Solitary

• 32 odpowiedzi
  • 7737 wyświetleń
*

Offline Showmag

• *
  • 8444
    • http://www.showmag.info
Solitary
Nie, 25 Cze 2006, 13:11:36
"Solitary": zamknięci w Samotni   

Na początku czerwca w Stanach Zjednoczonych rozpoczęto emisję kontrowersyjnego reality show "Solitary" ("Samotnik"). W programie bierze udział 9 osób, które poddały się całkowitej izolacji od swiata i zostały zamknięte w Samotni. Zawodnicy trafili do oddzielnych komnat, gdzie testuje się ich wytrzymałosć poprzez pozbawienie snu, ciągłe zmiany temperatury, hałas czy błyskające swiatła. Uczestników za wszelką cenę próbuje się doprowadzić do rezygnacji i opuszczenia gry. Jednoczesnie mieszkańcy Samotni biorą udział w psychologicznej grze, która sprawdza ich życzliwosć i okrucieństwo. O dziwo, za zniesienie wszystkich trudnosci i poniżeń, zwycięzca otrzyma jedynie 50 tysięcy dolarów. Program emitowany jest w poniedziałki na antenie Fox Reality.

[showmag.info]

*

Offline Pudelek

• *
  • 3021
    • http://www.amazingrace.cba.pl/
Solitary 1-3
Nie, 25 Cze 2006, 14:09:55
Kolejny reality którego napewno nie zobaczymy w Polsce za sprawą KRRiT. Chociaż program aż tak bardzo nie wydaje się być interesujący...

*

sharkan

Solitary 1-3
Nie, 25 Cze 2006, 14:15:51
to bedzie swietny rs. podoba mi sie ... w Polsce to go na pewno nie zobaczymy a szkoda .. przypomnialyby mi sie czasy Agenta 2 kiedy stawiano wlasnie ta takie zadania psychologiczne troche czasem chlip chlip

*

Offline Pudelek

• *
  • 3021
    • http://www.amazingrace.cba.pl/
Solitary 1-3
Nie, 25 Cze 2006, 14:21:14
Obawiam się, że temu programowi bliżej do (chwialmi obrzydliwego) Fear Factory niż Agenta...

*

Offline Rosa

• *
  • 1534
Solitary 1-3
Pon, 26 Cze 2006, 01:41:41
Takie ekstremum ale calkiem fajne :)

*

Luxis

Solitary 1-3
Sob, 01 Lip 2006, 18:06:50
Noo, chyba dobry program ;)
Ma ktos jakis plik filmowy...??
P.S.Żebyscie się kiedys niezdziwili jak ta edycja będzie u nas emitowana... :P tak samo jak było z Gay Army, nikt niewierzył, a kupił Polsat :P

*

Offline joker

• *
  • 1186
Solitary 1-3
Sob, 01 Lip 2006, 19:33:34
eee tam, mi się nie podoba - to już jest lekka przesada. A i ci ludzie muszą mieć porządnie w głowach poprzewracane, żeby się zgłosić do takiego programu... przecież oni jak z niego wyjdą to nie będą zdolni do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie...

*

Offline Mau

• *
  • 598
Solitary 1-3
śro, 12 Lip 2006, 21:51:03
obejrzalam 1wszy odcinek i niekoniecznie zgodzę się zTobą - przecież w kazdej chwiili mogą zrezygnować.
Po pierwszym odcinku jeszcze nie mam wyrobionego zdania, choc widze, ze moje motto zyciowe 'nigdy nie badz zbyt pewnym siebie i walcz do konca' i tu się sprawdza :)

PS jezeli ktos byłby zainteresowany to w najblizszym czasie w pobieralni beda 'emulkowe sciagi' (Rosa!!  :prosi:  :prosi: )
radioactive. dalej zła

*

kuba234567

Solitary 1-3
śro, 12 Lip 2006, 22:56:00
A ja to bym chętnie zobaczył bo z tego co napisaliscie to dopiero jest calkowicie ekstremalne reality show no niele.

*

Offline Mau

• *
  • 598
Solitary 1-3
śro, 12 Lip 2006, 23:40:53
problem polega na tym, ze ja jutro wyjezdzam i dopiero i tak bedzie to dostepne najwczesniej w pon - ale obiecuję, ze to zorobię !

/w razie czego przypomniec mi prosze :P/
radioactive. dalej zła

*

Offline Rosa

• *
  • 1534
Solitary 1-3
Wto, 18 Lip 2006, 14:19:48
http://www.ledreactor.org/index.php?ids=8287
Tu są linki do Solitary.
Najlepiej gdybyscie razem od razu to sciągali to będzie lepiej szło.

*

Offline Mau

• *
  • 598
Solitary 1-3
Wto, 18 Lip 2006, 17:36:24
szczególnie ze jak na razi etylko ty masz :P
ja mam jak na razie 1 i 2, a na razie Rosy (jak sie to odmienia?) nie ma na emułku i i tak dupa blada..

edit: Rosa ma wlaczonego emulka i sie kajam, choc np teraz (12.51) mi pokazuje ze jest odlaczony ... jego komputer nie lubi mojego.
Jakos chetnych do sol nie widze - jakies pojedyncze sztuki w kolejce... bo chyba nikt z tutejszych nie nawal sie garou  :hmm:
radioactive. dalej zła

*

Offline Showmag

• *
  • 8444
Solitary 1-3
Nie, 28 Sty 2007, 15:21:24
Będzie drugi sezon "Solitary"
Telewizja FOX Reality ogłosiła, że wyprodukuje drugi sezon reality show "Solitary". Producenci zapowiadają, że kolejna odsłona widowiska wzniesie uczestników na granice wytrzymałosci.

W "Solitary" ("Samotnik") bierze udział 9 osób, które poddają się całkowitej izolacji od swiata i zostają zamknięte w Samotni. Wszyscy trafiają do oddzielnych komnat, gdzie testuje się ich wytrzymałosć poprzez pozbawienie snu, ciągłe zmiany temperatury, hałas czy błyskające swiatła. Uczestników za wszelką cenę próbuje się doprowadzić do rezygnacji i opuszczenia gry.

Tym razem zawodników czekają jeszcze ostrzejsze cierpienia fizyczne oraz testy psychologiczne, które będą wymagać od nich ekstremalnej tolerancji. Zwycięzca programu - czyli osoba, która wytrwa najdłużej - wygra 50 tysięcy dolarów. "Solitary 2.0" będzie można oglądać podczas tegorocznych wakacji na antenie FOX Reality.

*

Offline Mau

• *
  • 598
Solitary 1-3
Nie, 28 Sty 2007, 16:21:15
moze sol2 bedzie ogladalo wiecej forumowiczów zeby móc podyskutowac :)
radioactive. dalej zła

*

Offline Showmag

• *
  • 8444
Solitary 1-3
Czw, 09 Sie 2007, 20:50:04
Rusza "Solitary 2.0"
W tym tygodniu w USA rusza emisja drugiej edycji kontrowersyjnego reality show "Solitary 2.0". W programie bierze udział 9 osób, które poddają się całkowitej izolacji od swiata i zostają zamknięte w Samotni.

Zawodnicy trafiają do oddzielnych komnat, gdzie testuje się ich wytrzymałosć poprzez pozbawienie snu, ciągłe zmiany temperatury, hałas, czy błyskające swiatła. Uczestników za wszelką cenę próbuje się doprowadzić do rezygnacji i opuszczenia gry. Jednoczesnie mieszkańcy Samotni biorą udział w psychologicznej grze, która sprawdza ich życzliwosć i okrucieństwo. Za zniesienie wszystkich trudnosci i poniżeń, zwycięzca otrzymuje 50 tysięcy dolarów.

W ubiegłą sobotę wyemitowano przedpremierowy epizod: "Droga do Solitary 2.0". Premiera sezonu będzie miała miejsce 11 sierpnia, a na serię złoży się 8 epizodów. Producenci zapowiadają, że kolejna odsłona widowiska wzniesie uczestników na granice wytrzymałosci. Tym razem zawodników czekają jeszcze ostrzejsze cierpienia fizyczne oraz testy psychologiczne, które będą wymagać od nich ekstremalnej tolerancji.