Való Világ / VyVoleni

Zaczęty przez Showmag, Wt, 30 Sie 2005, 22:55:28

Luxis

VyVoleni - VyHozeni :P
znalazłem w necie ;P może ktos przetłumaczyć?? :P częsć rozumiem, ale nie wszystko :P hehe

podmark

Czesi, mimo wczesniejszej deklaracji całkowitej rezygnacji z formatu "VyVoleni", juz jesienią wyemituje nową edycję. Ma to związek ze słabymi wynikami oglądalnosci nowych programów na Primie.

voytasss

:) dla mnei t zwykly plagiat a przyjal sie tam tylko dlatego bo byl predzej wyprodukowany niz BiG brother :) ktory uwazam ze byl o wiele lepiej prowadzony :)

slaverus

Zastanawiałem się czy taki reality show miałby szanse zagoscić  w Polsce ? I wydaje mi się , że nasz naród ( a zwłaszcza grupa rządząca) nie jest jeszcze przygotowana na taka "demoralizację" czy inaczej mówiąc "rewolucję seksualna"...

Luxis

szkoda gadać, nasz kraj jest jeszcze troszkę zacofany i nie potrzebnie więkoszosć Polaków ma kompleksy i dlatego takie programy u nas sukcesu nie odniosą zbyt wielkiego oczywiscie

Toni

Dla mnie "Vyvoleni" jest daremny,tak jak w Polsce było z Barem (pomimo tego,że nie oglądałem tego,znam z opowiesci znajomych ktorzy oglądali to kilka razy).Prawdziwe reality show to Big Brother i wielka szkoda ,że Tv Nova mówi nie dla 2ej edycji Big Brother.Minęło już 2 lata od ostatniej edycji i zarówno 1szej,myslałem że będzie powrót jak nie na powakacje teraz to na wiosnę 2008 ale widze że z tego nici.Dyrktorka programowa Tv Nova powiedziała że Czechom znudziło się oglądanie kontenerowych programów,a przecież prócz jednej edycji Big Brother były tylko 2 edycje Vyvoleni i to wszystko,więc troszkę się dziwię.Co innego u nas non stop Bar...tak więc w koncu po 6ciu edycjach musi się to nudzić.Ale w Czechach troszkę to dziwne,może dlatego mają dosć, że tam działo się w tych wszystkich 3ech edycjach razem wziętych co tutaj w ciągu całego tego okresu od początku Big Brother do konca ostatniej edycji Baru.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

joker

Nie traciłbym nadzieji na BB w naszych sąsiadów.... Polska i Czechy to bardzo podbone mentlnie kraje i jesli nowa edycja BB przyjmie się w Polsce to pewnie w Czechach znowu ruszą prawdziwe RSy

podmark

CytatDla mnie "Vyvoleni" jest daremny

Skoro nie oglądałes, to jak możesz wysuwać takie stwierdzenia ? Weź się zastanów... Głowa służy do myslenia...

Toni wręcz domaga się powrotu BB do Czech, a nie może zrozumieć, że czeska wersja była totalną porażką. Godzinę emisji zmieniali kilkakrotnie, by zniesć to widowisko na 17:15... Po prostu BB nie wytrzymał konkurencji w postaci "VyVolonych". Czy tego chcesz Toni, czy nie, ale VV byli naprawdę interesującym programem w przeciwieństwie do "Velkiego Bratra".

No i żebys mógł się pozłoscić jeszcze więcej - jesienią rusza kolejna, trzecia edycja "VyVolonych" :D

Toni

Nie złosci mnie to że będzie niebawem 3cia edycja Vyvoleni,niech sobie leci.Oglądalnosć wiem że nie była rewelacyjna Big Brothera,ale ostatnio czytałem że jedna z dyrektorów programów Tv Nova stwierdziła że według nich nie decydują się na Big Brother 2 ze względu na to że czasy oglądania kontenerowych programów się wyczerpały w Czechach. Nie wiem czy u Nas była by niska oglądalnosć gdyby działo się tak jak w ich edycji.Ps plagiatu, bublii,kopii Big Brothera nie toleruje.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

podmark

POST TYLKO DLA DOROSŁYCH  :devil:

Ja już wiem, dlaczego nazwano ten program seksualnym reality show  :gwizd:

Wszedłem w posiadanie filmików (ale nie podaję linków - więc admin się nie doczepi  :zabek: ) i tam dokładnie widać, co wyprawiali węgierscy uczestnicy (czeskie i słowackie edycje były w porównaniu z tym bardzo grzeczne). No więc na 4 filmikach dobrze widać, jak:
- chłopak uprawia miłosć francuską (szukam tych ładnych okresleń :D) z dziewczyną na łóżku
- pod prysznicem para zaspokaja swoje erotyczne fantazje  :los:  
- w pralni koleżanka robi swojemu koledze dobrze poprzez seks oralny i analny
- w toalecie dziewczyna oralnie doprowadza kolesia do ekstazy, a potem, jakby nigdy nic wychodzi :).

voytasss

lool

ale w wegierskich wersjach big brothera tez robili cyrki ;p

trzeba poszperac w necie ;p i znalezc te filmiki

a taK W OGOLE  dlaczego wszyscy biora sex za  najgorsze zlo O.o

przeciez kazdy to robi na rozne sposoby a jak juz jest to w TV to tka jakby kazdy mial obrzydzenie... rozumiem ze widza to miliony osob ale jesli takie osoby chca to pokazywac to jzu ich sprawa ;p

zdecydowaly sie an reality wiec chca pokazac siebie ;p

Toni

Wolałbym Big Brother 2 niż Vyvoleni. Nova jak TVN nie mysli o powrocie Velkeho Bratra. Szkoda...u nas gdyby nie 4ka też by go nadal nie było. Ale tak myslę,że za jakies dwa lata TVN by powrócił do Wielkiego Brata.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

joker

Dla podmarka i pozostałych fanów programu VyVoleni, a raczej ValoVilag - program po 6 latach przerwy, już tej jesieni wraca do Węgier w swojej 4 odsłonie :) Nie wiem na jakiej stacji był emitowany wcześniej, ale teraz będzie to RTL Klub. Powrót programu telewizja uzasadnia tym, że chce dać szansę osobom, które w czasie emisji programu były zbyt młode, żeby wtedy zgłosić się na casting. Podobno stacja cały czas dostawała pytania o powrót programu, przeprowadzono więc badanie z którego wynikło, że 9 na 10 osób z wieku 18-49 lat pamięta program ValoVilag. Tu link do video promującego casting: https://youtube.com/watch?v=dAH4jtkPPKU

chatiflatt

Mam nadzieję, ze program bedzie dostępny w sieci :)
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Damian

Ja też mam nadzieję. Z chęcią bym zobaczył. ;)