przez półtora roku łatwiej zapasć w pamięć, niż przez 3 miesiące.

Skład słaby i sam (wielki fan pierwszego sezonu) nie wiem, czy będę oglądał również drugą edycję.

*

Offline Pudelek

 • *
 • 3021
  • http://www.amazingrace.cba.pl/
Jak Oni Śpiewają 2
śro, 08 Sie 2007, 11:23:07
I tak jest dużo lepiej niż w obsadzie ostatniego "Tańca z gwiazdami"!