Gejowski reality show

Zaczęty przez Showmag, Śr, 02 Lut 2005, 00:46:18

Showmag

Poszukiwania gejów do reality show
Sroda, 2 lutego 2005, godzina 00:44

Firma Endemol-Neovistion poszukuje chętnych do wzięcia udziału w polskiej edycji nowego programu telewizyjnego. Poszukiwani są geje w wieku od 18 do 45 lat, którzy nie boją się przyznać przed kamerą, że są homoseksualistami. Aby wziąć udział w castingu należy wysłać na adres mailowy kilka słów o sobie oraz zdjęcie. Wybrane osoby wezmą udział w nowym programie typu reality show, polegającym na zgadywaniu, kto jest gejem, a kto osobą heteroseksualną. Dla osób biorących udział w widowisku przewidziano nagrody. Jak na razie nie wiadomo, czy program powstanie. Wszystko zależy od tego, czy wystarczająco wielu gejów będzie chciało wziąć udział w zabawie.

[showmag.info]

Showmag

troche czasu juz minelo od umieszczenia tego newsa...
kolejny program, ktory nie powstal :)

podmark

A tak w ogóle to jak poszukiwano tych kandydatów ?? Na stronie internetowej tylko ?? Bo jeżeli tak, to była mała szanasa na znalezienie kandydatów. Mogli dać jeszcze info o castingu w telewizji mającej wyemitować program.

Pudelek

Swego  czasu do "Ciau Darwin" też poszukiwali osób homoseksualnych. Miał być starcie homo vs hetero. Ale nic nie wyszło. Wcale się nie dziwię. Kto będzie się narażał sąsiadom.  Jeszcze nawet nie wiadomo w imię czego...

alexander

Szkoda byłoby smiesznie :) Fajny pomysl ale czemu ciągle geje a nie nop. lesbijki  :kreci:

Luxis

no własnie to dziwne... ale przecież osoby homoseksualne to geje i lesbijki, a nie tylko geje, więc Homo vs. hetero, tam by było i oni i one...
Ale kto by chciał dla beki mógł by w tym uczestniczyc, mógł by tam siedziec, ale niebył by gejem czy lesbijką... tylko że u nas w Polskce nie ma jeszcxze oczywiscie tolerancji, więc o czym my tu mówimy, Polska jest zacofana i jeszcze długo bedzie... no chyba, że ktos cos zrobi w tej sprawie, w co wątpię...
ja jestem tolerancyjny, i żal mi tych ludzi, z powodu braku zrozumienia wsród nie wszystkich, ale wiekszosci polaków...

mats16

ciekawy pomysł szkoda że nie wypał :(

Kamil

ciekawy jestem która telewizja by to kupiła... stawiałbym raczej na polsat.
swoją drogą fajne reality by mogło być

Justysia17

ehmm...nawet bym nie chciała czegos takiego oglądać...nie mam nic do gejów, ale taki program... :nie!:

Pudelek

Cytat: "Kamil"ciekawy jestem która telewizja by to kupiła...

Może Telewizja Trwam  :devil: ?!

Luxis


alvaro

myslę że taki program by u nas nie przeszadł, początkowo wysoka oglądalnosć dzięki skandalowi a potem nuda... moim zdaniem lepsza propozycja to zrobienie cos na wzór Wszystko o Miriam tylko że z facetem jako nagroda :D

stroz85

Dobrze, ze ten program nie powstal... jestem tolerancyjny ale w naszym kraju spotkal by on sie z duza fala krytki... juz widze Ojca Dyrektora jak na antenie buntuje swoje legiony moherowych beretow..

voytasss

Cytat: "Luxis"no własnie to dziwne... ale przecież osoby homoseksualne to geje i lesbijki, a nie tylko geje, więc Homo vs. hetero, tam by było i oni i one...
Ale kto by chciał dla beki mógł by w tym uczestniczyc, mógł by tam siedziec, ale niebył by gejem czy lesbijką... tylko że u nas w Polskce nie ma jeszcxze oczywiscie tolerancji, więc o czym my tu mówimy, Polska jest zacofana i jeszcze długo bedzie... no chyba, że ktos cos zrobi w tej sprawie, w co wątpię...
ja jestem tolerancyjny, i żal mi tych ludzi, z powodu braku zrozumienia wsród nie wszystkich, ale wiekszosci polaków...

no bo niektorzy uwazaja ze bycie lesbijka to cos nromalnego ;p

faceci czesto jaraja sie widokiem liżacych sie lasek...

a geje - homoseksualisci sa brani za najgorsze zlo tego swiata... taka jest chora POLSKA rzeczywistosc ŻAL ;p

Luxis

no co prawda to prawda, większosci brak tolerancji niestety...
P.S.Wojtasss nie masz polskich znaków? ;)