X Factor

Zaczęty przez Showmag, Pt, 24 Lis 2006, 12:11:28

Luxis

Hmm, to nie będzie 2 sezonu JOS? bo chyba dwa programy, gdzie sie spiewa to troche za dużo jak na 1 telewizje, co??

podmark

Jak powiedziała Nina Terentiew:

CytatProgram "Jak Oni spiewają" całkowicie wypełnia polsatowskie zapotrzebowanie na muzyczne widowisko. Z tego powodu na razie nie dojdzie do realizacji zapowiadanego wczesniej show "The X Factor".

A więc będzie trzeba chyba czekać na całkowity koniec :JOS:, a i tak nie wiadomo, czy "X Factor" powstanie :(

blue_shine

No to swietnie :/ a już się cieszyłam, że wystartuje polski X Factor (oglądałam niektóre odcinki brytyjskiej edycji i bardzo mi się podobało :) ) Nie mam nic do JOS, ale jesli znowu promowane będą takie "talenty" jak Płoszajski i Herbus to czy warto...?

Exile

I dobrze, również oglądałem brytyjskie X Factor i lepszy jest JOS. Formuła jest taka sama jak w Idolu tylko moze byc wiecej niz 1 osoba i wiek sie nie liczy. To sie nie sprzeda u nas. A druga edycja JOS - jak najbardziej.

Showmag

"The X Factor" jesienią w Polsacie?
Być może jesienią tego roku w Polsacie wystartuje polska edycja "The X Factor". Pomysł realizacji kolejnego programu z gatunku talent-search show ogłosiła Nina Terentiew.

"Lubię programy, które stwarzają perspektywy i pozwalają odmienić czyjeś życie" - mówi Nina Terentiew. "Sama tej jesieni z całego serca kibicowałam Rafałowi "Tito" (uczestnikowi "You Can Dance", TVN), chłopakowi z małego miasteczka, który tańczył by pomagać mamie i swojemu rodzeństwu" - dodała. Zdaniem dyrektor programowej, jubileusz Polsatu uświadomił wszystkim, że dzieci '"Idola" są dziś ważną częścią polskiej sceny muzycznej. Dlatego już od maja kanał znowu będzie szukał utalentowanych, świetnie śpiewających ludzi. Będą oni jednak bohaterami zupełnie innego formatu. "Będziemy ich przesłuchiwać na żywo, przeprowadzimy także wielki nabór internetowy. Chcemy wykorzystać to, że dziś każdy może nagrać choćby telefonem, próbkę swoich możliwości i poddać się ocenie milionów internautów" - zdradziła Nina Terentiew. Wszystko wskazuje na to, że jesienią 2008 roku w Polsacie pojawi się polska edycja programu "The X Factor", choć mówi się też "Star Academy".

[Wirtualnemedia.pl]

molko

Star Academy jest według mnie ciekawsze, ale ja to się obawiam tylko, jak to wykona Polsat i ATM :/

lukasz000

Gdyby było Star Academy to nie robiłby go ATM , tylko sam Endemol.

podmark

Ekspert się znalazł. Bzdura... Endemol w ostatnim czasie bardzo blisko współpracuje z ATM Grupą, więc pewnie ta produkcja też by powstała przy pomocy firmy Kurzewskich.
No i wątpię, by nowym programem była "Akademia Gwiazd" - nie po to Polsat kupował licencję na "X Factor", by jej nie realizować. Chyba, że nie zakupili licencję, a tylko opcję :)

molko

no ale gdzie info, że kupili licencje na x factor?

podmark

Była o tym mowa w styczniu ubiegłego roku. Potwierdziła to sama Nina Terentiew.

Showmag

Ponieważ telewizja Polsat wycofała się z produkcji "The X Factor" (stawiając na Star Academy), temat zostaje przeniesiony do kategorii "Reality shows, które nie powstały".

molko

haha podmark wielki ekspercie :P okazało się, że miałem racje ;)

podmark

A co w tym takiego śmiesznego ? To tylko pokazuje, że Nina Terentiew się starzeje i robi się bardzo rozrzutna, na co mogła sobie pozwolić w TVP, a nie telewizji komercyjnej, jaką jest Polsat. Zamiast od razu kupić licencję na "Star Academy" kupili licencję na X Factor za kilka milionów. Pieniądze wyrzucone w błoto - taka licencja też ma ważność tylko kilka lat, więc niedługo wygaśnie.

No i nie wiem, w którym niby momencie miałeś rację...

lukasz000

Nikt nigdy oficjalnie nie powiedział , że Polsat kupił licencje na X Factor , to jedynie były domysły od wiosny ubiegłego roku.Oficjalnie polsat myślał o takim programie , ale nie mówił o jaki chodzi.

podmark

Cytat: "lukasz000"Nikt nigdy oficjalnie nie powiedział , że Polsat kupił licencje na X Factor
A ja myślałem, że to Molko jest największym ekspertem od mediów. Zapomniałem o tym userze, który zawsze musi wszystko wiedzieć najlepiej i tylko on ma rację. Niestety nie w tym przypadku...
Cytatto jedynie były domysły od wiosny ubiegłego roku
No tak, tak. Wypowiedź Niny Terentiew dla wielu mediów to tylko sen  :devil: : "Jedną z nowości, która pojawi się w jesiennej ramówce, jest program X Factor" (https://gazetaprawna.pl/?action=showNews&dok=1922.81.759.2.4.3.0.1.htm , https://wiadomosci.onet.pl/1459390,19,1,1,,item.html )

Czasami, jak się czegoś nie wie to lepiej nie pisać, a nie zgrywać chojraka i jaki to Ty jesteś "oblatany" w doniesieniach medialnych.