Show!Time

Zaczęty przez Luxis, So, 18 Mar 2006, 12:09:55

Luxis

Ja bardzo lubię ten program. A z drugiej strony bardzo jestem ciekawy programu SHOW!TIME na Polsacie, które niebawem ruszy... kto tam będzie, i wogóle co to będzie ;) Ale Polsat by strasznie chamsko zrobił dając swój program wtedy kiedy TzG ma TVN czyli 20 w niedziele... :/ osobiscie jednak mysle, żę Polsat da swój nowy program w sobote o 20, a Grasz cz niegrasz się przesunie troche..

podmark

Cytat: "Łuki"Ja bardzo lubię ten program. A z drugiej strony bardzo jestem ciekawy programu SHOW!TIME na Polsacie, które niebawem ruszy... kto tam będzie, i wogóle co to będzie ;) Ale Polsat by strasznie chamsko zrobił dając swój program wtedy kiedy TzG ma TVN czyli 20 w niedziele... :/ osobiscie jednak mysle, żę Polsat da swój nowy program w sobote o 20, a Grasz cz niegrasz się przesunie troche..

Co do "Showtime" to będzie on emitowany w piątki o 20:05.
CytatW przyszły piątek Polsat rozpoczyna emisję nowego programu rozrywkowego "Showtime", którego gospodarzem będzie Piotr Bałtroczyk. W widowisku znane osoby, przy pomocy reżyserów, zmienią się w artystów estrady. "Showtime" będzie łączył występy wokalne, taniec, grę aktorską i kostiumy.
W polskiej edycji programu wystąpi 20 osób - 16 zawodników (m.in. Krzysztof Ibisz, Zygmunt Chajzer, Iwona Guzowska, Dariusz Michalczewski i Ilona Felicjańska) i 4 reżyserów (Olga Lipińska, Janusz Józefowicz, Olaf Lubaszenko i Andrzej Strzelecki).

Marcin Perzyna, dyrektor Impresariatu Polsatu sprawującego nadzór producencki na programem, jest przekonany, że osoby, które widzowie znają z innych ról, teraz zaskoczą poziomem swoich występów i wolą walki o jak najlepszy efekt artystyczny. Pomogą im w tym reżyserzy, choreografowie, nauczyciele spiewu i kostiumolodzy.

Pierwsze cztery odcinki programu będą eliminacjami do półfinału. Wystąpi w nich 16 osób - po 4 w każdym z programów. Każda z nich wraz z przyporządkowanym reżyserem będzie pracowała nad przygotowaniem debiutanckiego występu. Zadaniem reżysera, dysponującego scisle okreslonym budżetem, jest stworzenie w ciągu zaledwie paru tygodni widowiska muzycznego.

W pierwszym odcinku widzowie zobaczą efekty pracy 4 duetów: Agaty Młynarskiej i Andrzeja Strzeleckiego, Iwony Guzowskiej i Olafa Lubaszenko, Marcina Prokopa i Olgi Lipińskiej oraz Zygmunta Chajzera i Janusza Józefowicza.

Z każdego z 4 pierwszych programów do odcinków półfinałowych przejdą po dwie osoby, których występ otrzymał najwyższą liczbę punktów. Osoba pokonująca kolejne etapy programu za każdym razem przygotowuje nowe show, ale z innym reżyserem. Za każdym razem kryterium eliminacji danego występu do kolejnego etapu jest suma punktów jurorów i widzów.

W skład jury wchodzi czwórka reżyserów programu, którzy są autorami poszczególnych występów gwiazd w danym dniu. Dany występ oceniany jest tylko przez trzech reżyserów z wyłączeniem tego, który przygotował oceniane show. Widzowie głosują na najlepszy występ drogą telefoniczną i za pomocą SMS-ów. Zwycięzca każdego odcinka przekaże swoją wygraną - 20 tysięcy złotych - na wybrany cel charytatywny.

Program produkuje Fremantle Polska. Pierwszym krajem, w którym emitowany był "Showtime" była Dania.
Medialink.pl

Luxis

Cytat: "podmark"Co do "Showtime" to będzie on emitowany w piątki o 20:05.
OOO, niespodziewałem się tego. Bo co tu dużo mówić, program będzie miał dużą konkurencje: w TVN - MultiKino , a w TVP2 Załóż Się!, a Jedynce niewiem co leci o tej porze... :talk:
P.S>Ciekawe czy jest jakas nagroda przewidziana dla zwycięzcy - odpowiednik Kryształowej kuli z TzG-??

.

Cytat: "Łuki"Bo co tu dużo mówić, program będzie miał dużą konkurencje: w TVN - MultiKino , a w TVP2 Załóż Się!, a Jedynce niewiem co leci o tej

superkino a nie multikino ;)

slawek

Nie wiem za bardzo o co w tym całym Showtime biega ale z tego co widziałem dzisiaj reklamę to będzie cos w stylu Tańca z gwiazdamia tylko że tam będą spiewać.Guzowska się dzisiaj reklamowała że wystąpi w tym programie.
Sławek

podmark

Cytat: "slawek"Nie wiem za bardzo o co w tym całym Showtime biega ale z tego co widziałem dzisiaj reklamę to będzie cos w stylu Tańca z gwiazdamia tylko że tam będą spiewać.Guzowska się dzisiaj reklamowała że wystąpi w tym programie.

:plask:  Nie tylko spiewać, a również tańczyć - gwiazdy pod okiem reżyserów będą przygotowywać cos w rodzaju musicalu. Potem wystąpią, oceni ich jury (3 reżyserów), ale i tak wszystko pozostanie w rękach widzów.

Showmag

"Show!Time" od piątku w Polsacie

Od najbliższego piątku w Polsacie będzie emitowany nowy program z gatunku reality: "Show!Time". Widowisko narodziło się w Danii, a w Polsce jego produkcją zajmie się Fremantle Polska. W "Show!Time" wystąpią postacie z życia publicznego, które dzięki pomocy reżyserów zamienią się w artystów estrady, łącząc występy wokalne, taniec i grę aktorską. Pomogą im w tym reżyserzy, choreografowie, nauczyciele spiewu i kostiumolodzy. W polskiej edycji wemie udział 16 zawodników (m.in. Agata Młynarska, Dariusz Michalczewski, Dorota Wellman, Ilona Felicjańska, Iwona Guzowska, Karolina Malinowska, Krystyna Czubówna, Krzysztof Ibisz, Marcin Mroczek, Marcin Prokop, Wojciech Brzozowski i Zygmunt Chajzer), którym towarzyszyć będzie 4 reżyserów (Andrzej Strzelecki, Olaf Lubaszenko, Olga Lipińska i Janusz Józefowicz).

W pierwszych czterech epizodach będziemy swiadkami eliminacji do półfinału. W każdym odcinku na żywo wystąpi 4 zawodników, którzy wraz z reżyserem przygotowali własne, debiutanckie widowiska muzyczne. O losie gwiazd decydować będzie jury (trzech reżyserów z wyłączeniem tego, który pomagał w przygotowaniach ocenianego show) oraz widzowie. Po każdym epizodzie do dalszego etapu przejdą dwie osoby, których występ otrzymał najwyższą liczbę punktów. Zwycięzca każdego odcinka otrzyma 20 tysięcy złotych, które będzie mógł przekazać na wybrany cel charytatywny. Podczas następnych spotkań zawodnicy będą pracować nad kolejnymi występami. W wielkim finale o zwycięstwo zawalczą 4 gwiazdy. Polską edycję "Show!Time" poprowadzi Piotr Bałtroczyk. Program emitowany będzie w piątki o 20:05.

[showmag.info]

Axim

A ja uważam, że jesli program ma być prowadzony przez tego zdechlaka co prowadził na TVP1 "Kochamy polskie komedie" to program będzie toczył się powoli i będzie denny. A jak prowadzący będzie zadawał pytania to już w ogóle się wydłuży.

Pudelek

No co Ty. Piotr Bałtroczyk już nie raz swoją osobą i dowcipem uratował niejeden Festiwal w Opolu! Uważam, że już sprawdził się prowadząc takie widowisko.

Luxis

Wg. mnie i tak nieprzebije oglądalnosci Tańca, ale zobacze mimo wszystko dzisiaj to z ciekawosci...
I m.in. z tego powodu, że niema tam dużo prawdziwych gwiazd, w większosci sa to prezenterzy telewizyjni i prezenterki...  program odniesie sredni sukces, ale będzie na bank 2 i 3 edycja co najmniej... ;)
Cytat: "."superkino a nie multikino  
no fakt ;)

alexander

:szok:  :szok:  :szok:  :szok:  :szok:  :szok: Jejuuu jaka lipa!! Marniutko widziałem jak spiewała Młynarska a dwiękowiec latał za nią tak samo kamera  :/ Pozatym słabo nie podoba mi się jest kiepsko, z ciekawosci obejrzse do końca ale za tydzien jujz nie obiecuje...

podmark

Cytat: "alexander"a dwiękowiec latał za nią tak samo kamera

Bo tak była zaplanowana ta scenka - na początku się pudruje, a potem udziela niby spiewanego wywiadu.

Co do programu to totalna lipa - nudne, żałosne widowisko. Uczestnicy do d... , prowadzący się myli a jak ktos z jury zaczyna cos lepszego mówić to on urywa i każe im od razu przyznawać punkty. Realizacja eż kiepska - kamera kilkakrotnie wchodziła w obraz... Przewiduję klęskę na poziomie 2 - 2,5 mln  :boks:

alexander

Odcinek pierwszy około 3 mln a kolejne wahać beda sie miedzy 1-2 mln.  :/ słabizna

joker

przyznam się szczerze, że nie oglądałem, ale po tym co piszecie to nie żałuję :) Polsat na reklamę całkiem sporo kasy wywalił ale chyba to się nie obróci w widownię. Co jak co ale w programach na żywo góruje TVN zaraz póniej TVP a POLSAT w szarym końcu...

alexander

https://showtime.wp.pl/uczestnicy.html  :hmm: Czy to wam cos przypomina?? :?!:  :?!: komplrtnie polsat stracił w moich oczach w 1 i 2 edycji identyczne zdjecia byly w TzG !!!!!!!!!! POLSAT do domuuuuuuuuuu