Inne programy o metamorfozach

Zaczęty przez Showmag, Nd, 27 Mar 2005, 03:11:18

Showmag

"One Big Family" - reality show z otyłą rodziną
Stacja TLC zrealizuje reality show, w którym wystąpi nietypowa rodzina - każdy z jej członków cierpi na bardzo zaawansowaną nadwagę. Bohaterowie będą usiłowali zrzucić jak najwięcej kilogramów pod okiem kamer.

Więcej: https://showmag.info/2009/07/22/one-big-family-reality-show-z-otyla-rodzina/

Showmag

Powstała gra na podstawie reality show "Nanny 911"
W Stanach Zjednoczonych ukazała się gra komputerowa oparta na popularnym reality show "Nanny 911".

Więcej: https://showmag.info/2009/10/01/powstala-gra-na-podstawie-reality-show-nanny-911/

joker

Przypadkiem dziś na Polsat Cafe trafiłem na program który łudząco przypominał mi "A shot at love with Tila Tequila":
Akademia łajdaków
reality show (Tool Academy)
Program, w którym dziesięć zdesperowanych kobiet postanawia wychować swoich mężczyzn. Zapisani do akademii łajdaków panowie są aroganccy, nieuczciwi, nierozważni i niewierni. Przez 30 dni, przechodząc kurs dobrego wychowania, mają zmienić się w partnerów idealnych. Widzowie przekonają się, czy niepoprawnym, dorosłym facetom uda się jeszcze zaszczepić cechy takie jak uczciwość, wierność, dojrzałość i umiejętność poprawnego komunikowania się z partnerkami i całym otoczeniem.

Pudelek

Ostatnio widziałem nowy program na TVN Style:

Cytat: Tvn styleWedding SOS - Ślubne pogotowie

Przerażeni i zdesperowani narzeczeni błagają ją o pomoc zaledwie sześć tygodni przed wyznaczoną datą ślubu.
Najważniejszy dzień ich życia jawi się, jako totalna katastrofa, a wszystkie dotychczasowe plany spaliły na panewce. Teraz tylko Jane i jej "Ślubne pogotowie" może uratować sytuację.

Jane Dayus - Hinch zajmuje się organizowaniem przyjęć weselnych od 20 lat. Dla młodych par zawsze jest profesjonalną organizatorką, wręcz dobrą wróżką. Uchroniła przed katastrofą tysiące szczęśliwych dziś małżeństw. Zawsze uczciwie wyraża swoje opinie i pokonuje wszelkie przeciwności. Pewna siebie, z wieloletnim doświadczeniem, czasem bywa apodyktyczna i zuchwała. Bohaterowie "Ślubnego pogotowia" opowiadają o swoich uczuciach, niepokojach i lękach przed tym "wielkim dniem". W programie poznajemy ich rodzinę i przyjaciół, a ekspertka Jane dokłada wszelkich starań, aby ślub był dla nich dniem niezapomnianym. Wraz z upływającym czasem i nieubłaganie zbliżająca się datą uroczystości, napięcie nowożeńców rośnie, emocje sięgają zenitu, a ustalony harmonogram zaczyna wymykać się spod kontroli. Podwójnie złożone zamówienie cateringowe, ulubione kwiaty, których nie można znaleźć w żadnej kwiaciarni, i sukienka, w której pani młoda wygląda grubo. Wszystko może się zdarzyć. W finale każdego odcinka zobaczymy oczywiście ceremonię ślubną w całej okazałości. Kamera śledzi poczynania uczestników i "czujnym okiem" sprawdza czy trud tygodniowych przygotowań, ogólna mobilizacja i współpraca przyniosły pożądany efekt.

Temat może średnio interesujący ale spodobała mi się konwencja (bardzo humorystycznie wszystko zostało przedstawione). W odcinku który widziałem para narzeczonych kompletnie nic nie potrafiła sama załatwić. Ona ciągle straszyła, że odwoła ślub jak coś nie wypali, a on ciągle mówił: "nie wiem", "Obojętne". Największą porażką zaś był tekst jego przysięgi... Dobrze, że i tutaj wkroczyła gospodyni programu.
Jane (jako dobra wróżka) tak jak złota rybka spełnia tylko trzy życzenia (sama w 100 % rozwiązuje problem). Jednak w wielu innych kwestiach także wspomogła tych ludzi. Chociaż gdyby czegoś nie dopilnowała to byłoby się można jeszcze bardziej pośmiać. :devil:

Showmag

Po opisie wnioskuję, że ta kobietka wielu małżeństwom robi niedźwiedzią przysługę.
Dla niektórych byłoby lepiej, gdyby nigdy nie staneli na slubnym kobiercu :devil:

Pudelek

Oj tam! Ksiądz zarobił, jakaś cukiernia zarobiła, telewizja zrobiła program...

A Ci ludzie nie do wszystkiego byli tacy lewi; Dwójkę dzieci już mieli! :los:

Showmag

To się akurat bardzo często "robi" z przypadku :)
A umiejętności są czysto zwierzęce :devil:

Pudelek

Ostatnio od czasu do czasu ( a nawet trochę częściej  :los:) na kanale TLC śledzę program "Moje paranoje".

Cytat"Moje paranoje" to seria programów prezentująca historie ludzi, którzy walczą z przeróżnymi, ale zawsze obsesyjnymi zachowaniami, często zagrażającymi ich życiu. To niecodzienna okazja, aby poznać przedziwne nałogi zwykłych ludzi.
Spotkamy kobietę, która nie potrafi przestać ssać kciuka. Inna z kolei obsesyjnie gromadzi buty i ma ich już ponad 200 par. Jeszcze inna spędza codziennie osiem godzin na sprzątaniu mieszkania. Poznamy także Barbarę, która preferuje towarzystwo tych, co już odeszli.

Ci nękani przedziwnymi uzależnieniami ludzie podzielą się swoimi problemami z psychologami i lekarzami, którzy z kolei spróbują im pomóc zwalczyć te niszczące codzienne życie nawyki.

W poniedziałek o 21:30
https://tlcpolska.pl/programy/moje-paranoje

Dla mnie najlnajciekawszymi przypadkami były: babka, która musiała spać z włączoną suszarką do włosów i kobieta, która delektowała się spożywając papier toaletowy. Z jaką znajomością opowiadała o walorach smakowych różnych marek. Jej nadwaga pewnie spowodowana była tym, że jadła papier zawsze i wszędzie: prowadząc samochód luboglądając film w kinie. Zawsze miała rolkę swojego przysmaku w torebce !  :los: