The American Princess

Zaczęty przez podmark, Nd, 26 Cze 2005, 09:54:02

podmark

Od 3 lipca br. w telewizji Polsat pojawi się nowy program reality show pt. "Amerykańska księżniczka". W szesciu wydaniach tego reality show poznamy kilka typowych młodych Amerykanek, które przybyły do Zjednoczonego Królestwa, by w najbardziej reprezentacyjnych miejscach Anglii spełnić swoje największe marzenie: zostać księżniczką.

Niczym współczesne "Kopciuszki", czy też główna bohaterka musicalu "My Fair Lady" grupa pozornie zwyczajnych amerykańskich nastolatek przechodzi w tym programie swoistą metamorfozę.

Zgodziły się przylecieć do Anglii i zamieszkać wspólnie w jednym miejscu, gdzie czeka je wiele trudnych zadań. Będą pobierały lekcje dobrych manier i przymierzały wytworne kreacje, rozszerzały swoje horyzonty, zanim zostaną zaprezentowane w towarzystwie, niczym współczesne młode arystokratki.

IDOL


podmark

Ciekawe, czy bedzie to interesujące widowisko... Mamy szesc odcinków i szesc niedziel pod rzad zajetych na oglądanie tego reality. Co ciekawe, Polsat kupil wreszcie program, który nie byl robiony iles lat temu, tylko w tym roku !!! Chcą polozyc TVN na lopatki :boks:

Showmag

chyba nie za bardzo jest czym :)
kolejny slaby program, ktory wciska ludziom polsat. nawet w internecie ciezko znalezc cokolwiek na temat tego rs

podmark

Pierwszy odcinek dobiegł końca. Program nie jest najwyższych lotów, ale da się go oglądać. Troszke nudny :zzz: , ale jakos sie przezyje. Szczególnie, że jestem wyposzczony na reality show. Ano jak to mówią, na bezrybiu i rak ryba.

Pudelek

Program jest poprostu słaby. Nie dorasta zakupionemu przez TVN "Wszystko o Miriam" do pięt. Ciągle przełańczałem telewizor. (Pilot to jednak wielka rzecz). Jedynym plusem tego programu są niektóre, smieszne i nierozgarnięte Amerykanki. I to tyle...

podmark

Szkoda, że z gry odpadła Molly i Crystal. To dla nich oglądałem ten reality show. One miały tam jako jedyne swój charakter. Te, które pozostały są takie nijakie. Ale jeszcze tylko 2 odcinki, więc będę oglądał to do końca.

Pudelek

Z tego co zauważyłem, ten program oglądają głównie kobiety.
Tak sobie myslę, że gdyby Polsat robiłby polską edycję to byłoby dużo, dużo chętnych kandydatek do tytułu księzniczki Polsatu :los:  ...

podmark

Też się zastanawiałem, jakby miała wyglądać polska wersja tego programu. Ostatnio nawet w roli jurora/sędziego była księżniczka Tatiana, czy jakos tak, która jest córka pół Włocha/ pół Polaka, czyli płynie w niej polska krew !!! Dzisiaj już się kończy "Amerykańska Księżniczka". Ciekawe co Polsat wyemituje za tydzień ?? Czy będzie to kolejny program reality, czy znowu jakąs powtórkę swoich seriali ?? Ma ktos jakies info ??

[ Dodano: Nie 07 Sie, 2005 10:43 ]
Ratunku !!! Teraz sprawdziłem, że na miejsce "Księżniczek" wskakuje "Top Trendy 2005".

Kotelet

Nie wyobrazam sobie Polskiej Ksiezniczki, pewnie wyszla by z tego klapa, bo gdzie taka edycje zrobic? W Angli nie bo za drogo, i dziewczyny nie gadac bo ingliszu XD Jak by byla w Polsce to w jakim miejscu? Czyli nie bedzie polskiej edycji:P

sharkan

to Tatiana Czartoryska ( heh fajnie by było aby Polska była Monarchią konstytucyjną)

podmark

No i zakończyłą się emisja reality show "The American Princess". Tytuł "Lady" i 50 000 dolarów zdobyła Michelle. Muszę przyznać, że jestem zadowolony z decyzji jurorów, tylko mi szkoda, że w finale wystąpiła Niqui, a nie Stefanie, która odpadła na kilka godzin przed finałowym balem.

Pudelek

No i koniec tej prawdziwej (?) bajeczki, w której zwykła zakompleksiona dziewczyna staje się księżniczką. Plusem programu było to, że był lekki. W sam raz na wakacje. (Choć oglądałem tylko pierwszy i ostatni odcinek). Ale ciarki mnie przeszły gdy prowadzący powiedział: PIERWSZ? Amerykańską księżniczką ... . Czyżby miała być kolejna edycja? To był pomysł (niedokońca) dobry na jedną edycję! Już wiem dlaczego Polsat kupił ten reality! (Dziwne, że nie nadają Mody na sukces! :) !)

alexander

Niestety to pewne ,że u nas nie powstanie nigdy Polska Księżniczka, w kraju vódki, Genowefy Pigwy i Leppera nie jest możliwe aby znalazła sie jakas księżniczka ....

Pudelek

Cytat: "alexander"Niestety to pewne ,że u nas nie powstanie nigdy Polska Księżniczka, w kraju vódki, Genowefy Pigwy i Leppera nie jest możliwe aby znalazła sie jakas księżniczka ....

Oj to nie o to chodzi! ! !  W Ameryce to naprawdę są czuby! Popatrzcie na gosci Springera. Myslę, że ten program po częsci miał być zabawny; jakto prostaczki (jeszcze pewnie niektóre z Bronxu lub Brooklynu) i brzydule stają się rasowymi księżniczkami. I co takiej z tytułu? Co jej z umiejętnosci nabytych w 6tygodni!? To tak jak u nas; też była schłopiała szlachta :kreci:  :los: .