Zamiana Żon

Zaczęty przez podmark, Pt, 16 Lut 2007, 16:14:01

Don

Oj - chyba przesadzasz ! Program fajny, oglądany (wyżej ktoś podał wyniki) a i rodziny różniące się !
A polski Fear Factor ? Był w Polsacie bodaj 3 lata temu, nie przedłużyli bo kosztował pewnie drogo ale oglądało go mnóstwo ludzi !

podmark

Losowo to oni tych rodzin nie dobierają. Twórcy postawili nie tak bardzo na skandal, tylko na ciepło i rodzinną rozrywkę. Program rzeczywiście bardzo nudny a i wyniki znacznie poszły w dół :)

Cytat: "Don"A polski Fear Factor ? Był w Polsacie bodaj 3 lata temu, nie przedłużyli bo kosztował pewnie drogo ale oglądało go mnóstwo ludzi !

nie przedłużyli z prostej przyczyny - odcinki polskiej edycji miały gorszą widownię od odcinków amerykańskich. Taniej było kupić gotowe epizody i tym samym zapewnili sobie wyższą oglądalność.

Don

Cytat: "podmark"Losowo to oni tych rodzin nie dobierają. Twórcy postawili nie tak bardzo na skandal, tylko na ciepło i rodzinną rozrywkę. Program rzeczywiście bardzo nudny a i wyniki znacznie poszły w dół
Wg info z Wirtualnych Mediów https://wirtualnemedia.pl/article/2150622_Zamiana_zon_poprawila_wyniki_Czworki.htm - wręcz przeciwnie.
CytatTaniej było kupić gotowe epizody i tym samym zapewnili sobie wyższą oglądalność.
tu pełna zgoda. Gotowe odcinki programów zagranicznych są zapewne tanie.

podmark

Cytat: "Don"Wg info z Wirtualnych Mediów https://wirtualnemedia.pl/article/2150622_Zamiana_zon_poprawila_wyniki_Czworki.htm - wręcz przeciwnie.

Wręcz przeciwnie ?! A jak się ma średnia 2,2 % i 2,5 % w gr. 16-49 do 3 i 4 %, które w analogicznych grupach były osiągane przez 2 odcinki wyemitowane wiosną. I dokładnie o to chodziło mi z wynikami, które poszły w dół.

Gdyby utrzymali 4 % w grupie komercyjnej, to można by było się zastanowić na kontynuację (moim zdaniem), ale jak zrobi Czwórka - tego nie wiadomo. Choć program jest tani w realizacji (w porównaniu do wersji zagranicznych) i jakoś tam dźwigał widownię tv4 do góry, więc nowa edycja jest wielce prawdopodobna. No, ale o tym zadecyduje już "spec od elegancji "- Piotr Fajks.

Don

Masz dużą wiedzę i sporo informacji na ten temat, chylę czoła. Rozumiem, że jesteś blisko mediów. Dziel się z nami tą wiedzą częściej, z pewnością pozwoli ona wielu z nas zrozumieć niektóre zjawiska, a być może rozwieje podejrzenia niektórych co do manipulacji wszelakich, które mają miejsce (a może nie mają miejsca ?) np. w wynikach głosowań sms-owych ...

Piotrek

Czy możecie powiedzieć czy bedzie kontynuowany ten reality na Czwórce? Bardzo fajny program był... Mam nadzieje, że ruszy...

podmark

Nie zanosi się na nowe odcinki. Oglądalność mieli powyżej średniej stacji, jednak zbyt małą, aby produkcja przynosiła zadowalające zyski. Zresztą sporym problemem była też bardzo mała liczba chętnych rodzin. Dochodziło do takich sytuacji, że producenci musieli jeździć po festynach i zapraszać rodziny, które uczestniczyły w konkursach  :devil:

Pudelek

Ostatnio będąc w Niemczech oglądałem ich edycję. Jedna żona leniwa i brudaska, druga czysta i aktywna, mająca dodatkowo męża innego wyznania.
Ogólnie uważam, że ten program ma jeszcze potencjał w Polsce. Mogliby do niego wrócić.

Hermina

Kto normalny zgłasza sie do takiego programu ? przecież to była wiocha totalna:P

lexie

Mnie bardziej zastanawia, w jaki stopniu to są ustawki, a ile jest w tym prawdy. Wiadomo, że największą oglądalności mają programy kontrowersyjne, szokujące i tak dalej. Czy większy rozstrzał pomiędzy uczestnikami, tym jest to bardziej chodliwe. Taki show-bizz. Czy ktoś ma jakieś info, jak wygląda to od kuchni, tzn. the making of programów? d:

TrupaSupa

Ja bym nie liczyła, że cokolwiek z tego to prawda... To jest jeszcze bardziej wyreżyserowane niż Szpital ;)

aleksandra2o

wiecie może czy to nadal aktualne?