Extreme Makeover: Home Edition

Zaczęty przez Showmag, Pt, 16 Wrz 2005, 09:23:54

Rosa

Cytat: "podmark"
Cytat: "alexander"Ale sądze ,że nie jestesmy na tyle bogaci zeby z "rudery" zrobić pałac.

Jesli Norwegów stać, to nas też by było !!! Poza tym można by zrobić tak jak w Norwegii - znależć mnóstwo sponsorów i już  :yeah:
Porównujesz nas do Norwegii :hmm:  :szok:
Ich to do Szwajcarii należy porównywać.

Pudelek

U nas w kraju, to maksymalnie stać ich na remont jednego pokoju (tak jak w "Kto was tak urządził"), a nie całego domu. I to wliczając już w to dzieło pomoc sponsorów!

alexander

Pikachu ma racje, nie jestesmy tacy bogaci żeby budować sobie od tak domki! A może wybierzemy na prezydenta Henrykę Bochniarz :) Zachęcam do głosowania na tą panią :P

podmark

Cytat: "alexander"Pikachu ma racje, nie jestesmy tacy bogaci żeby budować sobie od tak domki! A może wybierzemy na prezydenta Henrykę Bochniarz :) Zachęcam do głosowania na tą panią :P


Ale Alexander - bez polityki proszę... :) Poza tym mogliby zrobić program "Extreme Makeover: Politic Edition", gdzie pokazywanoby zmiany zachodzący w danych państwach po wyborze nowego prezydenta lub rządu. Łeee - głupi pomysł  :vomit: .

alexander

fajnyn pomysl podmark nawet mogliby zrobic codziennie na zywo bo oni codziennie zmieniaja sobie wystroje domow z nudow moim zajeciem jest sluchanie muzyki a ich kupowanie nowych samochodow, domow :D

Pudelek

Skoro myslimy o politykach i programie budowlanym. To nie lepiej zrobić metamorfozę domu rękoma polityków. Wreszcie zrobiliby cos pożytecznego, no i niektórzy ludzie by się może do nich przekonali.  :yeah:

podmark

Cytat: "Pikachu"Skoro myslimy o politykach i programie budowlanym. To nie lepiej zrobić metamorfozę domu rękoma polityków. Wreszcie zrobiliby cos pożytecznego, no i niektórzy ludzie by się może do nich przekonali.

Na początku program "Extreme Makeover" wcale nie dotyczył przebudowy domów, tylko zmiany wizerunku kobiet (Club - godzina 21:00 - od wtorku do piątku), ale póniej postanowiono zmieniać domy i trak wyszło. Więc mogliby też zrobić edycję o zmianach zachodzącyh nie w jednym domu, a w całym państwie (tylko jest to nierealne:))

podmark

No i dzisiaj był kolejny fajowy odcinek "Domu nie do poznania". Najlepsza była sama bohaterka - słodka Alicia, czy jakos tak :) Ona -mimo wieku- pomagała tylu potrzebującym ludziom - no po prostu szacuneczek dla tej babki. Program ten, jako jedyny nie nudzi mi się po kilku minutach i z niecierpliwoscią czekam na finał przebudowy. Mam nadzieję, że TV4 kupi kolejne odcinki tego programu.

Pudelek

Dziwią mnie te wszystkie pozytywne komentarze dotyczące tego programu i dosć wysoka oglądalnosć.
Dla mnie  to szczyt nudy. Nie udało mi się nigdy obejrzeć całego odcinka. Nie miałem cierpliwosci. Może dlatego, że niezbyt interesują mnie programy w stylu "Dekoratornia". Program zupełnie nie umywa się do naprawdę ciekawych rs TV4: "Nacji korporacji" i "Narzeczonego dla mamony".
Jedynym plusem jest efekt; ekstrawagancja przemienionego domu i przede wszystkim zadowolenie ludzi w nim mieszkających.

Luxis

Ogladałem dzis jeden odcinek na polsacie już i musze ja zas z kolei powiedziec, że jest super!!! Wczesniej oglądałem tylko urywaki na TV4, i żałuję, że nigdy całego, naprawde fajny program!!! I niezgadzam sie w tej kwestii z Pikachu, ale każdy ma swoje upodobania ;P

podmark

Chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz - nie wiem , czy wiecie, ale wyemitowany w ostatnią sobotę "Dom nie do poznania" oglądało ponad 2 mln osób  :buzz: Warto zauważyć, że o godzinie 14:00 jest to wynik rewelacyjny. Cos mi mówi, że już po wakacjach możemy się spodziewać... polskiej wersji "EM - Home Edition". Ale by było fajnie.

alexander

Ja sie nie zgłosze bo mieszkam w bloku :D hehehe ale zawsze moge zglosci babcię :)

joker

Cytat: "podmark"Cos mi mówi, że już po wakacjach możemy się spodziewać... polskiej wersji "EM - Home Edition". Ale by było fajnie.
Dobra dobra, wróćmy na ziemię! - TO POLSKA - nas nie stać na takie programy!! A po za tym czy dla 2 mln publicznosci Polsat chciałby ryzykować tyle kasy?!

podmark

Cytat: "joker"Dobra dobra, wróćmy na ziemię! - TO POLSKA - nas nie stać na takie programy!! A po za tym czy dla 2 mln publicznosci Polsat chciałby ryzykować tyle kasy?!

Gdyby znaleli dobrych sponsorów (Praktiker, fabryki sklepowe itp.) to wcale nie wydaliby dużo kasy. A kto pwiedział, że dla 2 mln ??  :plask:  Taki wynik to oni notują w sobotnie popołudnia (o 14:00), gdyby zmienili godzinę emisji i dali go w prime time to program mógłby co najmneij podwoić swoją oglądalnosć. A dla 4 mln to już warto produkować !

World Idol

Trzeba przyznać, że przeróbki domów w tym programie są rewelacyjne. Osoby, które to robią to naprawdę prawdziwi specjalisci. Jednak program jako taki bardzo mnie denerwuje. Jest przesłodzony i niedobrze mi się robi, kiedy odwalają sceny w stylu (UWAGA - autentyczny cytat z programu!): "Boże, dziękuję Ci za telewizję ABC". :?!: Niektórzy to nie znają granicy między dobrocią a tandetą.