Łowcy Przygód

Zaczęty przez podmark, Cz, 13 Lip 2006, 08:54:21

podmark

Jak pisza dzisiejsze WirtualneMedia:
CytatDla dzieci Jedynka przygotowuje natomiast reality show, w którym zmagać się ze sobą będą dwie drużyny złożone z 10-12-latków.

Nawet przez chwilę nie zastanawiałem się, co to może być - od razu przyszedł mi do głowy program, którego zwiastun oglądałem - "Wild Kids". Tam rywalizujące ze sobą grupy Niedwiedzi i Lwów żyją na wyspie w pięknym zakątku i o ile się nie mylę, to nagrodą w programie jest wyjazd dla całej drużyny na prawdziwe safari.

Jakby ktos chciał obejrzeć zwiastun to zapraszam na https://mtv.se/press/media/movie/10202004121010PM.wmv

EDIT:
Press potwierdza - to będzie polska wersja "Wild Kids" - ma być ona nadawana w niedzielę o 14:15.

Showmag

"Wild Kids" - reality show z dziećmi w TVP1
Czwartek, 13.07.2006, 23:58

Jesienią w TVP1 zobaczymy polską wersję przygodowego reality show "Wild Kids". W programie wemie udział szescioro 10-12 letnich dzieci, które zostaną podzielone na dwie drużyny i przez 30 dni żyć będą w mrocznym lesie, położonym w pobliżu zoo. Dzieci rozwiązywać będą szereg zadań wymagających wiedzy, zręcznosci i umiejętnosci współdziałania w grupie. Nie będzie tu miejsca na eliminację zawodników. Wprost przeciwnie - po wygranej konkurencji, do drużyny dołączy nowy uczestnik. Na zwycięzców czeka nagroda - w szwedzkiej wersji stanowiło ją afrykańskie safari. "Dzikie dzieci" będzie można oglądać od wrzesnia, w niedziele o godzinie 14:15.

[showmag.info]

kuba234567

A to ciekawe, że nie będzie eliminacji uczestników, tylko po wygranej konkurencji, dołączy nowy uczestnik. No i jaka nagroda bedzie u nas ? :)

alexander

Cos w rodzaju Kid's Survivor?! :D

Showmag

Obejrzalem zwiastun i to taki "Survivor" dla małolatów... Mają nawet cos w rodzaju Rady Plemienia, gdy do gry wchodzi nowy zawodnik :) Zadania podobne, oczywiscie dostosowane poziomem do wieku uczestników.
Zapowiedz interesująca, na jej podstawie program oceniam pozytywnie, ale... nie zamierzam go oglądać, bo nie mieszczę się grupie docelowej :terefere:

podmark

Cytat: "Admin"nie zamierzam go oglądać, bo nie mieszczę się grupie docelowej :terefere:

Miescisz się - program jest przeznaczony dla całych rodzin - to program familijny, więc dla Admina też - nieważne ile by miał lat :)

Showmag

no wlasnie, a ja nie przepadam za programami/filmami familijnymi :wisienka:
...może jak założę własną rodzinę, to się załapię na tego typu rozrywkę (żeby sprawdzić, czy nadawana audycja nie zawiera tresci nieodpowiednich dla dziecka - ofkorz :devil:)

Luxis

A ja sobie obejrzę z ciekawosci ;) jak to zrobi ta nasza "pikna" TVP :D
Sądząc po porze emisji TVP kompletnie nie zależy na większej widowni...

kuba234567

Zawsze lepiej by to wyglądało jakby emisja była w porze wieczornej :)

alexander

Zajrze w to!
Zapowiada się ciekawie i do tego to cos w stylu "Survivor". Tylko czy nasze polskie dzieciaki nie zmarudzą i nie będą chciały wracać do rodziców po pierwszej radzie wyspy :plask:

Luxis

Zastanawia mnie jeszcze jedno... kiedy będą castingi??? :? TVP chyba rzadko podaje informacje o jakis castingach do jej programów :hmm:

podmark

A mi się wydaje, że żadnych castingów nie będzie - pewnie wyłonili dzieciaków , które zgłaszały się do "Dużych dzieci" i "Burzy mózgów". Co więcej - wydaje mi się, że już ruszyła produkcja tego programu - w końcu to (o ile się nie mylę) 30 dni zdjęciowych w kraju + jeden odcinek zrealizowany w Afryce (jesli Polacy też dają, jako nagrodę safari) :)

Showmag

"Wild Kids" - najbardziej niezwykłe wakacje
Poniedziałek, 24.07.2006, 02:48

"O przygodzie, podróżach i poszukiwaniu skarbów marzy każde dziecko, a każdy rodzic życzyłby swoim pociechom takiej zabawy, jak w drużynie 'Wild Kids'. Wiem o tym dobrze, bo sam jestem ojcem Marianki i Mikołaja. To własnie moje dzieci natchnęły mnie na pomysł zrealizowania tego programu" - mówi Grzegorz Piekarski, prezes Mastiff Media Polska, własciciela praw i producenta programu "Wild Kids", który jesienią zagosci na antenie TVP1. Program, emitowany w Szwecji w najlepszym czasie antenowym (sobota, godzina 20:00) przez telewizję publiczną SVT, zdobył sobie serca całych rodzin, co zaowocowało rekordowymi wynikami oglądalnosci (na poziomie 43% udziałów w rynku) oraz kolejną szwedzką edycją realizowaną latem 2006 roku. "Wild Kids" to połączenie rodzinnej rozrywki, reality i programu edukacyjnego. "Nowe przyjanie i gry, ciekawe zadania i beztroskie igraszki na łonie bajecznej przyrody w otoczeniu egzotycznych zwierząt - dzięki tym elementom młodzi uczestnicy wspominają udział w programie jako najbardziej niezwykłe wakacje, jakie można sobie wyobrazić" - dodaje Grzegorz Piekarski. "Najmłodsi widzowie są w Polsce traktowani marginalnie. Mądre, pozytywne i ciekawe programy dla dzieci i młodzieży pojawiają się stanowczo za rzadko. Wierzymy, że 'Wild Kids' zmieni to podejscie" - uważa Katarzyna Olubińska, specjalista do spraw kontaktu z mediami w Mastiff Media Polska. Program będzie emitowany od wrzesnia, w każdą sobotę ok. 14:00 w TVP1.

[Wirtualne Media]

joker

familijne/nie familijne, ale sprawdzić co to - zawsze warto :)  i tak też zrobię i nie ukrywam że zrobię to ze względu na charakter podobny do survivor. Macie rację, że tvp wepchnęła to w taką godzinę, że szkoda gadać... o systematycznego widza o takiej porze będzie ciężko...

podmark

No i wiadomo, że polska wersja "Wild Kids" pojawi się na antenie dopiero w padzierniku i nazywać się będzie: "Łowcy przygód".

Mam nadzieję, że TVP nie pożałuje na to kasy i Mastiff Media będzie miała za co robić dobry program - przynajmneij na takim samym poziomie, co Szwedzi, że również zastosuja helikopter do zdjęć lotniczych, no i przede wszystkim - dadzą dobrego prowadzącego :)