Granice Strachu

Zaczęty przez Showmag, Pt, 22 Lip 2005, 12:22:43

Pudelek

Już zapomniałem o istnieniu tego programu. Ale przez przypadek na niego trafiłem.
Dzisiaj chyba już ostatni odcinek tego programu. Nareszcie. Szkoda czasu antenowego na takie cos...
Ten program to raczej nie reality show tylko talk show ! ! !

Uczestnicy siedzą w jakims studiu i gadają o byle czym... Koszmar i nuda...

alexander

Najgorszy programw  historii telewizji i tyle nic dodać nic ująć!! Polsat chciał stworzyć super ekstremalny program... I jeszcze ta nazwa Granice Strachu a może raczej Granice Rozmów?
----------
Mój 500 POST  :bravo:  :wisienka:  :bravo:  :wisienka:  :bravo:  :wisienka:  :bravo:  :wisienka:  :bravo:  :wisienka:  :bravo:  :wisienka:  :bravo:  :wisienka:

Pudelek

Dla uczestników to najbardziej ekstremalne były chyba tylko rozmowy-oskarżenia-pretensje Dowbora.
Zresztą dla widzów wysłuchiwanie tego wszystkiego też było ekstremalne...

Luxis

beznadziejny program... :/ dzisiaj ogladałem ze 20 minut chyba ostatniego odcinka i klapa, tylko gadają, i jeszcze baznadziejna realizacja, strasznie zmontowali materiały z wyprawy, montaż fatalny z ich "ekstremalnych" ponoć zadań.. , a studio też zrobione tanim kosztem...

Kamil

wczoraj oglądałem po raz pierwszy (ostatni odcinek)- beznajdzieja, ich wypowiedzi są na bardzo niskim poziomie, całosć nudna, a do tego prowadzący beznajdziejny na całej lini, KLAPA

podmark

No i się skończyły "Granice nudy" Polsatu. Całkowicie nie rozumiem, w jakim celu Solorz zatrudnił Dowbora u siebie - nie dał mu wielkiego widowiska a mało interesujący reality w day timie. Jak dla mnie Dowborek nadawał się w tv publicznej - w komercyjnej stacji nie umie prowadzi nawet "Interwencji"...

fryz22

Bardziej ciekawe niz ten program byly moje W-Fy za dzieciaka.
Granice strachy, chyba kaszany:/

Axim

Czemu aż tak bardzo nie podobał się wam ten program ? Ja go lubiłem... i nawet żałowałem, że tak szybko się skończył ! Bo uważam, że niektórzy uczestnicy nie mieli szansy się w pełni wykazać co potrafią bo gdy nie powodziło się im to pozostali członkowie grup nie pozwalali się im już wykazać. Szkoda też, że nikt z ekipy "czarnych" nie dostał się do finału.

fryz22

Juz ci axim wyjasniam
Ten program jest cienki bo to co prezentuje rozbiega sie ze swoim tytulem.
To byly zawody z podstawowki.
Ja tam zadnego strachu nie widzialem:/

Axim

Cytat: "fryz22"Ten program jest cienki bo to co prezentuje rozbiega sie ze swoim tytulem.
Z tym się zgodzę, bo jak zapowiadali ten program to myslałem, że będzie to cos na wzór "Fear Factor - Nieustraszeni" i konkurencje będą podobne. Było inaczej, ale dla mnie się podobało. Miło było popatrzeć jak zawodnicy scigali się na go-kartach, na rowerach albo na rolkach itp. itd.
Dodać jeszcze mogę, że niektóre konkurencje były rozgrywane nieco niesprawiedliwie bo gdy pojedynkowali się dwaj uczestnicy - na przykład faworyt od "pomarańczowych" i nic nie kumający osobnik z "czarnych - to wtedy z góry było wiadomo, że pomarańczowi zdobędą punkt, choćby czarni nie wiadomo jak bardzo się starali. Moim zdaniem te konkurencje powinny odbywać się tak, że zawodnicy startowali by osobno na czas i potem wynik byłby porównywany.