My Big Fat Obnoxious Boss

Zaczęty przez Showmag, Cz, 08 Wrz 2005, 17:23:30

Pudelek

Takiego szefa to zawsze można przekupić  :devil:  ... bananem oczywiscie  :zabek: .

ert

no i niestety juz koniec tego programu :( to był jeden z najciekawszych r-s emitowanych w Polsce :)
a co do zwyciężczyni Annette Dziamba, to może być poskiego pochodzenia ... ze względu na nazwisko, a także miała t-shirt z napisaem "POLSKA" :P

Kotelet

Tez ten "tiszert" zauwazylem w jednym z odcinkow^^ Jeszcze to nazwisko... xP Program ciekawey bardzo i jeszcze ten szef! Jednak lepiej byloby jak by wszyscy uczestnicy przyjechali i razem sie dowiedzieli prawdy XP Jednak biuro za male dla nich wszystkich by bylo xD Wiecej takich programow!

alexander

Kto mi napisze kim był szef i co wygrałqa zwycięzczyni??

Showmag

alexander, zajrzyj na poprzednią stronę tego tematu.

podmark

POlsat już przechodzi samych siebie. Niedosc, że wziął teleturniej "Daję słowo" dla zapchania swojej ramówki, to jeszcze będzie pokazywac ten program, tylko pod inną nazwą - bardziej zbliżoną do oryginału "Mój wredny, tłusty szef" (czy jakos tak). Program będzie emitowany w niedziele o 23:00. Aha - w soboty o 14:00 będą poikazywac "Dom nie do poznania" :plask:  :nie!:

Kotelet

Widocznie Dom nie do Poznania i Szef sprawdzila sie w TV4 i polsta chce pokazac programy wiekszej publicznosci liczac na ogladalnosc, nie dziwie sie im zreszta!

Pudelek

Również zauważyłem, że Polsat kradnie najciekawsze elementy ramówki TV4. Na szczęscie to tylko powtórki bo godzina emisji (nie licząc teleturnieju "Daje słowo") jest zdecydowanie mniej ciekawa niż w Tv4.

Michał

Admin wiesz kto wygrał program "Mój tłusty, wstrętny szef"

podmark

Cytat: "Michał"Admin wiesz kto wygrał program "Mój tłusty, wstrętny szef"

To wie nie tylko Admin, ale także userzy dokładniej czytają to forum... No chyba, że Ty myslisz, że ten program jest emitowany w naszym kraju... co jest rezolutną bzdurą :P

Pudelek

TV 4 znów emituje ten zabawny reality od poniedziałku do piatku o 17.55 tym razem pod tytułem "Mój wstrętny, tłusty szef", (czyli takim samym jak w Polsacie).

joker

Pewnie już o tym wiedzieliscie, ale ja dopiero dzisiaj na to wpadłem, a na forum chyba nie było wpsomniane - zwyciężczyni programu (Annette Dziamba) jest z pochodzenia w połowie Polką (w drugiej połowie Ukrainką) - tak w każdym razie można wyczytać na jej stronie

chatiflatt

Annette Dziamba jest obecnie fotomodelką, a pozuje do magazynów dla panów. Oto Anetka po "drobnym" retuszu photoshopem. Reszta zdjęć tutaj: https://rebodybuilding.com/forum/extreme-fitness-babes/15972-annette-dziamba.html  :devil:

"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston