Sekrety Rodzinne

 • 4 odpowiedzi
 • 2737 wyświetleń
*

Offline Pudelek

 • *
 • 3021
  • http://www.amazingrace.cba.pl/
Sekrety Rodzinne
Pon, 14 Sie 2006, 16:39:18
Nowe reality show ujawni tajemnice gwiazd

Jesienią ruszy nowe reality show pt. "Sekrety rodzinne", w którym poznamy drzewa genealogiczne znanych osób.

Bohaterami nowego reality show, które wyemituje telewizyjna Jedynka, będą gwiazdy i osoby publiczne. Będą one na antenie opowiadać o swoich przodkach i korzeniach. Specjalisci, genealodzy, opracują dla nich natomiast ich drzewa genealogiczne. Choć prowadzący program może zaskoczyć swoich gosci nieznanymi im faktami z ich przeszłosci, na wizji nie zostaną ujawnione ewentualne kompromitujące zdarzenia.

"Sekrety rodzinne" powstały w oparciu o pomysł brytyjski. Jednak w programie BBC "Who Do You Think You Are" goscie sami odkrywają tajemnice swojej rodziny i tworzą drzewo genealogiczne. Zanim polska wersja programu zostanie wyemitowana, prezes TVP Bronisław Wildstein musi podpisać umowy związane z projektem. - Jesli tak się stanie, od razu ruszamy z produkcją - ujawniła Małgorzata Raczyńska, dyrektor TVP 1. W takim wypadku byłby to pierwszy od dawna tak duży projekt TVP.

Wsród pierwszych gosci znajdą się Krzysztof Cugowski i Artur Barcis. Ten ostatni stwierdził, że nie liczy, że w jego rodzinie zostanie odkryta jakas tajemnica. - Nie spodziewam się, że wsród moich przodków znajdzie się jakis hrabia czy książę. Najprawdopodobniej mam chłopskie korzenie - wyznał. Idea programu nie odpowiada natomiast Marii Pakulnis, która stwierdziła, że badanie rodzinnej przeszłosci to intymna sprawa i ona robi to sama. Podobnie uważa Wojciech Mann. - Trzeba mieć swiadomosć, że w wyniku takich poszukiwań można zarówno odkryć skarb, jak i bardzo się zdziwić, a nawet zawiesć - zauważył.

Wczesniej TVP wyprodukowała reality show pt. "Miasto marzeń", które nie było jednak sukcesem. Tym razem oprócz "Sekretów rodzinnych" TVP1 szykuje jeszcze "Wild Kids" z udziałem dzieci, a TVP2 - "Supertalent", w którym poszukiwać będzie showmana.

*

Offline joker

 • *
 • 1186
Sekrety Rodzinne
Pon, 14 Sie 2006, 17:38:55
Pewnie zasypią nas dziadkowie z Wehrmachtu :los:

*

Offline podmark

 • *
 • 2445
Sekrety Rodzinne
śro, 16 Sie 2006, 20:38:11
Koncepcja programu wydaje się bardzo interesująca i myslę, że jeżeli TVP spieprzy tego pomysłu, to szykuje się nam nowy hicior. Tylko jakos w to wątpię, że nasza publiczna komercja  :devil: zrobi to fajnie. Reality shows w TVP są tak emocjonujące, że można przy nich zasnąć...  :zzz:

*

Offline Pudelek

 • *
 • 3021
  • http://www.amazingrace.cba.pl/
Sekrety Rodzinne
Wto, 07 Lis 2006, 19:05:58
"Sekrety rodzinne" Tomasza Kammela

Już wkrótce TVP1 rozpoczyna emisję programu "Sekrety rodzinne" poswięconego poszukiwaniom przodków i badaniu rodowych tajemnic polskich gwiazd. Show poprowadzi Tomasz Kammel.

W pierwszym odcinku show widzowie poznają historię rodziny Cugowskich
Autorzy "Sekretów rodzinnych" wspólnie z widzami odkrywać będą rodzinne historie, badać niewyjasnione, owiane tajemnicą wątki z przeszłosci, szukać powiązań i dalekich krewnych. Poszukiwania ilustrować będą rodzinne pamiątki - zdjęcia i amatorskie nagrania.

W każdym z odcinków pojawi się gosć specjalny - i to własnie tej osoby klanowe tajemnice poznają telewidzowie. Największą niespodzianką kolejnych odcinków będzie przedstawianie gwiazdom ich nieznanych krewnych.

- Naszym celem jest stworzenie intrygującego i wzruszającego programu, który skłoni widzów do własnych poszukiwań – mówią twórcy "Sekretów rodzinnych". – Chcemy pokazać, że warto podtrzymywać więzi rodzinne, warto poznać swoich przodków i ich historię, warto zainteresować się własną genealogią.

W prywatnych poszukiwaniach mają telewidzom pomóc uzupełniające program rozmowy z ekspertami oraz praktyczne porady dotyczące badania przeszłosci i budowania drzewa genealogicznego. Widzowie będą mieli okazję poznać tajniki pracy policyjnych specjalistów rekonstruujących rysy twarzy i techniki sledcze prywatnych detektywów, dowiedzą się jak rozszyfrować informacje ukrytych w nazwiskach. W programie mowa też będzie o najnowszych sposobach badania pochodzenia, czyli np. metodach badań DNA, antropologicznych, ródeł historycznych, itd.

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany już 12 listopada, o godz. 17.25, w TVP1. Gosćmi będą Krzysztof, Wojtek i Krzys Cugowscy. W drugim odcinku poznamy sekrety Cezarego i Radosława Pazury.

*

Offline Pudelek

 • *
 • 3021
  • http://www.amazingrace.cba.pl/
Sekrety Rodzinne
Wto, 28 Lis 2006, 22:04:25
Cytat: "podmark"
Reality shows w TVP są tak emocjonujące, że można przy nich zasnąć...  :zzz:


Wykrakałes  :P . Widziałem odcinek z Pazurami. Program ma raczej formułę talk show. Główni bohaterowie i ich dalekie ciotki wspominają o legendach i bardziej lub mniej prawdopodobnych historiach dotyczących ich przodków. A ekipa telewizja grzebie w jakis dokumentach parafialnych lub na podstawie krwi stara się okreslić pochodzenie przodków. Oczywiscie efekty marne. Za to Kammel co chwile chwali się, że gdyby nie program to Pazurowie nie spotkaliby się z całą tą daleką rodziną, przyszywanymi ciotkami i sąsiadami, którzy są też podobno jakos z nimi spokrewnieni. Normalnie program bazuje na emocjach znanych z tych polskich telenowel  :P .