My Big Fat Obnoxious Fiance

Zaczęty przez podmark, Cz, 20 Paź 2005, 17:24:07

joker

jak zwykle porę emisji wybrali chyba tylko dla zapełnienia ramówki, ale dobre i to, bo mi zawsze wyleciało z głowy gdy leciał na TV4.

podmark

Wspominałem już Wam o lokalnej edycji tego programu we Francji. A oto jak wyglądał tamtejszy narzeczony :)


Moim skromnym zdaniem, amerykański był bardziej oblesny...

World Idol

Moim zdaniem, ten program to swietny reality show, ale chyba nie ma sensu robić kolejnych edycji :) Wspaniali bohaterowie, główna bohaterka przesłodka, ciekawe reakcje - niemal idealny RS :zabek:

joker

ten w amerykańskiej edycji jak się trochę ogarnął to nie był taki straszny - ten mi się wydaje gorszy.

Pudelek

Nie wiem czy wszyscy pamietaj jak Randi mówiła, że jest nauczycielką. Jednak dziewczyna nie wspomniała, że pracuje w szkole katolickiej  :los: . (To był jej pierwszy rok pracy. Aby nagrać program musiała wziąć bezpłatny urlop). No i oczywiscie w związku z jej udziałem w tak szokującym i niemoralnym show po miesiącu od powrotu do pracy musiała zrezygnować pod naciskiem niezadowolonego dyrektora. Jednakże Randy nie planuje rezygnować z kariery nauczyciela  :los: .

Kardines

Wygrała tyle $ to może sobie na jakis czas pracę odpuscić :]

alexander

Ale na naprawdę krótki czas.... Pieniądze szybko się rozchodzą!


chatiflatt

"Narzeczony dla mamony" to rs, który oglądam za każdym razem kiedy pojawia się w tv. Powstały również jego zagraniczne edycje, o których już wspominaliście. Uaktualniam listę.

Niemiecki "Mein großer, dicker, peinlicher Verlobter" (2004)



Francuski "Mon incroyable fiancé" (2005)


"Mon incroyable fiancé 2" (2009)
W drugiej edycji heteroseksualny mężczyzna Christopher miał za zadanie przekonać rodzinę, że jest gejem i nakłonić ich do przyjazdu na ślub z Emerykiem, aktorem. Chłopak dobrnął do końca, wczuł się w rolę i wygrał 100 tys. euro.

(Christopher po prawo)

Holenderski "Mijn vieze vette vervelende verloofde" (jesień 2012)
Bohaterką była uczestniczka "X Factora".
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston