Beauty and the Geek

Zaczęty przez podmark, Pt, 22 Gru 2006, 23:33:45

podmark

Telewizja Polsat wyemituje reality show "Beauty and the Geek". W programie dochodzi do spotkania 7 atrakcyjnych młodych kobiet, ale niezbyt mądrych, z 7 wybitnie inteligentnymi młodymi mężczyznami, którzy jednak nie radzą sobie zbyt dobrze w damskim towarzystwie.

One są piękne, wysportowane i doskonale znają się na modzie. Oni są geniuszami w swoich dziedzinach, ale jeden z nich wyznał, że nigdy jeszcze nie był na randce, a inny marzy o... pocałunku dziewczyny.

Uczestnicy zamieszkują razem w eleganckiej rezydencji i dobierają się w pary, by wspólnie przygotowywać się do kolejnych zadań i jak najlepiej zaprezentować się w różnorodnych konkursach. Rywalizację par można sledzić w kolejnych szesciu epizodach programu. Producent programu, Ashton Kutcher - z własciwym sobie, nieobliczalnym poczuciem humoru - przeprowadza swoisty społeczny eksperyment, którego stawką jest 250 tysięcy dolarów nagrody głównej dla tych uczestników, którzy udowodnią, że potrafią najlepiej ze sobą współpracować. Bo kto powiedział, że uroda nie może isć w parze z inteligencją?

Program "Beauty and the Geek" doczekał się w USA dwóch edycji. W Polsce, od 2 stycznia 2007 roku będzie można oglądać pierwszy sezon reality show. Emisja będzie miała miejsce w każdy wtorek o 20:00 w Polsacie.

Rosa

A również w styczniu w stanach rozpoczyna się 3 amerykańska edycja tego programu.

Pudelek

Program bardzo fajny. Swietnie się zapowiada po pierwszym odcinku. I jestem pewien, że będzie to hit Polsatu. Połowa moich znajomych to oglądała! I wszystkim bardzo się podobało.

podmark

Telewizja Polsat od trzech tygodni we wtorkowe wieczory emituje reality show "Piękna i geniusz". Eksperyment z amerykańskim programem w prime-time nie przynosi jednak zaskakujących rezultatów. Socjologiczna próba, która zainteresowała widzów za oceanem nie przemówiła do Polaków.
Pierwsze trzy odcinki show "Beauty and the Geek" obejrzało srednio 1,17 mln widzów. Zapewniając stacji niespełna 7% udziałów w rynku. W grupie 16-49 oglądalnosć wyniosła 694 tys. osób (9,35% widowni).

W programie spotkało się siedem atrakcyjnych kobiet, niezbyt mądrych, z siedmioma wybitnie inteligentnymi młodymi mężczyznami, którzy jednak nie radzą sobie dobrze w damskim towarzystwie. Zamieszkali razem w rezydencji i dobierali się w pary, by wspólnie przygotowywać się do kolejnych zadań. Stawką jest 250 tysięcy dolarów dla tych uczestników, którzy udowodnią, że potrafią najlepiej ze sobą współpracować. W Stanach Zjednoczonych show doczekało się dotychczas trzech edycji.

[Media2.pl]

No cóż - myslałem, że będzie to miało koło 10 % udziału w rynku... Niestety , "M jak masło" zabiera jakies 50 %, TVN około 12- 14 %, a Polsat z amerykańską produkcją w tyle... :( . Ale lepszy reality, niż jakas "Interwencja Extra" , czy jeszcze większe badziewie...

Pudelek

A mnie program trochę rozczarował. Pierwszy odcinek był swietny, naprawdę smieszny. Ale teraz za dużo czasu poswięca się na te wszystkie konkurencje. A za mało pokazuje się uczestników i ich zachowania.

Kardines

Za 2 tygodnie, po zakończeniu 1 edycji zostanie nadana 2.

Tom Kruz

Wczoraj był pierwszy odcinek drugiej edycji. Tym razem jesli chodzi o geeków wybrano samych z wykształceniem technicznym plus goscia, który zachowuje się jak Woody Allen (i podobnie wygląda). Facet, który wygrał pierwszą konkurencję jest niele kopnięty. Kto widział ten wie o co chodzi. Prawdopodobnie w niedziele będzie powtórka I odcinka.

Kardines

Polsat chyba zaprzestał nadawania ;/ Nie moge znaleć tego w programie na najbliższe 2 tygodnie. Jak wiedzieli że wycofaja to mogli nie zaczynać 2 edycji i pokazywac tylko pierwsze 2 odcinki.

Tom Kruz

Dokładnie. Skoro włodarze Polsatu nie byli zadowoleni z oglądalnosci powinni zakończyć emisję po I serii a nie przerywać po 2 odcinkach II. Zero szacunku dla widzów. Nie oglądałem drugiego odcinka tydzień temu, licząc na niedzielną powtórkę, tymczasem w niedzielę o tej porze, kiedy zwykle były powtórki ''BaG'' pojawiła się ..... powtórka ''Jak oni spiewają'', a dzis o 20.00 jakis nowy program Bałtroczyka.

Kardines

Od tego tygodnia leci od początku druga seria o 12,00 ;]
Pewnie super oglądalnosć bedie o tej porze...

Showmag

tymczasem w stanach program dostal 4 sezon...

omiii

ja chyba oglądałem 2 odcinki 2 edycji i przestałem to oglądać bo odpadła moja ulubiona para juz na samym początku . Ale jak widać to dalej tego już nie puszczali ... zdjęli z anteny tak bez słowa...

podmark

Program od początku będzie powtarzany już jesienią w Czwórce. W każdy piątek o 15:55, począwszy od 7 wrzesnia. Ci, którzy rozpoczęli oglądanie drugiej, przerwanej przez Polsat serii chyba się doczekają i będą mogli dokończyć oglądanie, ale to najwczesniej w listopadzie  :kreci: