Jak Oni Śpiewają

Zaczęty przez podmark, Nd, 07 Mar 2007, 10:57:51

podmark

Cytat: "Admin""Jak Oni Spiewają" obejrzało 4,7 mln widzów (udziały w rynku na poziomie 13,3%)

Błędzik mały się wkradł :). To nie są udziały w rynku, tylko odsetek wszystkich Polaków (jakis 38 milionów :) ).

Wg AGB, "Jak Oni spiewają" miało aż 5,7 miliona widzów i 35,5 % udziału w rynku :D

Pudelek

Ta wysoka oglądalnosć w szybkim tempie spadnie. Większosć ludzi włączyła program z ciekawosci. Teraz kiedy wiedzą jakie fałsze ich czekają to wątpie, żeby znowu się skusili. Zobaczycie,  że skończy się zmianą pory emisji i skróceniem ilosci odsłon; będą wypadać po dwie osoby lub zrobią finał składający się z 5 artystów.

podmark

A ja myslę, że wcale nie skrócą czasu trwania tego programu... A co do fałszowania niektórych gwiazd, to zadam tylko jedno pytanie: Czy wszyscy uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" umieją tańczyć ??

Pudelek

Napewno tańczą o wiele lepiej niż spiewają.
Przecież ten program da się oglądać tylko przy wyłączonym głosie ! ! !  :los:  :P

Luxis

Jak dla mnie program nawet odziwo udany. Jury fajne, prócz Rudiego Ela i Ewa są super. Studio troche małe, ale fajne, choć maja za mało kolorów, modyfikacji, fajerwerek... Najlepsza dla mnie jest Natasza Urbańska, Agnieszka Włodarczyk też dobra, kiepskawo aktorka z Sąsiadów, ksiąd z Plebanii i Ula z Na Wspólnej. Piosenki fajne, tylko orkiestra do dupy!! Bez nadziejnie grają, wolałbym oryginalny playback bez głosu. Prowadzacy też wporządku, Cichopek aż dziwne ale sobie radzi, czasem ma wpadki,ale żadko, Ibisz też fajno prowadzi :] Tylkodenerwują mnie żadkie, ale są wpadki reaizatorów, z lotami kaer, kilka razy widziałem wogle green room, a miało by studio, niektóre loty kamer tez kiepskawe...

podmark

Cytat: "Łuki"Ela i Ewa są super

Nie Ewa, a Edyta - "To nie ja byłam Ewą"  :yeah:  :gwizd:  :devil:

Wpadki oczywiscie się zdarzają, ale jak na razie po dwóch odcinkach widzę, że program się staje ciekawszy. No i wpadek już w drugim odcinku było mniej. Poza tym doszły materiały z przygotowań i oceny jury. Przede wszystkim już nie przynudzali tak, jak za pierwszym razem, chociaż trzeba przyznać, że w 2,5 godzinnym programie chwile znudzenia się pojawiają...

Rosa

Natasza Urbańska bardzo dobrze (kto to taki? nie znam jej a jest naprawdę  niezła) a reszta niestety marniutko. Program będę ogladał bardziej ze względu na walory wizualne (Włodarczyk, Herbus) niż słuchowe.
Wolałbym normalnego Idola bo poziom tam był jednak wyższy no ale lepsze to spiewanie od tanca z nibygwiazdami.

Pudelek

Nie wiem czy wszyscy pamiętają, to że Natasza Urbańska występowała w tegorocznych preselekcjach do Eurowizji. Miała koszmarną piosenkę, jeszcze gorszy teledysk i kiczowaty występ.
Pomimo że najbardziej z całego towarzystwa zasługuje na nagranie płyty, to nie życzę jej wygranej bo pewnie nagra płytę pokroju Alicji Janosz, a będzie ją promować jak Ewa Sonnet lub Sara May. Czyli wiele szumu o Nic.

Pudelek

W kolejnym odcinku  ma wystąpić goscinnie Fergie więc chyba się skuszę jeszcze raz na obejrzenie tego programu.
Polsat wyjątkowo nie żałuje kasy na ten program.

arturxd

A  mi sie program bardzo podoba, fajne gwiazdy. poprawili system głosowania jurorów całosć bardzo fajnie wyrezyserowana xDxD No i Fergie ummm

podmark

Mnie również dzisiejszy odcinek jak najbardziej przypadł do gustu... Program zrobił olbrzymi postęp w porównaniu z pierwszym odcinkiem. Muszę przyznać, że zacząłem się ekscytować losem bohaterów  :zabek: . Uważam, że głosy jurorów (mimo, że się nie liczą) są bardzo ciekawym elementem tego programu.

Luxis

Tak, dla mnie też program sie polepszył :] jestem bardzo zadowolony, przede wszystkim z gwiazd - dzis była Fergie  i była zajebista, ciekawe kto będzie nastepnym razem :) może Nelly Furtado albo Justin Timberlake? :P hehe super by było
POLSAT faktycznie  nie żałuje kasy i to im wychodzi bo maja dobrą oglądalnosć i lepsza od Tańca, juz wiadomo że będzie druga edycja. Faktycznie mniej wpadek, tylko jedno mi bardzo przeszkadza, te wielkie mikrofony przy ustach!! Tragedia, Cichopek miała nawet większy od Ibisza, straszne są, u jury tak samo... Fergie super ;)
Tylko program jest za długi! 2,5 godziny to za długo, i jest naprawde czasami nudnawy... reklamy też po 15 minut :/
ale ogólnie POLSAT zrobił dobry program, a TVN stoi w miejscu jak narazie ze swoim Tańcem..
P.S.Ale tam jak dla mnie tylko 3 osoby umieją spiewac, ale bynajmniej jest smieszny :] prowadzący też sobie radzą ;)
:ice:

Kotelet

Mi sie program jako taka podoba... Jest jeden mankament ktory mi sie nie podoba, czasami nie slychac jak ktos spiewa bo zaglusza ich orkiestra. Czy to specjalnie? Moze ;) Fergie... Tak ja zapowiadali, naglasniali, wyszla, zaspiewala jedna piosenkem i wyszla. Chcialem wiecej! Program zdecydowanie trwa za dlugo, za duzo "gwiazd" wzieli ^^ Program daje rade i tyle :D

podmark

Fergie spiewała dwie piosenki  :zabek:  :P . Jedną tuż po 22:00, a drugą już na samym końcu , przy napisach :D. Szczerze to mi się występ tej dziewczyny nie podobał, a muzyka, którą twaorzy jest dla mnie zbyt dziwaczna :)

Luxis

Fergie jest zajebista :D szczególnie w drugiej piosence London Bridge, która dali z napisami ,a poza tym już nigdzie jej nie zobacze, bo w necie tego wideo nie ma nigdzie :( nigdzie :( buuu