Jak Oni Śpiewają

Zaczęty przez podmark, Nd, 07 Mar 2007, 10:57:51

Pudelek

Mama Agnieszki zawiedziona
 
"Dałam jej wszystko."

Pomiędzy Agnieszką Włodarczyk a jej mamą Anną Stasiukiewicz toczy się istna słowna bitwa.

W udzielonym ostatnio wywiadzie Agnieszka nie mówiła o mamie w superlatywach. Ma pretensje o to, w jaki sposób była wychowywana.

- Mama zawsze chodziła w mini i na szpilkach. Kiedy miałam 14 laty kazała mi się tak ubierać.

Mówiła też:

- Nie dogaduje się z nią. Mama nie była silna emocjonalnie. Pod tym względem przerosłam ją znacznie.

Pani Anna poszła z tym faktem do... Faktu i wylewa swoje żale:

- Jej słowa ogromnie mnie zabolały. Dałam jej wszystko. Agnieszka nie zaistniałaby beze mnie - mówi. - Moja córka chciała się dostać do teatru Janusza Józefowicza, ale była za młoda. Gdybym wtedy nie ubrała jej poważniej, nie miałaby szans.

Stasiukiewicz wychowywała córkę i syna sama. Kariera Agneszki była dla niej czyms więcej, ukoronowaniem marzeń i skutkiem wyrzeczeniem. Dlatego jest zawiedziona, że córka o niczym nie mówi jej wprost, tylko w wywiadach.

Pani Anna robi teraz to samo.

kozaczek.pl


Matka Włodarczyk ma cos w sobie z Frytki!

Pudelek

Mój ulubiony Pudelek znów donosi:


Udziela wywiadów za jedzenie, dręczy makijażystki

Rewia donosi, że współpraca z Agnieszką Włodarczyk jest prawdziwym koszmarem. Po wygranej w Jak ONI spiewają Włodarczyk poczuła się wielką gwiazdą i daje to odczuć innym.
Tygodnik słusznie zauważa, że ten program reanimował karierę młodej aktorki. Po sukcesie Sary i 13 Posterunku było o niej cicho. Mała rola w Plebanii nie przyniosła jej żadnej popularnosci. Ludzie, którym dane było współpracować z "gwiazdą" mówią:
Kiedy grała w serialach i była już rozpoznawalna, potrafiła spóźnić się na wywiad 40 minut - mówi jeden z dziennikarzy. W dodatku, kiedy wreszcie przychodziła, już po kilku chwilach pojawiał się jej ówczesny narzeczony i bez żadnego skrępowania przysłuchiwał się wywiadowi. Głupio było go wyprosić, zresztą nie wiadomo, jak wtedy zachowałaby się aktorka.
Podobno po jej wygranej w programie rozrywkowym pojawił się jeszcze inny problem. Włodarczyk nie udzieli już wywiadu bezinteresownie:
Kiedys rozmawialismy podczas lunchu. W jednej z najdroższych warszawskich restauracji. Budżet wydawcy jakos to zniósł. Ale teraz to boję się nawet zadzwonić... - donosi kolejny dziennikarz.
Tygodnik pisze dalej: Agnieszka zawsze miała muchy w nosie. Wiedzą to wszyscy, którzy zajmują się dzis show-biznesem, od redaktora, po fotografików i makijażystki. Te ostatnie cierpiały swojego czasu katusze, próbując przygotować Agnieszkę do sesji.
Jeden z fotografów się smieje: (...) znalazłem na nią sposób. Po prostu grzecznie, ale stanowczo poprosiłem, żeby się... sama umalowała. Potem postawiłem przed nią wieszak z ciuchami i poprosiłem, żeby sama cos wybrała. Możliwie szybko. Efekt był natychmiastowy!

:los:

Luxis

ach te ploteczki :P Pikachu w swoim żywiole ;P hehe

Pudelek

Znudzona Włodarczyk, gwiazdkująca Górniak.
Nasza informatorka wspomina, jak wyglądała praca na planie Jak ONI spiewają 1.
Agnieszka Włodarczyk z programu na program robiła się coraz bardziej rozkapryszona - wspomina nasze źródło. Najpierw cicha i skromna, pod koniec stroiła fochy jak wielka gwiazda.
Potwierdza nam to wiele osób pracujących "w branży". Agnieszka jest powszechnie uważana za jedną z najmniej sympatycznych gwiazd. Irytuje zwłaszcza fotografów (i nie mówimy tu o paparazzi). Warto dodać, że za najsympatyczniejszą uważają oni Małgosię Formeniak, która stara się zawsze rozładowywać napięcie usmiechem.
Wracając do Jak ONI spiewają, nasze źródło donosi, że Włodarczyk w gwiazdorstwie przewyższała tylko Edyta Górniak, która odmówiła współpracy ze stylistkami pracującymi w programie i przychodziła na plan z własnymi makijażystkami. Podczas każdej przerwy kręciły się przy niej co najmniej dwie.
Pudelek.pl :los:

Luxis

nadworny pudelek do usług co :P hehe
tak poważnie to Górniakowa to jedna z większych polskich gwiazd, więc ma prawo do takich "wybrzydzeń i kaprysów" jak różne zagraniczne gwiazdy ;) może Pudelek jej zazdrosci tych makijażystek?

Pudelek

Bardziej prawdopodone że te makijażystki to pracownice (chociaż bardziej tu pasuje nazwa kontakty)  pudelka :los:!

Pudelek

Urbańska przegrała

Jej program miał najniższą oglądalnosć.

Miało być jak w bajce. Piękna Natasza, swietna choreografia i rewelacyjne przeboje. Tymczasem tylko dwa miliony widzów obejrzały Przebojową Noc.

Wsród weekendowych programów rozrywkowych to najgorszy wynik. Najlepiej poradził sobie Taniec z gwiazdami. Miał prawie 5,5 milionową widownię. Z kolei Jak Oni Spiewają wybrało 3,5 miliona.

Urbańska miała rozłożyć komercyjne stacje na łopatki. Nie udało się. Dlaczego? Może dlatego, że to nowy program, widzowie muszą się przyzwyczaić. A może jak słusznie zauważył Super Express publika czekała na Nataszę, a dostała Józefowicza po raz kolejny.
kozaczek.pl

Pudelek

Obiecałem sobie, że już nie będę sie zajmował plotkami na tym forum ale ta jest dość ważna i chyba prawdziwa:

Cytat: ukaraj.pl
Alkohol, pobicie, policja

Marzena Kipiel-Sztuka wyprowadziła się z mieszkania, które wynajmuje z mężem Przemysławem Buksakowskim. Wszystko przez alkohol.

Para już od dłuższego czasu miała poważne problemy z piciem. Niejednokrotnie w ich domu zjawiała się policja, nie pomogło też leczenie. Tym razem skończyło się jeszcze gorzej- mąż Marzeny pobił ją. Aktorka spakowała swoje rzeczy i się wyprowadziła. Podobno chce złożyć pozew o rozwód.

A Buksakowski użala się nad sobą na łamach ,,Faktu". ,,Marzenka wyprowadziła się z mieszkania, które wynajmujemy, bo ją pobiłem. Wszystko przez nasz problem alkoholowy. Była interwencja policji i trafiłem do izby wytrzeźwień. Od tego czasu nic nie piłem, aż do dzisiaj (...) Tak ją kocham! Jestem zrozpaczony, że mnie zostawiła. Staram się z nią skontaktować, ale ona nie odbiera telefonu. Chciałbym to wszystko naprawić, ratować to małżeństwo, ale Marzenka nie chce"- zwierzył się reporterom tabloidu po czwartym piwie.

Naszym zdaniem po tym, jak opowiedział prasie bulwarowej o ich problemach, tym bardziej nie ma szans na odzyskanie żony.

chatiflatt

TV6 powtarza "Jak Oni Śpiewają 1". Edzia jako trenerka w TVoP nie przyciągnęła widzów. Może przyciągnie widzów do Szóstki.

Emisja codziennie o 15.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston