Jazda z Dodą

Zaczęty przez Pudelek, Pt, 13 Kwi 2007, 14:44:14

Pudelek

Jazda z Dodą w TVN Turbo

Od 14 kwietnia, w każdą sobotę o godzinie 18.30 można oglądać "Jazdę z Dodą" w TVN Turbo, a od 21 kwietnia w każdą sobotę o godzinie 17.55 też w TVN.
Kontrowersyjna piosenkarka Dorota Rabczewska uczy się jedzić samochodem i przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy.

Doda ma tylko jedno zadanie – nauczyć się prowadzić auto, aby zdać egzamin na prawo jazdy. Przed instruktorem również nie lada wyzwanie, ponieważ Doda z założenia nie podporządkowuje się nakazom i regułom. Nauczyciel będzie musiał nauczyć Dodę przepisów drogowych, wpoić odpowiednie nawyki, ale także okiełznać wulkan energii za kierownicą.

Emisja w TVN: od 21 kwietnia, sobota, godzina 17.55
Emisja w TVN Turbo: od 14 kwietnia, sobota, godzina 18.30

Kotelet

Obejrzalem... I... Poprostu program gdzie Doda caly czas przeklina, udaje idiotke, a potem udaje, ze sie uczy... Beznadzieja i tyle... Najlepsza jest czolowka gdzie Doda eksopnuje swoja wdzieki ;P

Pudelek

Ach ta Doda!
Ostatnio znajomi widzieli ją w Galaxy (największym centrum handlowym w Szczecinie) z Majdanem. Doszli do wniosku, że ją zignorują. Ale nie wytrzymali gdy usłyszeli: Radziu chcę mi szczać.  :los:

podmark

W dzisiejszym "Dzień Dobry TVN" Doda wyznała, że 3 dni temu złożyła pozew o rozwód i ma dowody niewiernosci Radosława.

Oczywiscie rozmowa miała dotyczyć jej prawka, ale gdy Mołkowa i Pieńkowska pochwyciły motyw rozwodu to nie pozwoliły Dodzie zmienić temu, tylko drążyły wątek z Radziem :)

Pudelek

SMS-y i MMS-y od Dody

Doda uruchomiła nowy serwis z myslą o swoich fanach. Dzięki niemu wielbiciele wokalistki będą mogli na bieżąco otrzymywać informacje o tym, co się u niej dzieje.
O uruchomieniu nowego serwisu poinformowała oficjalna strona Dody. Czytamy na niej: "Z przyjemnoscią informujemy, że serwis www.dodaonline.pl już działa! Pewnie zastanawiasz się, co dzieje się teraz u Dody, gdzie jest, jak się czuje... Teraz masz jedyną i niepowtarzalną okazję, aby być z Dodą w stałym kontakcie. To bardzo proste, jesli chcesz dostawać SMS-y wystarczy, że wyslesz SMS o tresci »doda« pod numer 7568, a jesli chcesz otrzymywać MMS-y wystarczy, że wyslesz SMS o tresci »doda« pod numer 7968. »Czyż to nie cudowne, że siedząc sobie w knajpce na słoneczku piszę...«, to początek pierwszego SMS-a, który własnie w tej chwili wędruje do ciebie".


Ciekawe czy będzie też wysyłać MMS-y spod prysznica ?!  :los:

Pudelek

"Jazda z Dodą" pomaga TVN Turbo

Emitowany przez TVN Turbo program "Jazda z Dodą" zwiększył oglądalnosć kanału - wynika z danych AGB Nielsen Media Research, przygotowanych dla serwisu Wirtualnemedia.pl.
"Jazda z Dodą" emitowana jest premierowo w stacji TVN Turbo, a powtarzana na antenie naziemnego TVN. Cztery pierwsze odcinki obejrzało srednio 85 tys. widzów, co dało TVN Turbo udziały wynoszące 0,99 proc. W grupie osób w przedziale wiekowym 16-49 lat udziały wyniosły 1,58 proc, podczas gdy w tej samej grupie w pierwszym kwartale 2007 roku kształtowały się na poziomie 0,55 proc.

Gorzej wygląda popularnosć "Jazdy z Dodą" na antenie naziemnego TVN. Pierwsze trzy epizody obejrzało srednio 937 tys. osób, co daje wynik na poziomie 11,92 proc. (w grupie 16-49 było to 15,26 proc.), zas rok wczesniej TVN oglądało tym czasie (soboty pomiędzy 17.55 a 18.25) srednio 1,28 mln osób, a wyniki wynosiły odpowiednio 14,6 proc. i 17,32 proc.

Z danych telemetrycznych wynika, że "Jazdę z Dodą" w TVN chętniej oglądają kobiety (głównie legitymujące się wykształceniem podstawowym i srednim), zas w TVN Turbo mężczyni (tu dominują widzowie z wykształceniem srednim i wyższym).

Luxis

Kurcze, musze się wkońcu skusić na ten program, bo jeszcze go nie obejrzałem, hehe :)

podmark

No i Doda miała wypadek dzień po odbiorze prawa jazdy. Wjechali w nią ludzie z "Faktu", żeby mieć o czym pisać :). Hehe. No po prostu peszka ta dziewczynka ma  :devil: Ale taka to już cena sławy. Zwykłym ludziom nikt specjalnie od tyłu nie wjeżdża  :devil:  :zabek:  :ice:

Korot7

Tiaaa a artykul ze prawko dody wciz czeka na odbior psss ludzie juz nie maja o czym pisac:/

Pudelek

Czytaliscie tekst do tytułowej piosenki z solowego albumu DoDy:
https://muzyka.onet.pl/114362,58014,teksty.html
To będzie hit 11-latków  :los: .

podmark

Tekst do du*y, jak i cała ta nowa płyta... Najgorzej przygotowany jej album z dotychczasowych. Na szczęscie zaoszczędziłem kilkanascie złotych, bo nie kupowałem tego badziewia. Jednak słyszałem piosenki i z przykroscią stwierdzam, że są one tak samo denne, jak i "Katharsis"... Ogólnie to nic ciekawego :).