Fear Factor - Nieustraszeni

Zaczęty przez Showmag, Nd, 24 Paź 2004, 15:45:53


podmark

W maju Czwórka przypomni polską edycję "Fear Factor". "Nieustraszeni" nadawani będą od 7 maja, w środy o 21:00 i w piątki o 22:05 (powtórka odcinka środowego).

slawek

Chętnie obejrzę i porównam bo za pierwszym razem nie miałem tej przyjemności.
Sławek

chatiflatt

Sławek, nie ma co oglądać, szkoda czasu  :devil:
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

maniakTV

Cytat: chatiflatt w Nd, 27 Kwi 2008, 21:48:02
Sławek, nie ma co oglądać, szkoda czasu  :devil:

To była porada experta. :D :D I słuszna. :)  Polska wersja była w porównaniu do Amerykańskiej uboga [jeżeli tak to mogę nazwać]...
***
Zdawałoby się, że TV4 po zmianie wizerunku odetnie się od powtórek Polsatu jednak to dopiero początek. :devil: Jest Idol, teraz Fear Factor a co następne w składzie powtórek ze stacji Solorza? :) Zamiast tworzyć własne formaty to biorą odpadki z Polsatu... Ale cóż zobaczymy jak to się potoczy z Czwórką w okresie jesiennym... ;)
Sorry za lekki off. ;) :)

slawek

O experci :) skoro tak stawiacie sprawę to może jednak rzeczywiście sobie odpuszczę.
Sławek

maniakTV

Zawsze możesz zobaczyć i ocenić na forum [ nic się nie stanie :devil: ]. Zależy czy komuś się podoba czy nie. Mnie osobiście średnio.

ixa86

 Nie dowiesz się czy "experci" mają rację, jeżeli sami nie zobaczysz   :los:
Oglądałam tą polską wersyjkę ale, że było to daaawno nic już nie pamiętam - jedynie to, że zachwycona nie byłam:jump:

chatiflatt

Roman nie sprawdził się kompletnie w roli prowadzącego. Lepszy by był nawet Dowbor, bo on za pieniądze pokazuje jakieś emocje przed kamerą. A Roman to Roman.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

maniakTV

A Ibisz :D ? Żart... :D Dobrze, że go nie wsadzili do tej roli.  Z dwojga złego wolałem Romka. Ale powtórkę obejrzę... ;) Po to aby ponarzekać na wykonanie na przykład. :D No i poobserwuje to na spokojnie... Ciekawe czy wytrzymam 10 minut? [przesada wiem]. :P

PS. Chati - fajny avatar :los:

Pudelek

Chyba trochę przesadzacie. Jak na polskie warunki program był niezły, a co najważniejsze wzbudzał jakieś emocje. Nie był nudny jak "Granice strachu". Jeśli trafię na ten program to go ponownie obejrzę.