The Trip

Zaczęty przez Mook, Pt, 01 Lip 2005, 09:20:40

Mook

Oglądałem chyba brytyjską wersję progreamu. Fajne, dwóch kolesi było co jarali marychę ciągle. ;-)
W sumie chętnie wziąłbym udział w takim RS. Ciekawa przygoda, ale trza mieć duszę "true travellera". ;D

nobody

mam wielka prosbe i mam nadzieje, ze tutaj ktos bedzie w stanie mi pomoc
czy ktokolwiek wie co to za piosenka, ktora pojawiala sie w czolowce the trip na mtv???
:prosi:

Luxis

:buzz: rusza nowa edycja The Trip!! tylko niewiem czy polska, ale chyba nie, bo czytałem na MTV że szukają osób chętnych do The Trip (to pisało po polsku) , a na stronce poswięconej castingowi juz całosc po angielsku i na końcu MTV Europe, a nie MTV Polska...
więc niewiem...

Showmag

jak widac po stronie, to nie bedzie druga polska edycja tego rs

alexander

Ja chetnie wziołbym udział w tym reality show taka podróż z przyjaciółką lub przyjacielem byłoby fajnym przeżyciem :) Mtv będzie emitować Tripa a czy Tvnsieden też?

Showmag

alexander- ten program byl niemal rok temu, a jego emisja juz sie zakonczyla
teraz trwa casting do nowej edycji i szukaja ludzi z calego swiata, ale nie bedzie jej realizowal ani polski oddzial MTV, ani TVNsiedem. emisja programu (podobnie jak inynch reality mtv) bedzie pewnie miala miejsce i u nas w mtv polska

Showmag

Rusza kolejna edycja "The Trip"
Piątek, 11.11.2005, 23:50

W niedzielę, 13 listopada ruszy w Polsce emisja nowej edycji "The Trip"- jednego z najchętniej oglądanych programów typu survival show w Europie i na swiecie. Dotychczas lokalne wersje tego widowiska były emitowane w Ameryce Południowej, Holandii, Niemczech, Rosji i Polsce. W tegorocznej edycji wzięły udział trzy dwuosobowe drużyny z Włoch, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji i Hiszpanii. Wszyscy poznali się dopiero w Polsce- gdyż to tutaj (w Chmielnie koło Gdańska) rozpoczęła się akcja programu. Uczestnikom postanowiono nie mówić gdzie się znajdują, dlatego też do Polski przewieziono ich z zawiązanymi oczami i słuchawkami na uszach. Główne zadanie zawodników polegało na dotarciu- w ciągu 14 dni, na Ibizę, odnajdując uprzednio konkretne miejsca w Polsce, Czechach, Niemczech czy Francji. Aby dodatkowo utrudnić wykonanie zadania, drużyny zostały pozbawione takich przedmiotów jak telefony komórkowe, pieniądze, karty kredytowe i mapy. Uczestnicy "The Trip" dysponowali jedynie plecakami z podstawowym wyposażeniem: ubraniami, latarkami i spiworami. Dla zwycięzców przewidziano nagrodę wynoszącą 10 tysięcy euro. Reality show można będzie oglądać w każdą niedzielę o 18:00 w MTV Polska.

[MTV Polska]