Misja Martyna

Zaczęty przez alexander, Wt, 30 Sie 2005, 19:13:16

Showmag

Na pustyni zapali swieczkę dla Rafała
Martyna Wojciechowska (34 l.) Wszystkich Swiętych spędzi na pustyni. - Jestem poza zasięgiem cywilizacji, telefony na szczęscie szybko przestają tu działać - powiedziała dziennikarka.
Rok temu w nocy z 17 na 18 padziernika w trakcie kręcenia "Misji Martyny" w Islandii, Martyna przeżyła wypadek samochodowy. Zginął w nim jej przyjaciel operator, Rafał Łukaszewicz ( 34 l.). Martyna nawet w w Maroku nie zapomniała o nim.
- Tu nie obchodzi się Zaduszek, to kraj muzułmański - powiedziała. - Ciepło wspomnimy Rafała i zapalimy dla niego swieczkę.
Z grupą finalistów kolejnej edycji "Misji Martyny" Martyna wyjechała wczoraj z Casablanki w podróż po Maroku. - Przedzieramy się przez pustynię. Będziemy nocować w wiosce Beduinów - mówi. - Ale w przyszłym tygodniu będę w kraju - dodaje.

[Monika Dąbrowska, Super Express]

Luxis

Coraz bardziej się przekonuję do tego programu, super realizacja, ogólnie spoko programik ;)
Ostatni odcinek był bardzo ciekawy o Meksyku, uważam ten program za udany i ciekawy ;P ;)
P.S.Ma ktos może info jaką ma oglądalnosć i jaki udział w rynku?

Kamil

program super, trafiam na niego tylko czasami przypadkiem, ale podoba mi się :)

roksana

ja tez na nigo trafiam przypadkiem ale naprawde bardzo ciekawe rzeczy tam są.super program!

fryz22

Program ogólnie jest dobry, ale drażni mnie czasami, ze widac golym okiem, ze jakas scene nagrywali z 10 razy
Powinni bardziej postawic na naturalnosc i pokazywac wszystki sytuacje w jakich sie znalazla Martyna w 100 procentach autentycznie

Pudelek

Martyna Wojciechowska aktualnie uczestniczy w wyprawie na Mount Everest  :yeah: .
Na TVN Meteo widziałem wywiad z jej mamą, która mówiła m. in. o przygotowaniach do tej wyprawy. Martyna jest oczywiscie jedyną kobietą, która bierze udział w tej wyprawie.

Axim

Podobno mają jakies problemy tam na Mount Everest ale dokładnie to nie wiadomo o co chodzi bo Martyna mówi, że są w miejscu gdzie lawina ich nie dosięgnie a więc nie wiadomo jakie to problemy bo niezbyt jasno jest to powiedziane.

podmark

Po prostu trafili na burzę snieżną i nie mają jak wrócić do bazy - siedzą w namiotach i może zabraknąć im prowiantu. Martyna powiedziała, że co chwila słyszy trzask schodzących lawin, ale na szczęscie nie dosięgną ich.

Luxis

3mam kciuki z całej siły żeby ta wyprawa się udała ;)

slawek

Ja również 3mam kciuki za Martynę bo z Niej to jest kobietka żądna przygód. Słucham na tvnmeteo relacji i mam nadzieję że wejdzie na ten szczyt !!!
Sławek

Pudelek

Agencja towarzyska reklamuje się zdjęciem Martyny Wojciechowskiej!

Wrocławska agencja towarzyska Ania zamiesciła zdjęcie znanej dziennikarki Martyny Wojciechowskiej na swojej stronie internetowej, reklamującej erotyczne usługi "bezpruderyjnych" pań. Zdjęcie pochodzi z sesji magazynu CKM, do której Martyna pozowała w 2002 roku.

Dziennikarze Super Expressu odwiedzili agencję mieszczącą się w pobliżu centrum Wrocławia. A ta jest? - zapytał jeden z reporterów, pokazując wydrukowany z internetu wizerunek Martyny. Oczywiscie, że jest - odpowiedziała kobieta, która otworzyła drzwi.Kiedy dowiedziała się, że ma do czynienia z prasą, odmówiła dalszej rozmowy.

Menedżerka Martyny, Anna Wróblewska, potwierdza, że wizerunek dziennikarki bywa "nadużywany":

Kiedys w jednej ze szkół nauczycielka kazała dzieciom przygotować referat o podróżach Martyny. Potem zadzwoniła do mnie, informując, że gdy w przeglądarkę Google wpisze się nazwisko Wojciechowska, wyskakują liczne strony, niekoniecznie związane z jej wyprawami.

pudelek.pl

Dzieci zapewne jeszcze z większym zapałem szukały materiałów o Martynie! :los:

Luxis

słyszałem o tym, masakra :/ dzisiaj Martyna miała telefoniczną rozmowe z DDTVN i tam się wypowiadała na powyższy temat

Kuba 942

W soboty i niedziele na TVN7 od pewnego czasu można oglądać powtórki Misja Martyna - extra :)
Mam nadzieję, że podtrzymując pasmo powtórkowe przygodowych reality na Siódemce ujrzymy Wyprawę Robinson, i Agenta (marzenia...)

Niedługo też (jesienią) na TVN-ie powinien pojawić się nowy program Martyny Wojciechowskiej Kobieta na krańcu świata.

kokosanka

Nadal powtarzaja Martyne :)
Bardzo dobrze,lubie ten program.... :devil:

Dejmian77

Super był ten program, tak samo jak "Kobieta na krańcu świata".  :D:D:D