Królestwo

Zaczęty przez podmark, Śr, 27 Lip 2005, 10:22:00

alexander

Survivor miał 13-15 odcinków, różnie a w Polsce Robinson miał 28 : Więc stawiamy na więcej szczęscia i OK :D Mam nadzieje ,że Riket będzie hitem w Polsce:):):)

podmark

Mi też się wydaje, żę ten program odniesie sukces w naszym POLANDZIE. Tylko wszystko zależy od TVN-u, bo jeżeli będzie taka sama - amatorska realizacja zdjęć (Jak podczas "Robinsona"), to nic z tego nie wyjdzie. Ale dużo też zależy od dnia i czasu emisji.TYlko,żeby nie wyemitowali tego, jak ten swój nowy serial "Magda M.", który ma być hitem jesiennej ramówki i będzie emitowany ... we wtorek o 21:30. Porąbało ich. "Królestwo" wg. mnie powinno być nadawane najlepiej w niedzielę, ale jesli by się nie dało, to w piątek o 20:00 przed cyklem "Superkino".

joker

Ach ta nasza telewizja - najpierw żałuje kasy, a póniej narzeka że za mała oglądalnosć - kiedy oni się nauczą, że to od kasy i pomysłu zależy. Jak by więcej kasy zainwestowali i mieli lepszy pomysł to z BB3 myslę, że nie wyszło by takie siajstwo jak wyszło i może cieszyli bysmy się dzisiaj BB5,ale to taka moja dygresja - wróćmy do Królestwa:)

podmark

Nie wiem dlaczego, ale te fajne programy są emitowane jesienią. Rozumiem "Królestwo" - podczas zimy w Polsce tego realizować nie będą, ale np. "Robinsona" by mogli spokojnie nagrywać od stycznia do lutego, a emisja na wiosnę. Przecież w Malezji jest ciepło przez cały rok.

podmark

Teraz się zastanawiam , kto będzie Mistrzem Gry w polskiej wersji ?? Byle nie Urbański !!!! Może Daniel Olbrychski - jak się sprawdzi w rosyjskiej edycji, to TVN zatrudni go również przy "Królestwie". Bo jakos nikt inny nie nasuwa mi się na mysl. Cos koło kwietnia możemy się spodziewać castingu.

Pudelek

A ja jestem prawie pewny Urbańskiego. Bo któżby inny pracujący w TVN? Zresztą po tak dobranych uczestnikach "Tańca z gwiazdami 2", nie wróżę 3 edycji, więc Urbański będzie bez zobowiązań.
Wątpie żeby był to Olbrychski po TVN by musiał wydać niezłą kasę na jego honorarium.

podmark

Nie bój się o honorarium. W tym programie Mistrzem Gry nie jest showman, jak było to np. w "Robinsonie", tutaj zawsze był tajemniczy, podstarzały aktor. TVN jest gotowa na realizację tego programu, bo on i tak za wiele nie kosztuje. Na pewno mniej niż w Malezji. Zaoszczędzą na biletach lotniczych, paliwie do motorówek, tłumaczach. Tani program , a pewnie będzie fajny i nieżle oglądany. Tylko, żeby nie emitowali tego we wtorki o 21:30, jak serial, który ma być hitem jesieni - "Magda M.". TVN nie pojęła, że aby program był swietnie oglądany należy go wrzucić w weekend lub o dobrej porze (20:00 :)).

Pudelek

Myslę, że oglądalnosć zależy przede wszystkim nie od pory emisji, a od konkurencji. Emisja w weekendy jest dobrym pomysłem, o ile na soboty i niedziele nie przerzuci się też M jak miłosć lub inne tak zawane hity...

podmark

Cytat: "Pikachu"Myslę, że oglądalnosć zależy przede wszystkim nie od pory emisji, a od konkurencji. Emisja w weekendy jest dobrym pomysłem, o ile na soboty i niedziele nie przerzuci się też M jak miłosć lub inne tak zawane hity...

Oglądalnosć zależy w równym stopniu od pory emisji, jak i od tego, co oferuje konkurencja. Bo jakos nie mogę sobie wyobrazić "Królestwa" o 17:10, czy jeszcze wczesniej. "Wyprawa Robinson" była emitowana w poniedziałki i wtorki o 21:30, czyli wtedy, kiedy nie było nic ciekawego w innych stacjach, a jakos nie osiągnęli swietnego wyniku. Była to zbyt póżna pora. Jakby dali ten program w soboty i niedzielę o 21:00, zapewne mieliby dużo większe udziały, niż takie, jakie osiągnęli.

podmark

No i teraz TVN ma już duży wóz realizacyjny (patrz temat *Sopot Festival 2005*). Przyda się akurat przy realizacji "Królestwa", bo każda stacja przyjeżdża swoimi tirami i jakby to wyglądało, gdyby nasi chcieli wynajmować od Czechów, albo Szwedów. A tak to nasza Scania z naczepą podjedzie do Grodżca (swoją drogą jestem ciekaw, jak taki kolos przejedzie przez tą wąską drogę) i będzie wszystko ok. TVN naprawdę inwestuje w rozwój swojej stacji.

alexander

Królestwo w TVN może okazać się wielkim hitem ale też ogromną klapą. Zależy dużo od czasu emisji godzina 20:00 lub 21:00 jest najlepszym czasem na emisjne tego programu

podmark

Ciekawe, czy Polacy dadzą inne godło tego wymyslonego państewka. Rosjanie mają takie samo, jak Szwedzi, tylko zmienili kolory. W ogóle to jest takie proste logo, ale fajne. Skopiowałbym je tutaj, ale jakos się nie da, nie wiem dlaczego.

alexander

znajac naszych leniuchów logo bedzie identyczne lecz pewnie kolory beda inne lub takie samo idenyczne bedzie jak szwedzkie

podmark

Cytat: "alexander"znajac naszych leniuchów logo bedzie identyczne lecz pewnie kolory beda inne lub takie samo idenyczne bedzie jak szwedzkie

Leniuchów ? To Polacy zrobili swoją wersję loga "Baru", a większosć państw tylko kopiuje logo szwedzkie.

alexander

no racje tez masz  logo  mielismy zdecydowanie lepsze!