Treasure Hunters

Zaczęty przez Showmag, So, 24 Cze 2006, 00:26:23

joker

:?!:   ale bym sobie poszalał za takie pieniądze :bye:

Pudelek

Nie wiem czy bys sobie tak poszalał bo pieniądze będą wypłacane w formie miesięcznej wypłaty przez ok. 25 lat!
Co do programu to raczej nie będzie drugiej edycji. Oglądalnosć ostatniego odcinka wynosiła 5 milionów widzów, co przy ponad 10 mln widowni reality The Amazing Race to słaby wynik nawet jak na wakacyjny program.

Rosa

BBUS tez ma tylko nieco ponad 5 mln oglądalnosci a doczekal sie 7 edycji. Trzeba pamietac ze to wlasnie lato a nie okres jesienno wiosenny.
Nie ogladalem tego wiec nie wiem czy to dobry program ale z pewnoscia od razu bym go nie skreslal. :pa:

Pudelek

No tak. Ale wyczytałem, że pomimo emisji w wakacje wyniki i tak nie są zadawalająco dobre dla stacji.

igiko

Noo dzis dopiero obejrzalem final...ale kaske dostali...niesamowite...podsumowując program naprawde fajny...niektore odcinki lepsze inne slabsze...ale jednego nie mozna zabrac producentom...byly dobre zagadki skladaly sie w calosc i byly oparte na historii...mam nadzieje ze bedzie 2edycja bo naprawde polubialem ten program
The Amazing Race fan

Rosa

No, ja też dopiero obejrzałem finał  :zabek:

3 mln? Troche przesadzili z kasą. Jesli Survivor i TAR ma nagrodę 1 mln a BBUS 500 tys $ to tutaj raczej nie powinno być więcej niż 500-600.

Mau

rosa gratulacje ze znalazles czas na obejrzenie (pamietajac o tym, ze najszybciej miales :P)
czemu przesadzili? Dobry sponsor po prostu :)

A do tego chłopcy i tak nie zobaczą całosci na raz :)
radioactive. dalej zła

igiko

Tylko po co był finał live...wg mnie nic on nie dał..tylko kwote podali i takie wspomnienia i gadanina...
The Amazing Race fan

Rosa

Kwotę to powinni od razu na początku podać, wtedy by się szum zrobił że oto mamy program o najwyższej puli nagród i może skusili by więcej osob do oglądania tego a tak to para poszła w gwizdek :nie!:

Luxis

I wiadomo cos o kolejnej edycji??
P.S.Kto był sponsorem?? :)

podmark

No nagroda rzeczywiscie olbrzymia i po częscie zgadzam się z Rosą - gdyby podali wczesniej kwotę o jaką walczą uczestnicy podgrzali by trochę atmosferę i podniesli oglądalnosć i całkowicie nie zgodzę się z tym, że nagroda była za duża - jak ich stać, tyle dają...
Polaków, że nie stać to daliby 50 tysięcy  :hahaha: