Jestem jaki jestem

Zaczęty przez podmark, Cz, 12 Maj 2005, 14:28:21

Luxis

No własnie, czytałem dzisiaj w Fuckcie, był duzy artykół i pokazana jego chata - niezłą ma , jak na goscia, który przed Eurowizją narzekał, że nie ma pieniędzy i potrzebuje sponsora, że już nie ma kasy... a takie ville ma... :/ szkoda gadać :/

Pudelek

Michał Wisniewski w prokuraturze

Prokuratura Rejonowa w Pabianicach postawiła Michałowi Wisniewskiemu, liderowi grupy Ich Troje, zarzut działania na szkodę spółki Reim Music Factory Polska w Starowej Górze koło Łodzi i wyprowadzenie z niej majątku znacznej wartosci.
Wisniewskiemu grozi mu za to kara do 10 lat więzienia. Artysta został już przesłuchany. Musiał wpłacić 10 tys. zł poręczenia majątkowego - pisze "Dziennik Łódzki".

"Na nasze wezwanie podejrzany zjawił się z adwokatem" - powiedziała "DŁ" prokurator Małgorzata Fiszer-Sieroń z Prokuratury Rejonowej w Pabianicach. "Odmówił wyjasnień, ale zobowiązał się do złożenia ich na pismie. Wkrótce zostanie wezwany na kolejne przesłuchanie".

Doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Michała Wisniewskiego złożył Alfred R., Niemiec, główny udziałowiec spółki w Starowej Górze. Firma zajmowała się obsługą zespołu Ich Troje - promowaniem, reklamowaniem i rozliczaniem tras koncertowych.

Prokuratura na razie nie ujawnia, w jaki sposób piosenkarz miał wyprowadzić majątek ze spółki, nie podaje też konkretnej kwoty. Informuje jedynie, że chodzi o miliony złotych. Ani z Michałem Wisniewskim, ani z jego menedżerem nie udało się "DŁ" wczoraj skontaktować.
______________________________________________________________

Wisniewski nadal kocha Mandarynę

Życie na Gorąco donosi, że być może Wisniewscy jeszcze się zejdą. Dlaczego?

Po pierwsze, Michał Wisniewski sledzi karierę Mandaryny - wypytuje o nią zaufanych znajomych, komentuje jej plany. Po drugie, prawie nigdy nie odmawia, kiedy Mandaryna prosi go o pieniądze. Po trzecie, sam mówi:

Zobaczycie, Mandarynę opuszczą wszyscy jej pseudoprzyjaciele. Zostanę tylko ja i wtedy podam jej rękę.

To wszystko jest zrozumiałe, jesli pomysleć, że Mandaryna urodziła Wisniewskiemu dwójkę dzieci, chociaż kosztowało ją to zdrowie (podczas ciąży zachorowała na cukrzycę).

Z drugiej strony, Ania Swiątczak, obecna żona Wisniewskiego, przechodzi z jednej skrajnosci w drugą. Najpierw starała się upodobnić do Marty. Tygodnik pisze:

Kiedy zaczęli być parą, Ania przedłużyła sobie włosy. U tej samej projektantki obuwia, Soni Malinowskiej, zamówiła kilka par wysokich, skórzanych butów. Kacper - stylista Wisniewskich - uszył dla niej skąpe i obcisłe kreacje.

Teraz dla odmiany Swiątczak usiłuje upodobnić się do męża. Obcięła włosy i przefarbowała je na jaskrawy odcień czerwieni.

Gołym okiem widać, że [Michał] trochę za nią [Mandaryną] tęskni - mówi znajomy pary. Ciągle nie pogodził się z tym, że to ona od niego odeszła, że zostawiła dom i drogie prezenty, które jej podarował. Zawsze, czy to się Ani podoba, czy nie, będą ich też łączyć dzieci.

Jak by tego było mało, zejscie się pary przepowiada też wróżka:

Niedawno Mandaryna była u wróżki. Ta powiedziała jej, że Michał będzie chciał do niej wrócić.

Pytanie brzmi: czy Mandaryna nadal chce być z mężczyzną, który ją zdradził, który wypisywał o niej oszczerstwa i który ma problemy z alkoholem?
_____________________________________________________________________

Nowa Mandaryna

Marta Wisniewska pozbyła się wreszcie doczepianych włosów, które stały się jej znakiem rozpoznawczym od początku kariery wokalnej. Teraz ma prostą, krótką fryzurę w platynowym kolorze. Fakt oczywiscie szydzi ze zmiany:

Uczesanie dosć niefortunne. Bo znana piosenkarka wygląda jak skrzyżowanie Piasta Kołodzieja z Katarzyną Figurą.

Dobry gust nigdy nie był czyms, z czego słynął Fakt, więc trudno się dziwić, że tandetne, doczepiane pasma stawia się w tej redakcji wyżej od nowoczesnej, ciekawej fryzury z własnych włosów.

Tabloid donosi, że ta zmiana fryzury zbiega się z zagraniem przez Martę epizodu w serialu Pierwsza miłosć. Nie jest to pierwszy występ Wisniewskiej w serialu. Wczesniej wystąpiła w emitowanym przez TVN serialu Na Wspólnej.

******************************************************************
Skomentuje tylko ostatni artykuł dotyczący zmiany wyglądu Mandaryny;
W zasadzie to jesli ona się dobrze czuje to ok, ale według mnie już zawsze będzie się (pozytywnie) kojarzyć z wyglądem Barbie i lekkimi piosenkami. Mandaryna przecież nigdy nie zostanie divą operową!

Pudelek

Michał Wisniewski znów będzie ojcem!

Michał i Ania Wisniewscy znów będą rodzicami. Potwierdziła to życiowa partnerka lidera Ich Troje. Pociecha przyjdzie na swiat jesienią.

Ania Wisniewska potwierdziła, że jest w ciąży w rozmowie z dziennikiem "Fakt". Para wymarzyła sobie, że jej druga wspólna pociecha będzie płci męskiej. Ania i Michał wybrali już nawet imiona dla synka – Falco Christian.

- Falco Christian stał się faktem. No, chyba że będzie dziewczynka, to wówczas musimy poszukać dla niej imienia – mówił Michał Wisniewski. Dodał w żartach, że wraz z Anią intensywnie pracowali nad kolejnym dzieckiem na jachcie na Florydzie, gdzie spędzili czas przed trwającą jeszcze amerykańską trasą koncertową Ich Troje. W trakcie tournée, 10 marca, Ania i Michał wezmą slub w Las Vegas.

Para ma już córkę Etienette, która przyszła na swiat we wrzesniu 2006 roku. Poza tym lider Ich Troje ma dwójkę potomstwa z małżeństwa z Martą "Mandaryną" Wisniewską – pięcioletniego syna Xaviera i o rok młodszą córkę Fabienne.

Fakt


Ciekawe czy po drugim dziecku znów będzie rozwód...

podmark

Jak Michał "Byk rozpłodowy" Wisniewski będzie zostawał ojcem w takiej częstotliwosci, jak dotychczas, to juz za 10 lat co czwarte dziecko w tym kraju będzie miało czerwone włosy i nazwisko tatusia  :devil:

Pudelek

A potem powstanie zespół Wisniewski Family i zrobi furorę jak niegdys Kelly Family  :los: .

podmark

Już widzę ten zespół... Mandaryna będzie tańczyć (w końcu nazwisko ją do tego zobowiązuje), Magda Famme będzie grać na bębnach, Swiątczakowa na tamburynie, a dwie nowe żony, na które dopiero przyjdzie czas, zajmą klawisze i gitarę. Dziadzius Wisniewski i jego gromadka będą mieć hity pokroju "Arki Noego" - "Taki duży, taki mały - Wisniewskiego może być... "  :devil:

podmark

Na YouTube pojawił się cały piąty odcinek "Jestem jaki jestem". Tzn. tak myslę, że cały (sam dopiero go obejrzę).

Showmag

Chcieli zniszczyć Wiśniewskiego?
Zbigniew Hołdys zdradził szokujące informacje dotyczące programu telewizyjnego "Jestem jaki jestem". Czy ktoś chciał zniszczyć Michała Wiśniewskiego?

Gitarzysta zespołu Perfect wspomina, że producenci programu "Jestem jaki jestem" zadzwonili kiedyś do niego z nietypową prośbą - donosi Pomponik.pl.

"Przedstawiciele TVN-u zadzwonili do mnie i poprosili, żebym przyszedł do programu i zrównał z ziemią Michała Wiśniewskiego" - mówi Hołdys. "Ja oczywiście odmówiłem. Mogłem najwyżej zagrać na gitarze albo porozmawiać o życiu, a nie iść w celu zniszczenia kogoś" - dodaje natychmiast. Zapytawszy wówczas, czy w takim razie TVN i produkująca program firma Endemol Neovision (dziś Endemol Polska), nie mogą zakończyć współpracy z Wiśniewskim, muzyk otrzymał odpowiedź: "Nie, bo ludzie muszą to oglądać, a my nie możemy już na niego patrzeć".

Zbigniew Hołdys ukazał szokującą prawdę o ludziach pracujących w mediach. W świetle tych doniesień, wszystkie spekulacje traktujące o nieprawidłowościach i podejrzeniach o manipulacje w programie "Big Brother 4.1" (o których mowa w artykułach: Jak zabić "Big Brother'a"?, Prowokacja Endemol Polska i TV4 dla zwiększenia oglądalności?, Endemol Polska, ATM Grupa i TV4 pozwani!, "Big Brother 4.1" w HD. Czy aby na pewno? oraz Endemol Polska zamyka buzię uczestnikom castingu?), wydają się coraz bardziej prawdopodobne.

chatiflatt

czemu W. dostał unieważnienie ślubu kościelnego? Jakie podał 'argumenty'? Przecież to trudne - unieważnić sakrament małżeństwa..
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston