[Świat] The Mole

Zaczęty przez sharkan, Pt, 17 Cze 2005, 21:57:56

sharkan

Czy ktos moze cos powiedziec o The Mole, czyli o zagranicznym agencie. Czy on sie czyms roznil od naszego ????

Pudelek

Oglądałem ze 2lata temu Agenta niemieckiego w programie PRO7. Ale nosił on nazwę "der Maulwurf" (czyli kret na polski jak ktos już wspominał). Znaczącą róznicą było to, że nie było "kolacji piórkowej", tylko uczestnicy zbierali się przed jakims komputerem i po wpisaniu ich imienia pojawiał się odcisk palca -czerwony lub zielony, znaczący to samo co u nas piórka. A finał odbywał się w studiu, cos a la BB Ring. Nie wiem ile było edycji w Niemczech, widziałem tylko jedną, w której agentem był chyba policjant, wygrał jakis grubasek, a wielką przegraną była dosć obrotna blondynka imieniem Ester(a).

Luxis

Niewiedziałem, że w Niemczech był Agent. Cos mi mówi ta nazwa, być może oglądałem jakis odcinek, ale niemoge se przypomnieć... Tylko szkoda, że tam jest tak wszystko skomputeryzowane, bo jesli chodzi o piórka, to uważam, że Polska miała lepszy pomysł, a nie na kompach odciski... Wogóle Agent polski był bardzo udany

Showmag

ogladalem zdaje sie z jeden odcinek niemieckiego agenta (to bylo kilka lat temu) i te wyniki przed komputerem to bylo jakies nieporozumienie.. kompletnie beznadziejny pomysl, bez polotu, bez klimatu. zdecydowanie nasze kolacje byly o niebo lepsze

podmark

Na przełomie 2005 i 2006 roku w Holandii startuje kolejna - chyba już trzecia edycja programu "Wiels de Mol ?". Poprzednie okazały się wielkim sukcesem, a realizowane były w Indonezji oraz Australii.

Luxis

a co to za edycja "Weils de Mol"? Co to znaczy, bo do tej pory znałem zwykłego De Mole? ...

podmark

"Wiels de Mol ?" oznacza chyba "Kim jest kret??", albo cos takiego.

podmark

Co do tych komputerów zamiast piórek, to tak to wygląda w nowej edycji holenderskiej :)

Luxis

gooorzej, u nas był taki oryginalny fajniutki pomysł ;P

Femek

wiecie, że w Israelu też była 1 edycja agenta ...  :)

tutaj macie loga agenta :












Państwa:
Belgia
Holandia
Australia
Niemcy
Szwecja
Usa
Wielka Brytania
Norwegia
Israel
Hiszpania
Włochy
Polska

państwa są w kolejnosci do loga z danego państwa ... :)

zapraszam na tą www sa zdjecia, muzyka filmy ....
https://geocities.com/robbieazertyui/downloads.htm

alexander

Fajne te wszystkie loga. Po obejrzeniu tych zdjęć znów nabrałem ochoty na Agenta, chętnie zobacze jeszcze raz, może TVN7 ma po Wyprawie Robinson.

podmark

:buzz:  robicie z Femka guru tylko dlatego, że podał Wam kraje w jakich był "Agent"... A wystarczy przecież wejsć na stronę Big Brother Show i tam jest to napisane - nawet ostyatnio była aktualizacja dotycząca kolejnej edycji VIP w Holandii...

podmark

W Szwecji postanowiono powrócić do "Agenta". Obecnie nadają czwartą edycję zrealizowaną w Portugalii. Uczestnikami jest 14 gwiazd i oczywiscie wszystkim zależy na wytropieniu "kreta".  "Mullvaden" emitowany jest na Kanale 5 w piątki wieczorem :). https://kanal5.se/mullvaden

No i logo mają nieładne :):

Femek

a co do Szwecji... tam też jest kolacja z piórkami ... i teraz mnie zastanawia czy to wymysl Polaków czy Szwedów...

Luxis

A ten program tam jeszcze trwa??
może kiedys nasz przywrócą, okazałby się na pewno dobry i hitem ;) co najmniej 4 mln widzó przewiduję, jak nie 5 ;)
a edycja celebritys mogłaby być hitem nawet na 10 mln :P hehe, jesli wziąć frytke do programu (byłaby dobra na agenta) ale wiadomo, że by ją wszyscy wyznaczali, tym samym prawdziwy agent by sobie mógł smiało mieszać ; ) a sławni byli by w zajebistych sytuacjach, czasami nawet w podbramkowych :) i wszystko zależało by od tego jacy bedą w tym programie, jesli ich popularnosc spadnie lub wzrosnie