The Swan

 • 6 odpowiedzi
 • 6803 wyświetleń
*

Offline podmark

 • *
 • 2445
The Swan
Pią, 23 Wrz 2005, 14:07:00
Po sukcesie cyklu "Chcę być piękna" TV4 zaprezentuje kolejny program tego typu, tym razem w wersji amerykańskiej. "Łabędziem być..." łączy zalety programów typu "makeover show" (których tematem jest zmiana wyglądu fizycznego), "starting over show" (ukazujących zmianę stylu życia bohaterów) oraz klasycznych wyborów najpiękniejszej kobiety.

Wszystkie te wątki składają się bowiem na kształt i atrakcyjnosć tego programu. Uczestniczki programu - kobiety, które ugrzęzły w codziennosci życia - poprzez serię różnorodnych zabiegów odzyskują wiarę w siebie i urodę, przechodząc niesamowitą fizyczną, psychiczną i emocjonalną przemianę. Po zakończeniu pracy ze wszystkimi bohaterkami następuje kulminacja programu: wybór najpiękniejszej uczestniczki - jednej kobiety, na której głowie zabłysnie korona Miss programu.

Każda z osiemnastu uczestniczek podczas trwania programu otrzyma do pomocy osobny zespół specjalistów - osobistego trenera, chirurga plastycznego, terapeutę, stomatologa, protetyka dentystycznego i stylistę - którzy opracują indywidualny program zmian, a następnie będą wspólnie pracować nad stworzeniem perfekcyjnego wizerunku przydzielonej im uczestniczki.

Każdy z pierwszych dziewięciu odcinków poswięcony jest prezentacji dwóch bohaterek i ukazuje trwający trzy miesiące proces przemiany - od początkowego obozu przygotowawczego, poprzez diety, terapie i operacje, aż do momentu, kiedy specjalisci stwierdzają, ze ich praca jest skończona. Każdy z tych odcinków kończy się finałową prezentacją uczestniczki - w tym momencie następuje pełna emocji scena, w której bohaterka po raz pierwszy od trzech miesięcy będzie mogła zobaczyć się w lustrze.

Po zakończeniu prezentacji wszystkich osiemnastu kandydatek, w ostatnim, dziesiątym, trwającym dwie godziny odcinku, następuje wybór ajpiękniejszej uczestniczki programu podczas wielkiej gali, porównywalnej jedynie do wyborów Miss.


medialink.pl

*

Offline Showmag

 • *
 • 8444
  • http://www.showmag.info
The Swan 1-2 (Łabędziem być...)
Pią, 30 Wrz 2005, 17:42:44
"The Swan" w TV4
Piąte, 30.09.2005, 17:40

TV4 zaprezentuje widzom kolejny amerykański reality show. Tym razem będzie to program "Łabędziem być", którego oryginalny tytuł brzmi "The Swan". W widowisku opartym na licencji Fremantle Media, 16 kobiet poddaje się wielkiej transformacji fizycznej, psychicznej i emocjonalnej. Każdej z pań zostaje przydzielony terapeuta, trener, stomatolog, stylista i... chirurg plastyczny. Wszyscy pracują razem, aby stworzyć nowe, unikalne wizerunki uczestniczek. W czasie trzymiesięcznego okresu realizacji programu, panie nie mogą zobaczyć swoich nowych, poprawionych chirurgicznie twarzy. W finale widowiska, każda z kobiet poznaje swoje nowe oblicze. Wyłoniona zostaje także najpiękniejsza uczestniczka. Reality show składa się z 9 epizodów i w Stanach Zjednoczonych był emitowany od 29 marca do 25 maja 2004 roku w stacji telewizyjnej FOX. Każdy z odcinków oglądało ponad 9 milionów widzów. Producenci programu chcieli udowodnić, że każde- nawet najbrzydsze kaczątko, można zmienić w pięknego łabędzia.

[showmag.info]

*

alexander

The Swan 1-2 (Łabędziem być...)
Sob, 01 Paź 2005, 22:29:58
Kiedy i o której godziie emitowany bedzie program

*

Offline Showmag

 • *
 • 8444
  • http://www.showmag.info
The Swan 1-2 (Łabędziem być...)
Pon, 03 Paź 2005, 00:08:06
"The Swan" od 12 padziernika w TV4
Wtorek, 04.10.2005

Znana jest już data rozpoczęcia w Polsce emisji amerykańskiego reality show "The Swan". Program emitowany będzie w TV4 w każdą srodę o 21:50, począwszy od 12 padziernika. Przypomnijmy, że "Łabędziem być" to widowisko, w którym 16 kobiet poddaje się wielkiej transformacji fizycznej, psychicznej i emocjonalnej. Każdej z pań zostaje przydzielony terapeuta, trener, stomatolog, stylista i chirurg plastyczny. Wszyscy pracują razem, aby stworzyć nowe, unikalne wizerunki uczestniczek. W czasie trzymiesięcznego okresu realizacji reality show, panie nie mogą zobaczyć swoich nowych, poprawionych chirurgicznie twarzy. Producenci  programu chcieli udowodnić, że każde- nawet najbrzydsze kaczątko, można zmienić w pięknego łabędzia. "The Swan" zastąpi w TV4 holenderski program "Make me Beautiful" ("Chcę być piękna"), którego ostatni odcinek zostanie wyemitowany 5 padziernika.

[showmag.info]

*

alexander

SWAm
Pon, 03 Paź 2005, 12:07:06
Adminie bo niechce mi się szukać w internecie i nie wiem ile Swan ma odcinków a jestem ciekaw i czy była tylko 1 edycja czy było więcej!!??

*

Offline Pudelek

 • *
 • 3021
  • http://www.amazingrace.cba.pl/
The Swan 1-2 (Łabędziem być...)
Pon, 03 Paź 2005, 17:21:36
W przedostatniej wypowiedzi Admina pisało przecież, że program się składa z 9 epizodów! ! !

*

alexander

Wielki Finał
Czw, 08 Gru 2005, 15:16:43
Wczoraj o 21:50 na antenie TV4 wyemitowano pierwszą częsć wielkiego finału programu The Swan. W wielkim finale udział wzieły dziewczyny które przeszły niesamowitą metamorfoze w tej częsći pokazały się w strojach wieczorowych. Jurodrzy przyznawali im noty trzymały się one w granicach 7.7-9.9. Druga częsć wielkiego finału czyli stroje kąpielowe i bielizna już w najbliższą srode o 21:00 !! UWAGA zmiana godziny o 21:00 a nie jak wczesniej 21:50!