The American Princess

Zaczęty przez podmark, Nd, 26 Cze 2005, 09:54:02

podmark

Dokładnie - jak napisał Pikachu - oni chcieli pokazać zmiany typowych blondynek, które dla kasy zrobią wszystko. One nawet nie pamiętały tego, co mówili kilka minut wczesniej eksperci. Nasze Polki chociaż umieją tańczyć walca, a nie jak tamte tylko przestawiać smiesznie nogi. Ogólnie to polska edycja nadawałaby się do TVP.

Luxis

CytatNasze Polki chociaż umieją tańczyć walca, a nie jak tamte tylko przestawiać smiesznie nogi.
;) no zapomniałes jeszcze o jedzeniu lub opychaniu sie burgerami i fast-foodami... co jest w amerykańskiej naturze ;P

CytatOgólnie to polska edycja nadawałaby się do TVP.
Tak, tylko do prymitywnej publicznej TVP... ;/

podmark

 Oglądalnosć finału

Finał "Amerykańskiej księżniczki" obejrzało aż 2 384 430 osób. To o 200 000 więcej niż serial "Wybrańcy fortuny". Tak więc, jeżeli księżniczki byłyby emitowane nie latem a zimą - w niedzielne,już ciemne popołudnia Polsat zanotowałby pewnie jeszce lepsze wyniki tego programu.

Mau

wyobrazcie sobei ze nawet ja zaliczylam sie do tej publicznosci - widzialam final i pekalam ze smiechu gdy paneinki dziwily sie ze przy toascie to tzreba cos powiedziec wiecej niz 'wypijmy'   :hahaha:    :hahaha:
radioactive. dalej zła

joker

finał obejrzałem dopiero powtórkę i dziewczyny z ostatniej 3 odchodziły dokładnie w takiej samej kolejnosci jak nie powinny - ta co wygrała powinna odejsć przed balem, a ta co odeszła przed balem powinna wygrać!!

Showmag

Finał "The American Princess"
Czwartek, 11.08.2005, 00:10

W ubiegłą niedzielę w Polsacie zakończyła się emisja amerykańskiego reality show "Amerykańska księżniczka" ("The American Princess"). W szesciu odcinkach programu widzowie poznali kilka typowych młodych Amerykanek, które przybyły do Zjednoczonego Królestwa, by w najbardziej reprezentacyjnych miejscach Anglii spełnić swoje największe marzenie: zostać księżniczką. Dziewczyny zamieszkały wspólnie w jednym miejscu, gdzie odbyły lekcje dobrych manier, przymierzały wytworne kreacje i poszerzały swoje horyzonty. W końcu panie zostały zaprezentowane w towarzystwie, niczym współczesne młode arystokratki. Zwyciężczynią widowiska, a zarazem zdobywczynią tytułu Księżniczki oraz 50 tysięcy dolarów została Michelle. Finał widowiska obejrzało 2,38 mln widzów.

[showmag.info]

podmark

Nio i się skończyła emisja w Polsce "Amerykańskiej Księżniczki", ale za to widzowie z Danii dopiero będą mogli oglądać ten amerykański reality show. Podaje stronę, bo i tak duńskiego nie łapię :P https://tvdanmark.dk/programmer/underholdning/prinsessedromme/

Pudelek

Tak sobie ostatnio ( z sentymentem!) przypomniałem o tym programie i muszę przyznać, że ostatecznie ten program nie był taki zły.
Myslę, że Polsat mógłby zrobić to co najlepiej robi czyli powtórzyć program, emitując go nawet w weekendy w pasmie przedpołudniowym. Ja sam oglądałem chyba tylko ze dwa całe odcinki, a niektórzy w wakacje wogóle go nie oglądali. Dlatego przydałyby sie powtórki.

podmark

TV 4 przypomni "Amerykańską Księżniczkę"!!! Emisja w każdy poniedziałek o 20:00.

Pudelek

O 20!? Widać, że TV 4 ma nadzieję, że sporo skorzysta na ponownej emisji tego reality.

Pudelek

Oglądam powtórki i muszę stwierdzić, że ten program jest naprawdę fajny.
Moje rozczarowanie przy oglądaniu program po raz pierwszy spowodowane było tym, że byłem jeszcze pod wrażeniem kultowego ( :los: ) i przebojowego reality  "Wszystko o Miriam". W te wakacje program prezentuje się interesująco  :zabek:.

A wogóle powstała druga edycja tego programu? Bo nigdzie o tym nie pisze, a w odcinku finałowym ewidentnie zapowiadano nową edycję.

omiii

ciesze się że wygrała Michelle chociaz bardziej trzymalem kciuki za Crystal i Angele S Ogolnie program sredni wypelniony bezuzytecznymi rzeczami dla widza Ja osobiscie lubilem ogladac tylko eliminacje no i ta awanture o pokoj z Angela C w roli glownej