Jak Oni Śpiewają

Zaczęty przez podmark, Nd, 07 Mar 2007, 10:57:51

podmark

"Soapstar Superstar" w Polsacie

Telewizja Polsat szykuję się na prawdziwą wojnę w TVN. Aby ją wygrać, zaoferuje widzom nowe programy, wsród nich znajdzie się muzyczne show ze spiewającymi gwiazdami.

"Soapstar Superstar" to show, w którym występują znani aktorzy grający głównie w serialach. Jest jeden warunek: muszą umieć spiewać. Ich popisy ocenia jury, ale zwycięzcę wybiorą widzowie. Nagrodą dla zwycięzcy jest szansa nagranie płyty. "Soapstar Superstar" można obecnie oglądać w Wielkiej Brytanii i Belgii. W polskiej wersji wystąpi kilkanascie osób. Mówi się, że propozycje udziału w widowisku otrzymali m.in. Borys Szyc ("Oficerowie"), Bartosz Swiderski ("Magda M.", "Samo życie") oraz Tomasz Karolak ("Kryminalni", "Okazja", "Bulionerzy"). Program ma być emitowany od marca w Polsacie. Polska nazwa widowiska nie jest jeszcze znana.

[Dziennik]

Showmag

Cytat: "podmark""Soapstar Superstar" w Polsacie
Znany już jest tytuł muzycznego programu, który wiosną będzie można oglądać w Polsacie. Stacja przygotowuje polską wersję "The X Factor".
hmm... tresć tekstu jest nieadekwatna do nagłówka ;)
ale ten się nie myli, co nic nie robi, prawda? :)

Luxis

Narazie nic więcej niewiem o tym programie... a jesli będzie to ten sam niewypał co Debiut czy Show!Time?

podmark

"SuperExpress": :)

CytatPolsat zbiera się do ataku i w wielkiej tajemnicy przygotowuje swą nową broń. Już na początku marca na antenie pojawi się nowy wielki show z udziałem gwiazd z najpopularniejszych polskich seriali.

Aktorzy będą występować na żywo i zaspiewają polskie oraz zagraniczne przeboje. Co ciekawe, będą występować nie pod swymi nazwiskami, ale jako bohaterowie seriali, w których grają. Tak więc nie zobaczymy Włodzimierza Matuszaka (60 l.), ale księdza Antoniego z "Plebanii". Program będzie polską wersją swiatowego hitu "Soapstar Superstar", ale realizatorzy nie chcą zdradzić tytułu polskiej wersji.
Szczęsliwa trzynastka?

W sumie ma wystąpić 13 spiewających aktorów, i choć ostateczna lista wciąż pozostaje pilnie strzeżoną tajemnicą, to "Super Express" już zna większosć uczestników! Oprócz wspomnianego już księdza Antoniego na pewno widzowie zobaczą i usłyszą Weronikę Potoczny z "Plebanii" (Agnieszka Włodarczyk, 27 l.), Grażynkę z "Klanu" (Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 43 l.), Waldka Złotopolskiego (Andrzej Nejman, 33 l.), Halinkę Kiepską (Marzena Kipiel-Sztuka, 42 l.), Artura z "Pierwszej miłosci" (Łukasz Płoszajski, 29 l.), Pati z "Sąsiadów" (Małgorzata Lewińska, 36 l.) i Artura z "M jak miłosć" (Robert Moskwa, 42 l.). Prawdopodobny jest też udział: Doroty Lewkiewicz z "Na dobre i na złe" (Joanna Liszowska, 29 l.), Leszka Retmana z "Samego życia" (Bartłomiej Swiderski, 34 l.), Tomka Gabryela ze "Złotopolskich" (Piotr Szwedes, 39 l.) oraz Ewy Nowickiej z "M jak miłosć" (Dominika Figurska, 29 l.).
Profesjonalne jury i płyta

Występy aktorów będzie komentować profesjonalne jury. Na pewno zasiądzie w nim Elżbieta Zapendowska, największy autorytet w dziedzinie spiewu wsród polskich gwiazd, która publicznosci dała się poznać jako surowa, lecz rzetelna jurorka w czterech edycjach "Idola".

Ale nie od jury będzie zależał los występujących. To widzowie będę decydować, kto przejdzie do następnego odcinka. Zwycięzca finałowego show podpisze kontrakt ze znaną firmą fonograficzną na nagranie płyty.
Bez konfrontacji z TVN

Realizatorzy trzymają w tajemnicy dokładną datę emisji pierwszego odcinka, ale wiadomo, że będzie to początek marca.

Polsat nie przypadkiem celuje w okolice pierwszego odcinka "Tańca z gwiazdami" - porównania są nieuniknione. Ale nie chce podejmować bezposredniej konfrontacji: wiadomo, że emisja nie jest przewidziana na niedzielny wieczór, kiedy trwać będzie taneczny show w TVN.

To może być hit Polsatu :) . Oglądalnosć "Tańca z Gwiazdami" była wysoka przez udział w nim bohaterów seriali. Tutaj tylko tacy bohaterowie wystąpią. Jejku - juz się nie mogę doczekać :D

No, a wh doniesieć tejże gazety, prowadzić to będą Krzysztof Ibisz i ... Katarzyna Cichopek :/

Showmag

Znamy polski tytuł programu "Soapstar Superstar"
Show pod nazwą "Soapstar Superstar", w którym gwiazdy seriali zaprezentują swoje umiejętnosci wokalne, ruszy w Posacie już w sobotę 3 marca. Program nosić będzie tytuł: "Jak ONI spiewają".

W każdym epizodzie uczestnicy będą spiewać na żywo (w repertuarze szlagiery polskie i zagraniczne), wszyscy zostaną osądzeni przez jury, a telewidzowie podejmą decyzję, kto powinien odpasć z programu.

"Rozstanie złagodzi fakt, że już w następnym odcinku wyeliminowana osoba zasiądzie w jury" - zdradza Krzysztof Ibisz, który razem z Kasią Cichopek poprowadzi program.

Nagroda dla zwycięzcy to kontrakt z jednym z koncernów płytowych na nagranie profesjonalnej płyty. Nic dziwnego, że niektórzy uczestnicy już rozpoczęli naukę spiewu u profesjonalnych instruktorów. Trwają też przymiarki strojów, w których wystąpią prowadzący. Ponieważ konwencja będzie bardzo elegancka, o dżinsach nie może być mowy.

[Super Express]

podmark

No i jestesmy po pierwszym odcinku "Jak Oni spiewają". Program ogólnie rzecz biorąc fajny, jednak strasznie przydługawy... Niepotrzebnie połasili się na tak dużą liczbę uczestników - osmioro/dziesięcioro by wystarczyło... A tak to mamy 2 godziny przed tv, a bardzo trudno wysiedzieć tyle... Sama formuła interesująca, jednak po obejrzeniu odcinka stwierdzam, że oczekiwałem czegos innego... Prowadzenie takie sobie - Cichopkowa mnie dobija - ona jest ordynarna i chamska. Pusta laleczka i do tego pajac Ibisz. Ten cżłowiek już zupełnie mi się przejadł... Z dwojga złego wybieram jednak Ibisza, a na miejscu Cichopek moim zdaniem lepiej sprawdziłaby się Agata Młynarska.
No, ale powiem krótko - jak na razie wyłania mi się taka szóstka faworytów.
- Natasza Urbańska
- Edyta Herbus (Zapendowska mówiła, że sobie nie poradziła, a ja uważam, że wręcz przeciwnie. No, ale ja nie mam słuchu absolutnego :) )
- Małgorzata Lewińska
- Marzena Sztuka (swietny głos, ale zupełnie sobie nie radziła w dzisiejszej piosence...)
- Agnieszka Włodarczyk (nawet nie myslałem, że tak ładnie jej to wyjdzie. Zdecydowanie lepiej spiewa niż tańczy...)
- Marek Siudym (naturalnie i fajnie :). Tylko obawiam się, że podpasowała mu ta jedna piosenka - ciekawe, jak będzie w następnych odcinkach...)

Tom Kruz

Nikt nie ma obowiązku przepadać za K. Cichopek, ale pisanie o niej, że jest ''ordynarna i chamska'' to jakies nieporozumienie. Co do programu to zgadzam sie, że najlepiej wypadła Natasza Urbańska, zas najsłabiej - Małgorzata Królikowska. Nie wiem czy na jej temat Zapendowska nie wypowiedziała się z litosci, czy z uwagi na brak czasu mogło wypowiedzieć sie tylko dwoje jurorów (a może cos przeoczyłem). Ciekaw jestem czy będzie to plebiscyt umiejętnosci wokalnych aktorów czy popularnosci poszczególnych seriali.

Survivor

Co do prowadzących to Kasia Cichopek to dla mnie strzał w dzeciątek , natomiast Ibisz zgadzam się , że się przejadł , mogli wziąsc np Dowbora , albo najlepiej Maćka Rocka.

Za tydzień będą nominowane 2 osoby z najmiejsza liczba głosów, przez cały tydzien będziemy wybierać sposród tych 2 osób  i pierwsza osoba odpadnie dopiero za 2 tygodnie na początku programu ( i tak będą odpadać cały czas) osoba która odpadnie zasiądzie w jury i ma prawo przyznać nietykalnosc jednemu z uczestników pozostałych w programie
Ciekawa formuła

Co do wystepów najlepiej Natasza Urbańska (zdobyła 3 miejsce w polskiej preselekcji do Eurowizji 2007 jest piosenkarką i aktorką , więc nie powinna brać udział w tym programie, bo poprostu go wygra , a inny nie mają szans)Podobał mi się także występ Małgosii Lewińskiej
Natomiast najgorzej Robert Moska i Edyta Herbus , ale wydaje mi się ,że po dzisiejszym odcinku nominowani byliby Agnieszka Włodarczyk i Marek Siudym

podmark

Cytat: "Tom Kruz"Nikt nie ma obowiązku przepadać za K. Cichopek, ale pisanie o niej, że jest ''ordynarna i chamska'' to jakies nieporozumienie.

Nie oglądałes drogi kolego "Wydarzeń", gdzie była relacja z planu. I ta Twoja miła pani Cichopek wydarła swoją krzywą mordę na asystentkę kierownika planu "Zróbmy w końcu próbę !". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ta dziewczyna jest w bardzo zaawansowanej ciąży i nie można jej zbytnio stresować. A na pewno nie taka smarkula, którą "M jak masło" wystylizowało na wielką gwiazdę. Ostatnio narzeka, że nie ma żadnej propozycji od reżyserów filmowych - co się dziwić... Ludzie by chyba z kina pouciekali, gdyby zobaczyli tę twarz w rozmiarze 12 x 7 metrów  :buzz:

Pudelek

Ja tam nie lubię Cichopek. Większego talentu też u niej nie widzę.
A co do programu to dziwią mnie te pozytywne komentarze. Program jest strasznie nudny. Formuła trzeciorzędnego konkursu talentów wokalnych. Już "Szansa na sukces" jest bardziej pasjonująca. W rolach głównych występują serialowi aktorzy, których talent wokalny jest 1000 razy mniejszy niż ich naciągany (w większosci przypadków) talent aktorski. Jury bardzo subiektywne i ogólnie le dobrane. Brakuje mi elementów reality typu scenki z prób.
Wolę już tak wyeksplatowaną formułę "Tańca z gwiazdami".

arturxd

a jesli mozna wiedziec to kiedy jest powtorka??

podmark

Powtórka była dzisiaj o 14:45 :), więc trochę się spóniłes...

Showmag

Rusza widowisko "Jak Oni Spiewają"
2007/3/1

Już w sobotę, 3 marca rusza program "Jak Oni Spiewają", w którym gwiazdy seriali zaprezentują swoje umiejętnosci wokalne.

W każdym epizodzie uczestnicy będą spiewać na żywo (w repertuarze szlagiery polskie i zagraniczne), wszyscy zostaną osądzeni przez jury, a telewidzowie podejmą decyzję, kto powinien odpasć z programu.

W reality show wystąpią:
- Weronika Potoczny z "Plebanii" (Agnieszka Włodarczyk)
- Grażynka z "Klanu" (Małgorzata Ostrowska-Królikowska)
- Ksiądz Antoni Wojtowicz z "Plebanii" (Włodzimierz Matuszak)
- Waldek ze "Złotopolskich" (Andrzej Nejman)
- Halinka Kiepska ze "Swiata według Kiepskich" (Marzena Kipiel-Sztuka)
- Artur Kulczycki z "Pierwszej miłosci" (Łukasz Płoszajski)
- Patrycja Cwał-Wisniewska z "Sąsiadów" (Małgorzata Lewińska)
- Doktor Artur Rogowski z "M jak Miłosć" (Robert Moskwa)
- Ewa Nowicka z "M jak Miłosć" (Dominika Figurska)
- Poseł Władysław Biernacki ze "Złotopolskich" (Marek Siudym)
- Silene Arbekajte-Nawrocka z "Fali zbrodni" (Natasza Urbańska)
- Tomek Gabriel ze "Złotopolskich" (Piotr Szwedes)
- Ula z "Na Wspólnej" (Edyta Herbus)

W jury zasiądą: Edyta Górniak, Elżbieta Zapendowska, a także Rudi Schuberth. Program poprowadzą prezenter stacji Krzysztof Ibisz i gwiazda "M jak miłosć" - Katarzyna Cichopek. Nagroda dla zwycięzcy to kontrakt z jednym z koncernów płytowych na nagranie profesjonalnej płyty.

"Jak Oni Spiewają" to polska wersja brytyjskiego formatu "Soapstar Superstar", emitowanego przez ITV w Wielkiej Brytanii. O sukcesie koncepcji swiadczy niesłabnąca popularnosć kolejnych edycji programu. Show osiąga nawet do 8,8 miliona widzów i 41% udziałów w rynku.

Rosa

Oglądałem powtórke w niedzielę i troszkę nudny ten program. Spiewających jest za dużo a w jury poziom trzyma jedynie Zapędowska, Rudi jest kiepski a o Edycie Górniak to lepiej nie wspominać bo to już jest totalna porażka.

Showmag

"Jak Oni Spiewają" wygrało z hitem TVN
Pierwszy odcinek programu "Jak Oni Spiewają", wyemitowany 3 marca w Polsacie, przyciągnął więcej widzów, niż emitowany 4 marca w TVN "Taniec z Gwiazdami 5".

Według danych AGB Nielsen Media Research, sobotnie widowisko "Jak Oni Spiewają" obejrzało 5,69 mln widzów (udziały w rynku na poziomie 35,45%). Z kolei niedzielny "Taniec z Gwiazdami" przyciągnął przed ekrany 5,07 mln telewidzów (udziały w rynku 27,70%), przegrywającym tym samym z serialem "Ranczo" w TVP1 (6,53 mln widzów) i "Prison Break" w Polsacie (5,18 mln osób).