Solitary

Zaczęty przez Showmag, Nd, 25 Cze 2006, 13:11:36

Showmag

"Solitary": zamknięci w Samotni   

Na początku czerwca w Stanach Zjednoczonych rozpoczęto emisję kontrowersyjnego reality show "Solitary" ("Samotnik"). W programie bierze udział 9 osób, które poddały się całkowitej izolacji od swiata i zostały zamknięte w Samotni. Zawodnicy trafili do oddzielnych komnat, gdzie testuje się ich wytrzymałosć poprzez pozbawienie snu, ciągłe zmiany temperatury, hałas czy błyskające swiatła. Uczestników za wszelką cenę próbuje się doprowadzić do rezygnacji i opuszczenia gry. Jednoczesnie mieszkańcy Samotni biorą udział w psychologicznej grze, która sprawdza ich życzliwosć i okrucieństwo. O dziwo, za zniesienie wszystkich trudnosci i poniżeń, zwycięzca otrzyma jedynie 50 tysięcy dolarów. Program emitowany jest w poniedziałki na antenie Fox Reality.

[showmag.info]

Pudelek

Kolejny reality którego napewno nie zobaczymy w Polsce za sprawą KRRiT. Chociaż program aż tak bardzo nie wydaje się być interesujący...

sharkan

to bedzie swietny rs. podoba mi sie ... w Polsce to go na pewno nie zobaczymy a szkoda .. przypomnialyby mi sie czasy Agenta 2 kiedy stawiano wlasnie ta takie zadania psychologiczne troche czasem chlip chlip

Pudelek

Obawiam się, że temu programowi bliżej do (chwialmi obrzydliwego) Fear Factory niż Agenta...

Rosa

Takie ekstremum ale calkiem fajne :)

Luxis

Noo, chyba dobry program ;)
Ma ktos jakis plik filmowy...??
P.S.Żebyscie się kiedys niezdziwili jak ta edycja będzie u nas emitowana... :P tak samo jak było z Gay Army, nikt niewierzył, a kupił Polsat :P

joker

eee tam, mi się nie podoba - to już jest lekka przesada. A i ci ludzie muszą mieć porządnie w głowach poprzewracane, żeby się zgłosić do takiego programu... przecież oni jak z niego wyjdą to nie będą zdolni do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie...

Mau

obejrzalam 1wszy odcinek i niekoniecznie zgodzę się zTobą - przecież w kazdej chwiili mogą zrezygnować.
Po pierwszym odcinku jeszcze nie mam wyrobionego zdania, choc widze, ze moje motto zyciowe 'nigdy nie badz zbyt pewnym siebie i walcz do konca' i tu się sprawdza :)

PS jezeli ktos byłby zainteresowany to w najblizszym czasie w pobieralni beda 'emulkowe sciagi' (Rosa!!  :prosi:  :prosi: )
radioactive. dalej zła

kuba234567

A ja to bym chętnie zobaczył bo z tego co napisaliscie to dopiero jest calkowicie ekstremalne reality show no niele.

Mau

problem polega na tym, ze ja jutro wyjezdzam i dopiero i tak bedzie to dostepne najwczesniej w pon - ale obiecuję, ze to zorobię !

/w razie czego przypomniec mi prosze :P/
radioactive. dalej zła

Rosa

https://ledreactor.org/index.php?ids=8287
Tu są linki do Solitary.
Najlepiej gdybyscie razem od razu to sciągali to będzie lepiej szło.

Mau

szczególnie ze jak na razi etylko ty masz :P
ja mam jak na razie 1 i 2, a na razie Rosy (jak sie to odmienia?) nie ma na emułku i i tak dupa blada..

edit: Rosa ma wlaczonego emulka i sie kajam, choc np teraz (12.51) mi pokazuje ze jest odlaczony ... jego komputer nie lubi mojego.
Jakos chetnych do sol nie widze - jakies pojedyncze sztuki w kolejce... bo chyba nikt z tutejszych nie nawal sie garou  :hmm:
radioactive. dalej zła

Showmag

Będzie drugi sezon "Solitary"
Telewizja FOX Reality ogłosiła, że wyprodukuje drugi sezon reality show "Solitary". Producenci zapowiadają, że kolejna odsłona widowiska wzniesie uczestników na granice wytrzymałosci.

W "Solitary" ("Samotnik") bierze udział 9 osób, które poddają się całkowitej izolacji od swiata i zostają zamknięte w Samotni. Wszyscy trafiają do oddzielnych komnat, gdzie testuje się ich wytrzymałosć poprzez pozbawienie snu, ciągłe zmiany temperatury, hałas czy błyskające swiatła. Uczestników za wszelką cenę próbuje się doprowadzić do rezygnacji i opuszczenia gry.

Tym razem zawodników czekają jeszcze ostrzejsze cierpienia fizyczne oraz testy psychologiczne, które będą wymagać od nich ekstremalnej tolerancji. Zwycięzca programu - czyli osoba, która wytrwa najdłużej - wygra 50 tysięcy dolarów. "Solitary 2.0" będzie można oglądać podczas tegorocznych wakacji na antenie FOX Reality.

Mau

moze sol2 bedzie ogladalo wiecej forumowiczów zeby móc podyskutowac :)
radioactive. dalej zła

Showmag

Rusza "Solitary 2.0"
W tym tygodniu w USA rusza emisja drugiej edycji kontrowersyjnego reality show "Solitary 2.0". W programie bierze udział 9 osób, które poddają się całkowitej izolacji od swiata i zostają zamknięte w Samotni.

Zawodnicy trafiają do oddzielnych komnat, gdzie testuje się ich wytrzymałosć poprzez pozbawienie snu, ciągłe zmiany temperatury, hałas, czy błyskające swiatła. Uczestników za wszelką cenę próbuje się doprowadzić do rezygnacji i opuszczenia gry. Jednoczesnie mieszkańcy Samotni biorą udział w psychologicznej grze, która sprawdza ich życzliwosć i okrucieństwo. Za zniesienie wszystkich trudnosci i poniżeń, zwycięzca otrzymuje 50 tysięcy dolarów.

W ubiegłą sobotę wyemitowano przedpremierowy epizod: "Droga do Solitary 2.0". Premiera sezonu będzie miała miejsce 11 sierpnia, a na serię złoży się 8 epizodów. Producenci zapowiadają, że kolejna odsłona widowiska wzniesie uczestników na granice wytrzymałosci. Tym razem zawodników czekają jeszcze ostrzejsze cierpienia fizyczne oraz testy psychologiczne, które będą wymagać od nich ekstremalnej tolerancji.