The Farm

Zaczęty przez Luxis, Wt, 09 Sie 2005, 00:30:00

Luxis

Tu możecie pisać wszystko o Farmie na swiecie, bo widze, że w temacie "The Farm" w Polsce jest dużo wątków zagranicznych... także pisać pisać i jeszcze raz pisać... ;P ;)

podmark

The Farm - sukces w Libanie

Udziały stacji LBC podczas pierwszej emisji wyniosły aż 60,8 %, a teraz - po 5 tygodniach - udziały utzrymują się na około 45 % poziomie.  Program ten został już sprzedany do 51 krajów i w każdym odnosi olbrzymie sukcesy.

alexander

Czekamy na polską edycje The Farm, być może pojawi się w ramówce 2006 lub 2007 miejmy nadzieje ,że taki show pokaże polsat lub TVN chyba  ,że zainwestuje jeszcze raz TVP1 ale chyba nie ... Więc mam nadzieje na Farme w polsce :)

Luxis

tak, ja też, i wydaje mi sie że przyszły rok dla TVN jest już gotowy, bo mają królestwo, ale na POLSACIE powinno się cos pokazać nowego, może je kupią, skoro od tej samej firmy bar kupili? ;)

alexander

Ktom pierwszy ten lepszy ... Szykuje się walka o ten reality czy raczej nikt o nim nie pamięta? Jak to w końcu jest bo ja już naprawde nie wiem co z tą telewizją. Zdaje mi się ,że musimy chyba jako forumowicze założyć jakis kanał telewizyjny :P :los:  :los:  :los:

Luxis

Jestem za!!! Np. Show TV, bo Real TV i Reality Tv już są.

podmark

Cytat: "Łuki"Jestem za!!! Np. Show TV, bo Real TV i Reality Tv już są.


Mielismy tu prowadzić dyskusje na temat programu "The Farm", a przeniosło się na temat otwarcia stacji telewizyjnej. Trzeba pamiętać, że na kanale Reality... nie może być ciągle programów typu "Big Brother", czy "Bar", bo ludzie by stracili wątek, gdyby o
18:00 leciały "Amazonki - new edition"
19:00 - "Bar 44"
20:00 - "New Big Brother"
21:00 - Wyspa Pokus
22:00 - Niesamowity Wyscig

Ludziom trzeba by było zaproponować różnego rodzaju programy. Np. BB, Wyspa Pokus, a nie 4 programy, których uczestnicy są zamknięci itd.

podmark

Kurcze, we Włoszech to chyba naprawdę muszą lubić reality shows. Tylko na jednym kanale - "Canale 5" lecą co najmniej trzy rs'y (tyle zdążyłem zobaczyć). Emitują programy:
- "Amici" (Przyjaciele) - muzyczne reality, w którym przygotowują piosenki i choreografię do kolejnych programów na żywo
- "Big Brother"
- "La Fattoria" (Gospodarstwo) - tym razem uczestnicy zamieszkali na farmie w Maroku (rok temu akcja rozgrywała się w Meksyku).

Szkoda, że w Polsce jeszcze żadna stacja nie pokusiła się o "The Farm"  :(

Luxis

Cytat: "podmark"- "Amici" (Przyjaciele) - muzyczne reality, w którym przygotowują piosenki i choreografię do kolejnych programów na żywo
to odmiana Star Academy

podmark

Najprawdopodobniej już jesienią lub najpóniej wiosną przyszłego roku, Czesi zobaczą lokalną wersję hitu wsród programów reality - "The Farm". Przedstawiciel Strix AB w wywiadzie dla czeskiej gazety powiedział, że juz wkrótce wystartują z nowymi produkcjami w tym kraju i że pojawi się także ich największe dzieło - "Farma" ... O kur.. :/ - Czesi oglądną , a my nie :(

Luxis

a może zachęci to polskie tv to zrobienia tego programu ;)
A wiesz cos Podmark, czy Czesi mają lub mieli Agenta?? I jakie wyniki oglądalnosci ma ich Idol??

podmark

Czesi "Agenta" na pewno nie mieli. Zresztą ich rynek telewizyjny dopiero raczkuje. "Idol" ma pewnie około 55-60 % udziału w rynku (bo tyle zazwyczaj notuje Nova), więc są to bardzo dobre wyniki, dlatego już przygotowują trzecią edycję.

alexander

"The Farm" widze w swojskiej telewizji TVP i POLSAT. TVN jest zbyt nowoczesny na takie klimaty farmerskie.

Luxis

Cytat: alexander"The Farm" widze w swojskiej telewizji TVP i POLSAT. TVN jest zbyt nowoczesny na takie klimaty farmerskie.
A dla mnie TVN powinien to zorganizować własnie, gdzies na prerii w USA... tam pełno pustkowia, a u nas nie zbyt... i własnie TVN powinna sie w tym sprawdzić ;) choć Polsat też powinien poradzić sobie dobrze z tym programem... własciwie to mi już obojętne kto to by wyprodukował, poprostu żeby było, może nawet Tele 5 to emitować :P

macie jakies informacje, gdzie Farma była ostatnio emitowana? A może gdzie będzie??

Showmag

"The Farm" zawita do Niemiec
"The Farm" - format powstały w roku 2001, doczeka się niebawem emisji w Niemczech. Na produkcję reality show zdecydowała się stacja telewizyjna RTL.

Więcej: https://showmag.info/2009/07/12/the-farm-zawita-do-niemiec/