Menu główne

Agencja

Zaczęty przez podmark, Nd, 12 Lut 2006, 14:55:52

Luxis

Cytat: "podmark"Poza tym ten program miał stworzyć razem z show Szymona poniedziałkowyu wieczór rozrywkowy.
jak dla mnie to stworzył, bo ja nieprzełączam oglądam dalej TVN ;) chyba, że chce mi się spać, to wszystko wyłączam :P

fryz22

Nie wiem wedlug jakich cech wybrali ludzi do programu(glownych bohaterow), bo czy nie dziwi was to ze nie widza ze w swoich przebraniach(kamuflazach) wygladaja jak klauni.
Albo sa podstawieni albo wybierani sa ludzie z malym IQ.

Luxis

ale własnie o to chodzi, żeby wybierać ludzi ... "dziwnych" ;) mi sie to podoba, zreszta nie raz niektórzy sie pytali, czemu ja tak wyglądam, albo czy niebyło innego koloru peruki..
Poza tym, skąd Ci ludzi moga cos wiedzieć o sztuce zmiany wizerunku, skoro prawdopodobnie nikt z nich nie miał nigdy do czynienia z taką formą pracy, czy też telewizji.

fryz22

Jestem za tym zeby wybierac ludzi "dziwnych", ciekawych, ale moim zdaniem z tymi pzrzebierankami przynajmniej niektorzy z uczestnikow powinni sie orientowac ze cos nie gra i ze wygladaja przynajmniej dziwnie.

supperraff

Agencja jest ciekawym pomysłem , mnie osobiscie podobającym się , ale trzeba powiedzieć że jak się czasem ogląda to wierzyć się niechce że ludzie dają się tak wkręcać