Pirate Master

 • 67 odpowiedzi
 • 13680 wyświetleń
*

Offline podmark

 • *
 • 2445
Pirate Master
Czw, 16 Sie 2007, 22:28:55
Gdyby nie ta "ekipa duchów" to oni już pierwszej nocy osiedliby na mieliźnie.

To normalne, że jest ktos, kto odwala za gwiazdki czarną robotę. To samo było w naszym "Barze" - uczestnicy pracowali na pokaz przez parę godzin, a normalnie zatrudnieni pracownicy zasuwali całą noc.

*

Offline Showmag

 • *
 • 8444
  • http://www.showmag.info
Pirate Master
Czw, 16 Sie 2007, 22:38:15
rzecz w tym ze BAR to BAR - nie żadne tam survival-show, a plebiscyt popularnosci w którym nie trzeba kiwnąć palcem zeby wygrac.

a pirate master mial przerosnąć poziomem Survivor, uczestnicy powinni byli się czyms WYKAZAĆ.
na pokladzie powinien byc ktos, kto zadzoruje ich prace, a nie zaloga duchów, ktora odwala całą robotę.

*

Offline Mau

 • *
 • 598
Pirate Master
Czw, 16 Sie 2007, 22:40:29
no gdzies przy pierwszym odcinku pisałam, że chwilę się pokazali na żaglach... A że nie oni robia - w poprzednim chyba e pani kapitan sie chwaliła ze od początku nikomu nie kazala umyć pokładu i nikt nic nie robi....

Zreszta wydaje mi się ze na taki jach to potrzeba jednak wiecej załogi - i to takiej ktora ma chociaż trcohę wiedzy chęci i rozumu...

Ale ja się nie znam,  w koncu 'pływalam' tylko po jeziorkach małymi łupinkami :)
radioactive. dalej zła

*

Offline Showmag

 • *
 • 8444
  • http://www.showmag.info
Pirate Master
Czw, 16 Sie 2007, 22:46:27
...producenci tworząc ten format NIE mysleli.
nie byloby "zalogi duchow" i przynajmniej byloby prawdopodobieństwo,ze statek poszedlby na dno i mielibysmy emocjonujący finał :D

*

Offline Mau

 • *
 • 598
Pirate Master
Czw, 16 Sie 2007, 23:16:34
a mi sie wydaje (ale nie jestem zby spostrzegawcza ze ostatnie odcinki to oni caly czas z jednego miejsca robią...) czyli duchy nawet nie sa aż tak potzrebne :)
radioactive. dalej zła

*

Offline Showmag

 • *
 • 8444
  • http://www.showmag.info
Pirate Master
śro, 29 Sie 2007, 23:24:58
Ben Fagan zwycięzcą "Pirate Master"
We wtorek w internecie udostępniono finałowy odcinek reality show "Pirate Master". Zwycięzcą widowiska został Ben Fagan.

W widowisku "Pirate Master" wzięło udział 16 uczestników (8 kobiet i 8 mężczyzn), którzy podczas 33 dniowej podróży żyli na pokładzie pirackiego statku. Ich zadaniem było odnalezienie skarbów, wartych łącznie milion dolarów. Zawodnicy otrzymywali wskazówki dotyczące miejsca ukrycia łupu. Jeden pirat pełnił funkcję Kapitana, wyznaczającego role panujące na statku, a podczas każdego Pirackiego Sądu jeden z zawodników był eliminowany. Widowisko prowadził australijski muzyk i aktor - Cameron Daddo.

W finale, zwycięzcą przedostatniej ekspedycji został Ben. Pozostali finalisci - Jay i Christa, poddani zostali osądowi 13 wyeliminowanych Piratów. Ci zadecydowali, że program musi opuscić Jay, który zebrał w sumie 12 negatywnych głosów. W trakcie finałowej konkurencji Christa i Ben rywalizowali o tytuł Pirackiego Mistrza i milion dolarów. Zwycięzcą ostatniej ekspedycji i zdobywcą nagrody głównej został Ben Fagan. Sumując wszystkie jego zdobycze, Ben otrzymał w sumie 587,624 dolarów. Z kolei zdobywczyni drugiego miejsca - Christa - uzyskała podczas trwania widowiska 70,416 dolarów.

* * *

"Pirate Master", którego emisję rozpoczęto równo 7 lat po premierze pierwszej amerykańskiej edycji "Survivor", miał być wielkim hitem, a data premierowej emisji miała przyniesć mu sukces. Tak się jednak nie stało. Widowisko Marka Burnetta odejdzie do historii jako jeden z najczarniejszych reality shows.

Na porażkę złożyło się wiele czynników - błędy producentów, nieciekawy okres emisji, a także wydarzenia, których nie sposób było przewidzieć. Jedna z uczestniczek widowiska - Cheryl Kosewicz, popełniła samobójstwo. Uczestnictwo w programie popsuło jej relacje z chłopakiem - Ryanem O'Neilem, który w dniu 12 czerwca odebrał sobie życie. Reality show nie spełniło oczekiwań Cheryl. Uważała ona, że cały wysiłek uczestników i ich poswięcenie poszły na marne. Jej ciało odnaleziono w piątek, 27 lipca.

Cheryl jest drugą osobą, będącą uczestnikiem programu produkowanego przez Marka Burnetta, która zdecydowała się odebrać sobie życie. W lutym 2005 roku Najai Turpin, który uczestniczył w bokserskim reality show "The Contender", zastrzelił się, zanim program trafił na antenę.

Tymczasem zła passa "Pirate Master" rozpoczęła się już 8 grudnia 2006. Wtedy to tragiczny los spotkał 25-letnią marynarz Laurę Gainey, jedną z osób wchodzących w skład załogi statku "The Picton Castle", na którym w marcu i kwietniu tego roku realizowany był show. Tego dnia na morzu panowały trudne warunki - kobieta została zmieciona z pokładu przez falę i utonęła. Jej poszukiwania trwały 3 dni, ale ciało nie zostało odnalezione.

Gdy "Pirate Master" trafił na antenę CBS, program zebrał fatalne recenzje i został źle przyjęty przez widzów. 24 lipca, w skutek słabych wyników oglądalnosci reality show zdjęto z ramówki, a pozostałe epizody udostępniono w internecie.

*

Piotr_K

Pirate Master
Czw, 30 Sie 2007, 19:07:08
Dzięki za info. Nie miałem zamiaru oglądać kolejnego odcinka :)
Poza tym, bardzo ładnie to opisałes :D

Pozdrawiam!

*

Offline Showmag

 • *
 • 8444
  • http://www.showmag.info
Pirate Master
śro, 03 Cze 2009, 00:02:52
Mark Burnett pozwany za "Pirate Master"
"Pirate Master" - reality show, który emitowany był w USA dwa lata temu i który okazał się niewypałem, może przysporzyć problemów jego twórcy - Markowi Burnettowi.

Więcej: http://www.showmag.info/2009/06/03/mark-burnett-pozwany-za-pirate-master/