The Bar

Zaczęty przez sharkan, Cz, 30 Cze 2005, 19:51:10

sharkan

Wiecie cos o "Barze" na swiecie. Ja wiem tylko ze:
7 edycji w Szwecji
Norwegia, Dania,Wegry,Grecja, Argentyna,Szwajcaria i teraz bedzie
na Slowenii ( www.24ur.com/bar/ )
Chorwacji ( https://novatv.hr/nova/shows/bar/index.htm ) i Gruzji.
Znacie jakies szczeguly o Barach i ich www? Czy nic?

podmark

w Szwecji było 7 edycji? Ja słyszałem o trzech. Chyba, że popełniłes literówke. W Chorwacji i na Słowenii nie ma być edycja krajowa, ale chyba międzynarodowa. A tak poza to "Bar" był jeszcze emitowany (oprócz tego co napisałes) w Portugalii, Urugwaju, Holandii, Litwie, Łotwie, Estonii i na Cyprze. Takie info można uzyskać ze strony własciciela praw do tego programu.

[ Dodano: Sob 02 Lip, 2005 18:16 ]
Teraz doczytałem ,że format "The Bar" został także sprzedany w 2001 roku do Włoch i Niemiec, ale nie wiem, czy tam odbyły się edycje.

Showmag

"The Bar" na swiecie
Poniedziałek, 25.07.2005, 22:57

Już we wrzesniu startuje w Polsce szósta edycja reality show "Bar". Jednoczesnie, jesienią tego roku program wkroczy do kilku nowych państw. Widowisko po raz pierwszy pojawi się w Chorwacji, Gruzji, Indiach i Słowenii, natomiast na Litwie będzie można oglądać czwartą edycję programu. Ponadto pojawiły się informacje, iż edycja Indyjska ma być pierwszą, w pełni interaktywną wersją "Baru". Począwszy od roku 2000, "The Bar" został sprzedany do 58 krajów. Do tej pory pokazywany był między innymi w Argentynie, na Cyprze, w Danii, Estonii, Grecji, Holandii, Litwie, Łotwie, Norwegii, Polsce, Portugalii, Urugwaju, na Węgrzech, w Szwecji i Szwajcarii.

[showmag.info]

podmark

Adminie skąd masz info o "Barze" na Litwie ?? Masz może jakis link do strony litewskiej ??

sharkan

Ja mam pytanie do admina czy to Georgia to jest stan Georiga w Usańskiej Krajinie. Czy Gruzja ?? Bo mi się wydaje że Gruzja . :>

Ps. Ach ... jakie te szwedzkie logo Baru jest pikne  :love:

Showmag

Cytat: "podmark"Adminie skąd masz info o "Barze" na Litwie ?? Masz może jakis link do strony litewskiej ??
czytalem jakis miesiac temu na jakims forum, nie pamietam dokladnie gdzie.
nie mam adresu do strony litewskiej

Cytat: "sharkan"Ja mam pytanie do admina czy to Georgia to jest stan Georiga w Usańskiej Krajinie. Czy Gruzja ?? Bo mi się wydaje że Gruzja . :>:
juz zamienilem- Gruzja

sharkan

Adminie ja mam pomysł : tj. zrobiłes z linkami do stron bb na swiecie ,czy nie mógłbys tego zrobić z linkami do baru na swiecie. Proszę

Luxis

sharkan jestem za!! ale wątpie, że Admin to zrobi... juz kiedys mówił że nie...
A w Niemczech Baru niebyło.
A info ze strony Strixa jest przestarzałe... Tam tej strony wogóle chyba nieuaktualniają z programami... Bo np. tam pisze że u nas Robinsona niebyło, a z Baru jest tylko klika państw, a tu Admin napisałże bar został sprzedany do dużej ilosci państw...

Showmag

Cytat: "sharkan"Adminie ja mam pomysł : tj. zrobiłes z linkami do stron bb na swiecie ,czy nie mógłbys tego zrobić z linkami do baru na swiecie. Proszę
nie mam informacji zeby stworzyc taki dzial

Showmag

pierwsza edycja Baru w Chorwacji już trwa: https://bar.novatv.hr

sharkan

O wiele ładniejsza strona, bar i logo i dom. Ooooo Feminemm w Barze ( Bosnia i Hercegowina ESC 2005)

Showmag


podmark

Czyżby mi się tylko wydawało, że w Chorwacji nie ma Gorących Krzeseł ??? Ja widziałem na zdjęciach jakis marny pojedynek, jak na ringu bokserskim, czu cós. Sharkan - czym Ty sie tak zachwycasz ?? Tego domu i tak większosci nie widać, bo na zdjęciach można obejrzeć sypialnie , łazienkę i sofę w salonie. Nic więcej. Mieszkanie nie za specjalne.

Luxis

eeee tam... gorszy bar... patrząc ogólnie, a logo nasze było najlepsze, a ta literka b w srodku - nic specjalnego... a uns kolory były  :los:  a jesli chodzi o 3D to u nas tez jest grafika trójwymiarowa - tylko jakos dziwnie raz ja daja raz nie... wydaje mi sie że na programy na żywo dawali logo trójwymiarowe, a jak były zwykłe programy to było też zwykłe logo

[ Dodano: Pon 08 Sie, 2005 12:37 ]
i kto twierdzi, że Polska to pijacki naród (niezaprzeczam :los: ) jak tam w barze, sa reklamy piwa wszedzie, u nas chyba niebyło... była beznadziejna PoloCockta... a teraz jest na TVN... juz lepiej mogli dac oryginalna CocaColę, a nie podróbkę, bo dziwne czyżby Polocokta miała więcej kasy niż oryginalna CocaCola... ?/ :buzz: bo tam jest oryginalna sponsorem...

podmark

Dokładnie - tam jest pełno reklam piwa. U nas PoloCockta chciała się rozpromować i się udało. Od 2. do 4. edycji reklamowano tylko Polo Cocktę, natomiast w "Barze VIP" już na początku wyskakiwały "3 cytryny". No, firma Zbyszko nieżle zarobiła inwestując w "Bar". W Chorwacji mieli mało miejsca na mieszkanie dla uczestników i nawet w salonie stoi łóżko.