Azja Express

Zaczęty przez Showmag, Wt, 10 Maj 2016, 21:55:19



Rosa

i znowy pieprzone gwiazdy.


Showmag

Paulina Młynarska o uczestnikach "Azji Express": "Biali bogacze zabawiają się w przeżycie za dolara dziennie"
https://showmag.info/2016/08/04/paulina-mlynarska-o-uczestnikach-azji-express-biali-bogacze-zabawiaja-sie-w-przezycie-za-dolara-dziennie/

Showmag


Showmag


Showmag


Pudelek

01x01
Powiem szczerze; zapowiada się na prawdę bardzo dobry program. Nawet celebryci nie są w stanie tego zepsuć. Choć chwilami człowiek oglądając i słuchając uczestników zastanawia się czy ten konkurs to nie taka paraolimpiada...

ciriefan

Odcinek 1

A ja spodziewałem się czegoś o wiele gorszego i pozytywnie się zaskoczyłem. Taki trochę TAR, tylko że po polsku. Niestety szkoda, że z celebrytami... Aczkolwiek co najmniej połowy z nich nie znam, więc whatever.

Ja chyba najbardziej kibicuję Izie i Leszkowi, polubiłem ich. O dziwo Hanka Lis nie była tragiczna, ale przez niechęć do jej męża nie będę jej kibicować.

Najgorsza drużyna to oczywiście Saleta - nie wiem, po co się zgadzał na udział, skoro nie ma najmniejszej ochoty na rywalizację. To już prędzej po Hance Lis bym się spodziewał, że będzie zachowywać się jak damulka. No ale ona jednak chyba faktycznie postanowiła ocieplać ten swój wizerunek.

Na internetach czytałem jakieś nagłówki, że Rozenek i Majdan skradli show i zdobyli serca widzów. O matko, nie czaję tych zachwytów. Wręcz na ten moment nie mogę ich znieść. Rozenek to typowa, głupia blondyna. Te jej potrzeby zabierania kosmetyków... Te jej wszystkie teksty... To całe "In Poland he is David Beckham, ME IS Victoria Beckham"... Błagam. Taki pustak, co tu lubić? Toż to jedynie gardzić można


Mau

no bo Rozenkowa rozwala z jej tekstami i zachowaniem :P

Cytat: ciriefan w Nd, 11 Wrz 2016, 00:11:04

(..) Rozenek i Majdan skradli show i zdobyli serca widzów.(..)

radioactive. dalej zła

Pudelek

01x02
Ciekawy program ale zasady  blizej nieokreślone. Powinni dokładnie je przedstawić. Dla mnie końcówka trochę zmanipulowana by nie odpadła L.

Mau


nie mowiac o tym, że panienki które nie dowiozły przypraw bez problemu kontynuowały ...
radioactive. dalej zła

Pudelek

https://pudelekx.pl/saleta-o-azja-express-w-telewizji-najwazniejszy-jest-montaz-58018

Od razu mi nie pasowała ta eliminacja! No ale Mau jakby to wyglądało gdyby odpadła pierwsza dziewczyna Wojewódzkiego lub Lisica...
Niesmaczne...