Królestwo

Zaczęty przez podmark, Śr, 27 Lip 2005, 10:22:00

joker

jeszcze nie wszystko stracone - ciągle jest nadzieja, że TVN "zaskoczy" nas nowymi odcinakmi jakiej brazylijskiej telenoweli albo serialem kryminalnym... a może... o 20 zaczęli by w końcu puszczać "tele gre" albos w tym stylu!!  :pajac:    :pajac:    :pajac:

podmark

Cos mi się wydaje, że TVN widzi, że ten program nie jest za bardzo rozrywkowy i nie daje gwarancji sukcesu, dlatego nie chcą go zrealizować. Poza tym w dalszym ciągu uważam, że "Królestwo" bardziej nadaje się do Telewizji Polskiej - publiczna stacja powinna uczyć historii, a na tym programie można to robić i spełniać tym samym misję :)

A ja zapraszam na www.riket.republika.pl - na stronie pojawił się filmik pokazujący pierwszą konkurencję w programie :)

alexander

Zgadzam się z tobą, w polsce potrzeba skandalu to ludzi "rajcuje" a nie patrzenie jak żyją i zachowują się współczesni ludzie w warunkach starodawnych. Polacy wolą oglądać bitwe i seks a nie cos fajnego, dlatego tgo może u nas się nie sprawdzić. TVP mogłaby zrobić taki program ale oni by tylko to sknocili.

Showmag

Nie będzie "Riket" w TVN
Piątek, 23.06.2006, 00:01

Wbrew wczesniejszym zapowiedziom mediów, TVN nie wyemituje jesienią tego roku polskiej wersji reality drama "Riket" ("Królestwo"). Choć TVN była zainteresowana formatem, to ostatecznie stacja nie zdecydowała się na jego produkcję i wstrzymała wszelkie prowadzone rozmowy na temat widowiska. Nie tylko Polska wycofała się z realizacji programu. Po słabych wynikach oglądalnosci, jakie osiągnęła francuska edycja reality drama - "Le Royaume", z produkcji zrezygnowały USA, Grecja i Czechy.

[showmag.info]

sharkan

szkoda, moze sie jeszcze rozmysla a takie fajne reality show. Glupio ze ten format sie marnuje .... :(

(to moj 400 post :))

alexander

Zgadzam się, to mógłby być fajny program. Ciekawe zadania, lubie historię i chętnie bym obejrzał jak nowoczesni ludzie radzą sobie z przeszłoscią....

Pudelek

Skoro ten program ma związek z historią, to może minister Giertych się za nim wstawi  :los: .

Luxis

Ehh, ale mi szkoda, że to nie powstało...
jak sobie przypomne, nasze dyskusje o nim kilka lat temu  :los: ahhh