[Świat] The Mole

Zaczęty przez sharkan, Pt, 17 Cze 2005, 21:57:56

Pudelek

Ostatnio pisałem z ciekawosci do TVNu czy jest szansa na kolejną edycję Agenta. Oczywiscie nie odpisali.
Jak gwiazdy w TVN to tylko w "Tańcu z gwiazdami"  :los:  . . .

Luxis

Cytat: "Femek"wiecie, że w Israelu też była 1 edycja agenta
w Izraelu popularne programy ze swiata czy Europy doczekują sie tamtejszych edycji również jako w jedynym państwie z tamtejszych okolic wschodnich, i tak Agent tam był, Idole, Tańce, Popstars, Stars Academy, Survivor, Kawaler do Wzięcia i wiele wiele innych.

też jestem ciekawy czyj to pomysł z tymi piórkami :) e
dycja w Szwecji sie już skończyła, wie ktos czy miała dobre wyniki?? i jest przewidziana kolejna?? P.S.Strona szwedzka jak i samo logo totalnie bez odcisku palca, a to był bardzo charakterystyczny punkt Agenta, the Mole'a... ehh



nie wiedziałem że holenderski Agent - ostatnia jego edycja była a Tajlandji... wow :]

Pudelek

Powrót Agenta w Szwecji był chyba udany ponieważ planowana jest kolejna edycja, która będzie odbywać się tym razem w Tajlandii.
Bardzo brakuje mi tego programu. Próbuję sobie właśnie wykombinować amerykańską i australijską edycję do obejrzenia ale to potrwa...

Pudelek

Jakiś czas temu udało mi się ściągnąć cztery pierwsze holenderskie edycje programu i parę pojedyńczych epizodów z dwóch ostatnich edycji (siódmej i ósmej). Myślałem, że mniej więcej wszystko zrozumiem znając angielski i w pewnym stopniu niemiecki ale jednak mnie to przerosło. Chociaż zadania i reguły były analogicznie jak u nas i dlatego czasem rozumiałem co nastąpi dalej. :los:
Największym zaskoczenie jest fakt, że program prowadziły kobiety, które były również narratorkami. Chociaż ostatnio sie to podobno zmieniło.
A tak sprawdzając wszystko na wikipedii można się dowiedzieć, że od 2000 roku w Holandii powstaje jedna edycja "Agenta" rocznie. W sumie pierwsze cztery były edycjami zwykłymi, kolejne cztery edycjami z Vipami, a ostatnia ktorej emisja dopiero co się zakończyła jest edycją dla juniorów, którzy tak do końca nie są juniorami :P. Jednak ich śrenia wieku pewnie jest zdecydowanie niższa niż w przypadku uczestników pierwszej edycji.
W sumie tylko Holandia i Szwecja są krajami, w których dalej się planuje kręcić kolejne edycje programu. (W Szwecji to już nawet zaplanowali kolejne trzy edycje).


Pudelek

No i program niestety zaliczył kolejną wpadkę tym razem w Hiszpanii.
Pierwsza edycja emitowana w 2006 roku nie odniosła sukcesu chyba dlatego, że nagrywana była w Hiszpanii (czyli odpadał element krajoznawczy). Może też przez to, ze wzorowana była na piątej edycji australijskiej czyli rozgrywano jeden etap tygodniowo, a potem w programie na żywo były eliminacje. I tak tydzień w tydzień.
W tym roku za program wzięła się inna stacja telewizyjna (zmieniając przy okazji tytuł programu na "El topo"). Zainwestowała w odpowiednią lokalizację (Australia) i wzorowała się tym razem na amerykańskiej wersji. No i wycofała sie z emisji programu po dwóch tygodniach...

Pudelek

7 stycznia wystartowała dziesiąta edycja programu w Holandii. (W zasadzie to jedenasta edycja licząc edycję dla nastolatków). To już chyba szósta edycja z vipami. Gra tym razem rozgrywa się w Japonii.

piel

Czy może ktoś mi powiedzieć, gdzie mogę obejrzeć szwedzkiego Agenta? Szukałem w sieci, ale oprócz torrentów, które nie chcą się pobierać, nic nie ma.

Pudelek

Na Ukrainie 24 października wystartowała pierwsza edycja Agenta - KPOT.
Mieli swój Amazing Race, a teraz mają Agenta...