Menu główne

Uwaga! Hotel

Zaczęty przez Pudelek, Pt, 12 Sie 2005, 12:34:12

Pudelek

co do tego ostatniego "Paradise Hotel" to nie jest to prowadzony przez Skibę w Polsce "Uwaga Hotel"?

podmark

Cytat: "Pikachu"A co do tego ostatniego "Paradise Hotel" to nie jest to prowadzony przez Skibę w Polsce "Uwaga Hotel"?

Nie, to zupełnie inne programy. "Uwaga Hotel" było realizowane w górach,a tamto jest gdzies nad morzem, w ciepłych krajach. Tamto nieco przypomina chyba "Bar" - zadaniem ucvzestników jest osiągnięcie sukcesu finansowego.

Pudelek

No wiesz, nie zdziwiłbym się gdyby TV4 nagrał "Uwaga Hotel 2 " tym razem nad morzem, a "Uwaga Hotel 3" na Mazurach  :los: .

podmark

Cytat: "Pikachu"No wiesz, nie zdziwiłbym się gdyby TV4 nagrał "Uwaga Hotel 2 " tym razem nad morzem, a "Uwaga Hotel 3" na Mazurach  :los: .

"Uwaga Hotel" to był program tylko na jeden sezon. Od powodzenia tego programu zależało to, by zachować tajemnice o realizacji. Nie będzie pewnie drugiej edycji bo:
po pierwsze: program nie miał rekordowej oglądalnosci
po drugie: nikt już by sie nie nabrał na takie zaproszenie do hotelu i tam dziwne sytuacje.

2iomus

No racja,nikt nie jest glupi zreszta mogliby kogos innego zaprosic do provvadzenia programu niz Skibe...moze chlop z jajami ale TV to raczej nie biznes dla niego,niech sie chlopina zajmie svvoim "BigCycem" ;)

Pudelek

A ja lubię Skibę i uważam, że nadaje się do TV . Swego czasu uwielbiałem program z jego udziałem - Lalamido.

podmark

Ja tam Skiby nie lubię, a i cały ten program był pomyłką - zamiast tego beznadziejnego gadania mogli pokazywać więcej scen z hotelu. A tak swoją drogą, to się zastanawiam , na jakiej zasadzie Ci uczestnicy byli wkręcani przez bliskich ?? Przecież na antenie Polsatu nigdy nie było ogłoszenia typu "Zrób dowcip bliskim osobom". Całkowicie tego nie łapię...