Jak Oni Śpiewają

 • 83 odpowiedzi
 • 27652 wyświetleń
*

Offline Pudelek

 • *
 • 3021
  • http://www.amazingrace.cba.pl/
Jak Oni Śpiewają
Pią, 03 Sie 2007, 10:45:35
Mama Agnieszki zawiedziona
   
"Dałam jej wszystko."

 Pomiędzy Agnieszką Włodarczyk a jej mamą Anną Stasiukiewicz toczy się istna słowna bitwa.

W udzielonym ostatnio wywiadzie Agnieszka nie mówiła o mamie w superlatywach. Ma pretensje o to, w jaki sposób była wychowywana.

- Mama zawsze chodziła w mini i na szpilkach. Kiedy miałam 14 laty kazała mi się tak ubierać.

Mówiła też:

- Nie dogaduje się z nią. Mama nie była silna emocjonalnie. Pod tym względem przerosłam ją znacznie.

Pani Anna poszła z tym faktem do... Faktu i wylewa swoje żale:

- Jej słowa ogromnie mnie zabolały. Dałam jej wszystko. Agnieszka nie zaistniałaby beze mnie - mówi. - Moja córka chciała się dostać do teatru Janusza Józefowicza, ale była za młoda. Gdybym wtedy nie ubrała jej poważniej, nie miałaby szans.

Stasiukiewicz wychowywała córkę i syna sama. Kariera Agneszki była dla niej czyms więcej, ukoronowaniem marzeń i skutkiem wyrzeczeniem. Dlatego jest zawiedziona, że córka o niczym nie mówi jej wprost, tylko w wywiadach.

Pani Anna robi teraz to samo.

kozaczek.pl


Matka Włodarczyk ma cos w sobie z Frytki!

*

Offline Pudelek

 • *
 • 3021
  • http://www.amazingrace.cba.pl/
Jak Oni Śpiewają
Czw, 09 Sie 2007, 11:52:42
Mój ulubiony Pudelek znów donosi:


Udziela wywiadów za jedzenie, dręczy makijażystki

Rewia donosi, że współpraca z Agnieszką Włodarczyk jest prawdziwym koszmarem. Po wygranej w Jak ONI spiewają Włodarczyk poczuła się wielką gwiazdą i daje to odczuć innym.
Tygodnik słusznie zauważa, że ten program reanimował karierę młodej aktorki. Po sukcesie Sary i 13 Posterunku było o niej cicho. Mała rola w Plebanii nie przyniosła jej żadnej popularnosci. Ludzie, którym dane było współpracować z "gwiazdą" mówią:
Kiedy grała w serialach i była już rozpoznawalna, potrafiła spóźnić się na wywiad 40 minut - mówi jeden z dziennikarzy. W dodatku, kiedy wreszcie przychodziła, już po kilku chwilach pojawiał się jej ówczesny narzeczony i bez żadnego skrępowania przysłuchiwał się wywiadowi. Głupio było go wyprosić, zresztą nie wiadomo, jak wtedy zachowałaby się aktorka.
Podobno po jej wygranej w programie rozrywkowym pojawił się jeszcze inny problem. Włodarczyk nie udzieli już wywiadu bezinteresownie:
Kiedys rozmawialismy podczas lunchu. W jednej z najdroższych warszawskich restauracji. Budżet wydawcy jakos to zniósł. Ale teraz to boję się nawet zadzwonić… - donosi kolejny dziennikarz.
Tygodnik pisze dalej: Agnieszka zawsze miała muchy w nosie. Wiedzą to wszyscy, którzy zajmują się dzis show-biznesem, od redaktora, po fotografików i makijażystki. Te ostatnie cierpiały swojego czasu katusze, próbując przygotować Agnieszkę do sesji.
Jeden z fotografów się smieje: (…) znalazłem na nią sposób. Po prostu grzecznie, ale stanowczo poprosiłem, żeby się… sama umalowała. Potem postawiłem przed nią wieszak z ciuchami i poprosiłem, żeby sama cos wybrała. Możliwie szybko. Efekt był natychmiastowy!

:los:

*

Luxis

Jak Oni Śpiewają
Czw, 16 Sie 2007, 00:22:11
ach te ploteczki :P Pikachu w swoim żywiole ;P hehe

*

Offline Pudelek

 • *
 • 3021
  • http://www.amazingrace.cba.pl/
Jak Oni Śpiewają
Nie, 19 Sie 2007, 13:25:48
Znudzona Włodarczyk, gwiazdkująca Górniak.
Nasza informatorka wspomina, jak wyglądała praca na planie Jak ONI spiewają 1.
Agnieszka Włodarczyk z programu na program robiła się coraz bardziej rozkapryszona - wspomina nasze źródło. Najpierw cicha i skromna, pod koniec stroiła fochy jak wielka gwiazda.
Potwierdza nam to wiele osób pracujących "w branży". Agnieszka jest powszechnie uważana za jedną z najmniej sympatycznych gwiazd. Irytuje zwłaszcza fotografów (i nie mówimy tu o paparazzi). Warto dodać, że za najsympatyczniejszą uważają oni Małgosię Formeniak, która stara się zawsze rozładowywać napięcie usmiechem.
Wracając do Jak ONI spiewają, nasze źródło donosi, że Włodarczyk w gwiazdorstwie przewyższała tylko Edyta Górniak, która odmówiła współpracy ze stylistkami pracującymi w programie i przychodziła na plan z własnymi makijażystkami. Podczas każdej przerwy kręciły się przy niej co najmniej dwie.
Pudelek.pl :los:

*

Luxis

Jak Oni Śpiewają
śro, 22 Sie 2007, 15:02:47
nadworny pudelek do usług co :P hehe
tak poważnie to Górniakowa to jedna z większych polskich gwiazd, więc ma prawo do takich "wybrzydzeń i kaprysów" jak różne zagraniczne gwiazdy ;) może Pudelek jej zazdrosci tych makijażystek?

*

Offline Pudelek

 • *
 • 3021
  • http://www.amazingrace.cba.pl/
Jak Oni Śpiewają
śro, 22 Sie 2007, 18:25:56
Bardziej prawdopodone że te makijażystki to pracownice (chociaż bardziej tu pasuje nazwa kontakty)  pudelka :los:!

*

Offline Pudelek

 • *
 • 3021
  • http://www.amazingrace.cba.pl/
Jak Oni Śpiewają
Wto, 11 Wrz 2007, 11:54:42
Urbańska przegrała

Jej program miał najniższą oglądalnosć.

Miało być jak w bajce. Piękna Natasza, swietna choreografia i rewelacyjne przeboje. Tymczasem tylko dwa miliony widzów obejrzały Przebojową Noc.

Wsród weekendowych programów rozrywkowych to najgorszy wynik. Najlepiej poradził sobie Taniec z gwiazdami. Miał prawie 5,5 milionową widownię. Z kolei Jak Oni Spiewają wybrało 3,5 miliona.

Urbańska miała rozłożyć komercyjne stacje na łopatki. Nie udało się. Dlaczego? Może dlatego, że to nowy program, widzowie muszą się przyzwyczaić. A może jak słusznie zauważył Super Express publika czekała na Nataszę, a dostała Józefowicza po raz kolejny.
kozaczek.pl

*

Offline Pudelek

 • *
 • 3021
  • http://www.amazingrace.cba.pl/
Jak Oni Śpiewają
Nie, 10 Sie 2008, 00:15:05
Obiecałem sobie, że już nie będę sie zajmował plotkami na tym forum ale ta jest dość ważna i chyba prawdziwa:

Cytat: ukaraj.pl

Alkohol, pobicie, policja

Marzena Kipiel-Sztuka wyprowadziła się z mieszkania, które wynajmuje z mężem Przemysławem Buksakowskim. Wszystko przez alkohol.

Para już od dłuższego czasu miała poważne problemy z piciem. Niejednokrotnie w ich domu zjawiała się policja, nie pomogło też leczenie. Tym razem skończyło się jeszcze gorzej- mąż Marzeny pobił ją. Aktorka spakowała swoje rzeczy i się wyprowadziła. Podobno chce złożyć pozew o rozwód.

A Buksakowski użala się nad sobą na łamach „Faktu”. „Marzenka wyprowadziła się z mieszkania, które wynajmujemy, bo ją pobiłem. Wszystko przez nasz problem alkoholowy. Była interwencja policji i trafiłem do izby wytrzeźwień. Od tego czasu nic nie piłem, aż do dzisiaj (…) Tak ją kocham! Jestem zrozpaczony, że mnie zostawiła. Staram się z nią skontaktować, ale ona nie odbiera telefonu. Chciałbym to wszystko naprawić, ratować to małżeństwo, ale Marzenka nie chce”- zwierzył się reporterom tabloidu po czwartym piwie.

Naszym zdaniem po tym, jak opowiedział prasie bulwarowej o ich problemach, tym bardziej nie ma szans na odzyskanie żony.

*

Offline chatiflatt

 • *
 • 2360
 • Fall In Love
Jak Oni Śpiewają
śro, 25 Wrz 2013, 15:44:19
TV6 powtarza "Jak Oni Śpiewają 1". Edzia jako trenerka w TVoP nie przyciągnęła widzów. Może przyciągnie widzów do Szóstki.

Emisja codziennie o 15.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston