Królestwo

• 52 odpowiedzi
  • 14330 wyświetleń
*

alexander

Riket
Nie, 07 Sie 2005, 16:47:54
Survivor miał 13-15 odcinków, różnie a w Polsce Robinson miał 28 : Więc stawiamy na więcej szczęscia i OK :D Mam nadzieje ,że Riket będzie hitem w Polsce:):):)

*

Offline podmark

• *
  • 2445
Królestwo
Wto, 09 Sie 2005, 09:30:11
Mi też się wydaje, żę ten program odniesie sukces w naszym POLANDZIE. Tylko wszystko zależy od TVN-u, bo jeżeli będzie taka sama - amatorska realizacja zdjęć (Jak podczas "Robinsona"), to nic z tego nie wyjdzie. Ale dużo też zależy od dnia i czasu emisji.TYlko,żeby nie wyemitowali tego, jak ten swój nowy serial "Magda M.", który ma być hitem jesiennej ramówki i będzie emitowany ... we wtorek o 21:30. Porąbało ich. "Królestwo" wg. mnie powinno być nadawane najlepiej w niedzielę, ale jesli by się nie dało, to w piątek o 20:00 przed cyklem "Superkino".

*

Offline joker

• *
  • 1186
Królestwo
Wto, 09 Sie 2005, 10:49:07
Ach ta nasza telewizja - najpierw żałuje kasy, a póniej narzeka że za mała oglądalnosć - kiedy oni się nauczą, że to od kasy i pomysłu zależy. Jak by więcej kasy zainwestowali i mieli lepszy pomysł to z BB3 myslę, że nie wyszło by takie siajstwo jak wyszło i może cieszyli bysmy się dzisiaj BB5,ale to taka moja dygresja - wróćmy do Królestwa:)

*

Offline podmark

• *
  • 2445
Królestwo
śro, 10 Sie 2005, 19:24:14
Nie wiem dlaczego, ale te fajne programy są emitowane jesienią. Rozumiem "Królestwo" - podczas zimy w Polsce tego realizować nie będą, ale np. "Robinsona" by mogli spokojnie nagrywać od stycznia do lutego, a emisja na wiosnę. Przecież w Malezji jest ciepło przez cały rok.

*

Offline podmark

• *
  • 2445
Królestwo
Nie, 14 Sie 2005, 14:04:43
Teraz się zastanawiam , kto będzie Mistrzem Gry w polskiej wersji ?? Byle nie Urbański !!!! Może Daniel Olbrychski - jak się sprawdzi w rosyjskiej edycji, to TVN zatrudni go również przy "Królestwie". Bo jakos nikt inny nie nasuwa mi się na mysl. Cos koło kwietnia możemy się spodziewać castingu.

*

Offline Pudelek

• *
  • 3021
    • http://www.amazingrace.cba.pl/
Królestwo
Nie, 14 Sie 2005, 20:35:24
A ja jestem prawie pewny Urbańskiego. Bo któżby inny pracujący w TVN? Zresztą po tak dobranych uczestnikach "Tańca z gwiazdami 2", nie wróżę 3 edycji, więc Urbański będzie bez zobowiązań.
Wątpie żeby był to Olbrychski po TVN by musiał wydać niezłą kasę na jego honorarium.

*

Offline podmark

• *
  • 2445
Królestwo
Pon, 15 Sie 2005, 15:15:16
Nie bój się o honorarium. W tym programie Mistrzem Gry nie jest showman, jak było to np. w "Robinsonie", tutaj zawsze był tajemniczy, podstarzały aktor. TVN jest gotowa na realizację tego programu, bo on i tak za wiele nie kosztuje. Na pewno mniej niż w Malezji. Zaoszczędzą na biletach lotniczych, paliwie do motorówek, tłumaczach. Tani program , a pewnie będzie fajny i nieżle oglądany. Tylko, żeby nie emitowali tego we wtorki o 21:30, jak serial, który ma być hitem jesieni - "Magda M.". TVN nie pojęła, że aby program był swietnie oglądany należy go wrzucić w weekend lub o dobrej porze (20:00 :)).

*

Offline Pudelek

• *
  • 3021
    • http://www.amazingrace.cba.pl/
Królestwo
Pon, 15 Sie 2005, 17:57:55
Myslę, że oglądalnosć zależy przede wszystkim nie od pory emisji, a od konkurencji. Emisja w weekendy jest dobrym pomysłem, o ile na soboty i niedziele nie przerzuci się też M jak miłosć lub inne tak zawane hity...

*

Offline podmark

• *
  • 2445
Królestwo
Pon, 15 Sie 2005, 18:28:38
Cytat: "Pikachu"
Myslę, że oglądalnosć zależy przede wszystkim nie od pory emisji, a od konkurencji. Emisja w weekendy jest dobrym pomysłem, o ile na soboty i niedziele nie przerzuci się też M jak miłosć lub inne tak zawane hity...

Oglądalnosć zależy w równym stopniu od pory emisji, jak i od tego, co oferuje konkurencja. Bo jakos nie mogę sobie wyobrazić "Królestwa" o 17:10, czy jeszcze wczesniej. "Wyprawa Robinson" była emitowana w poniedziałki i wtorki o 21:30, czyli wtedy, kiedy nie było nic ciekawego w innych stacjach, a jakos nie osiągnęli swietnego wyniku. Była to zbyt póżna pora. Jakby dali ten program w soboty i niedzielę o 21:00, zapewne mieliby dużo większe udziały, niż takie, jakie osiągnęli.

*

Offline podmark

• *
  • 2445
Królestwo
śro, 17 Sie 2005, 10:45:12
No i teraz TVN ma już duży wóz realizacyjny (patrz temat *Sopot Festival 2005*). Przyda się akurat przy realizacji "Królestwa", bo każda stacja przyjeżdża swoimi tirami i jakby to wyglądało, gdyby nasi chcieli wynajmować od Czechów, albo Szwedów. A tak to nasza Scania z naczepą podjedzie do Grodżca (swoją drogą jestem ciekaw, jak taki kolos przejedzie przez tą wąską drogę) i będzie wszystko ok. TVN naprawdę inwestuje w rozwój swojej stacji.

*

alexander

TVN
Pon, 22 Sie 2005, 08:03:03
Królestwo w TVN może okazać się wielkim hitem ale też ogromną klapą. Zależy dużo od czasu emisji godzina 20:00 lub 21:00 jest najlepszym czasem na emisjne tego programu

*

Offline podmark

• *
  • 2445
Królestwo
Pon, 22 Sie 2005, 19:42:42
Ciekawe, czy Polacy dadzą inne godło tego wymyslonego państewka. Rosjanie mają takie samo, jak Szwedzi, tylko zmienili kolory. W ogóle to jest takie proste logo, ale fajne. Skopiowałbym je tutaj, ale jakos się nie da, nie wiem dlaczego.

*

alexander

to samo
Pon, 22 Sie 2005, 22:12:18
znajac naszych leniuchów logo bedzie identyczne lecz pewnie kolory beda inne lub takie samo idenyczne bedzie jak szwedzkie

*

Offline podmark

• *
  • 2445
Re: to samo
Pon, 22 Sie 2005, 22:32:23
Cytat: "alexander"
znajac naszych leniuchów logo bedzie identyczne lecz pewnie kolory beda inne lub takie samo idenyczne bedzie jak szwedzkie

Leniuchów ? To Polacy zrobili swoją wersję loga "Baru", a większosć państw tylko kopiuje logo szwedzkie.

*

alexander

No fakt
Wto, 23 Sie 2005, 08:45:13
no racje tez masz  logo  mielismy zdecydowanie lepsze!